e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Piekary Śląskie

Firma transportowa

Piekary Śląskie - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Piekary Śląskie

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Piekary Śląskie
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Piekary Śląskie

Prawidłowe zajęcie się przewożeniem powierzonych produktów jest naprawdę istotne. Ta firma trudni się tym od długiego czasu, a w tym czasie zdążyła nabyć niezbędne doświadczenie oraz wiedzę związaną z usługami. Tym samy zarówno transport międzynarodowy Radzionków, jak i na obszarze polski, odbywa się z troską oraz rzetelnością. Profesjonalna flota pojazdów, jak i profesjonalna kadra kierowców spełnia wysokie oczekiwania każdej osoby. Na pewno dla wielu nie bez zaznaczenia stanie się także to, że do minimum ograniczyliśmy formalności, a umowa podpisywana z profesjonalną firmą pozostaje uczciwa oraz przejrzysta. Profesjonalna firma transportowa Radzionków do dowolnego zadania podchodzi indywidualnie, co umożliwia jak najdoskonalsze dopasowanie wielkości pojazdu, jak i trasy i terminu. Mamy świadomość tego, że niektóre produkty trzeba będzie w bezpieczny sposób transportować, by zdecydowanie nie uległy uszkodzeniu lub też zepsuciu. Dlatego oferta tej firmy obejmuje również transport chłodniczy międzynarodowy Radzionków, przez co możemy zajmować się na przykład przewożeniem wszelkiego rodzaju produktów spożywczych. W naszej ofercie zarówno planowanie logistyki, jak i spedycja Radzionków organizowane są przez profesjonalnych oraz doświadczonych ludzi. Przekłada się to na klasę i efektywność świadczonych usług. Wiemy, jak istotne jest dostarczanie produktów w wyznaczone miejsce na czas, dlatego właśnie transport drogowy Radzionków w wykonaniu naszej firmy jest zarządzany tak, by zawsze dotrzymywać wszelkich terminów.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Piekary Śląskie

Każda osoba chce powierzyć własne produkty jedynie profesjonalnym oraz pewnym partnerom biznesowym. Z tego powodu będzie mogło okazać się, iż ze względu na przeróżne oferty niełatwo wyszukać tę idealną. Profesjonalna firma spedycyjna Radzionków od wielu lat oferuje usługi związane z dostawami, ale także i planowaniem logistyki. Z tego powodu posiadamy przede wszystkim duże doświadczenie, jak i potrzebną wiedzę z zakresu takich prac. Zdecydowanie nie bez znaczenia bez wątpienia będzie również to, iż w przypadku tej oferty logistyka i spedycja Radzionków odbywają się wyłącznie z zastosowaniem dobrych a także całkowicie sprawnych samochodów. TRANS-EURO to porządna firma transportowa Radzionków. Dla wielu zleceniodawców spore znaczenie ma też cena, i my gwarantujemy atrakcyjny cennik. Naturalnie jednak przystępniejsza cena zdecydowanie nie odbywa się kosztem jakości realizowanej usługi. Poza tym do absolutnego minimum ograniczyliśmy wszystkie sprawy formalne, co sprawia, że umowa jest przejrzysta a także na atrakcyjnych warunkach. Dysponujemy również doskonałym systemem informatycznym który zapewnia śledzenie na żywo przekazanego nam towaru. System informatyczny ten służy także do sprawnego i komfortowego zwrotu dokumentów do klienta bezpośrednio po zrealizowaniu przez naszą firmę usługi. Z tego powodu spedycja międzynarodowa Radzionków, jak i krajowa, odbywa się nie tylko szybko, jednak w głównej mierze pod całkowitą kontrolą naszych Klientów. Dobrzy pracownicy oraz dobra flota wozów powodują, iż realizowany przez nas transport krajowy Radzionków charakteryzuje się niewielką szkodowością, a mimo to transportowane produkty zabezpieczone są ubezpieczeniem odpowiedzialności przewoźnika.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Piekary Śląskie

Profesjonalna firma zajmuje się przewozem od wielu lat. Pomimo wielkiego doświadczenia staramy się nieustannie zwiększać własne kompetencje, by oferowany przez naszą firmę transport Radzionków w każdym przypadku był na jak najlepszym poziomie. Z tego powodu właśnie stawiamy na zadowolenie klienta. W swej propozycji wszelkie usługi transportowe Radzionków realizowane są przez specjalistyczne oraz bezpieczne pojazdy, jak również przez profesjonalnych kierowców. Z tego powodu usługi świadczone będą sprawnie i szybko, a jednocześnie całkowicie bezpiecznie.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Piekary Śląskie
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Piekary Śląskie
Wybierz miasto