e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Szczytno

Firma transportowa

Szczytno - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Szczytno

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Szczytno
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Szczytno

Kwestie spedycyjne w firmach oczywiście muszą być realizowane przez profesjonalnych specjalistów. Jest to kwestia niezwykle ważna, jaka ma ogromny wpływ na wydajność działania każdej firmy. Kiedy transporty przywożone są nieterminowo, a mnóstwo produktów ulega uszkodzeniu w czasie transportu to przedsiębiorstwo traci zdecydowanie nie tylko na finansach, jednak również na swoim dobrym wizerunku. Nasza firma transportowa Szczytno fachowo jednakże zadba o to, by do takich sytuacji zdecydowanie nie dochodziło. Nie tylko zatrudniamy grupę świetnych specjalistów, ale też mamy odpowiednie narzędzia do planowania transportów, jak również specjalistyczne wozy. Zajmujemy się dzięki temu nie tylko samą spedycją Szczytno, ale również szeroko pojętymi zadaniami logistycznymi, gwarantując dobre podejście i dobre warunki cenowe. Realizujemy zarówno transport krajowy Szczytno, jak również taki o zasięgu międzynarodowym, zapewniając najniższy osiągalny poziom szkodowości. Ważnym będzie naturalnie posiadanie wszelkich niezbędnych ubezpieczeń przewoźnika. Dzięki nim wszyscy klienci będą mogli poczuć się naprawdę bezpiecznie. Jeśli tylko dojdzie do uszkodzenia produktów, to ubezpieczenie bez wątpienia w pełni pokryje straty. Realizujemy również transport chłodniczy międzynarodowy Szczytno, w każdym przypadku dopasowując się do preferencji Klientów. Będziemy firmą elastyczną, która sprosta wszelkim potrzebom, a szczegóły tych możliwości będzie można już teraz bardzo dobrze sprawdzić, poprzez kontakt z profesjonalnymi pracownikami. Jesteśmy przekonani o tym, iż z taką pomocą praktycznie każda firma będzie mogła niezwykle dynamicznie się rozbudowywać.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Szczytno

W szczególności przedsiębiorstwa poważnie rozproszone, zakłady produkcyjne czy sieci handlowe będą musiały zadbać o to, aby transport samochodowy Szczytno funkcjonował bardzo sprawnie w dowolnych warunkach. Przyjmowanie solidnych kierowców oraz inwestycje w nowoczesną flotę samochodów ciężarowych to zbyt mało, by otrzymać gwarancję szybkości transportu. Istotne będzie tutaj rozsądne zarządzanie zadaniami logistycznymi, oparcie się o najlepsze standardy oraz korzystanie z najsolidniejszych rozwiązań. To chociażby przez to usługi transportowe Szczytno warto powierzyć tej firmie. TRANS-EURO to porządna firma transportowa Szczytno. Będziemy mogli naturalnie pochwalić się ogromnym doświadczeniem, lecz także i dużym gronem w pełni usatysfakcjonowanych klientów, jacy już skorzystali z takich usług. Dla naszej firmy tak spedycja międzynarodowa Szczytno, jak również ta lokalna po Polsce, nie będzie żadnym wyzwaniem. Jesteśmy w każdym przypadku solidnie naszykowani do naszej pracy, chcemy zapewniać przejrzystość realizacji swoich usług, a przy tym za każdym razem zapewniać dobre ceny. Transport Szczytno dedykowany będzie zarówno takim przedsiębiorstwom, które oczekują jedynie okazjonalnych dostaw, jak i firmom chcącym współpracować z nami na stałe, przy stałych dostawach na dużą skalę. Usługi transportowe Szczytno wykonywane przez naszą firmę mogą sprostać potrzebom także najbardziej wymagających osób. Nasi konsultanci z przyjemnością wyjaśnią szczegóły usług, zajmą się zrobieniem cennika i przede wszystkim zaproponują dużo swoich rozwiązań, dzięki którym spedycja w każdej firmie będzie faktycznie efektywnie funkcjonowała.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Szczytno

Staraliśmy się utworzyć firmę, jaka w głównej mierze wyniesie transport międzynarodowy Szczytno na absolutnie nowy poziom, świadcząc fachowe usługi za atrakcyjną cenę. Taką najważniejszą misją jest dostarczanie usług uczciwych, fachowych, bezpiecznych oraz niedrogich jednocześnie, co byliśmy w stanie zrealizować. Firma spedycyjna Szczytno ma grupę najdoskonalszych w branży ludzi i może niezwykle elastycznie przystosować się do osobistych wymagań. Zapraszamy gorąco do współpracowania z naszą firmą.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Szczytno
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Szczytno
Wybierz miasto