e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Gniezno

Firma transportowa

Gniezno - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Gniezno

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Gniezno
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Gniezno

Sprawy spedycyjne w firmach oczywiście winny być załatwiane przez dobrych specjalistów. Jest to kwestia niesłychanie ważna, która ma duży wpływ na sprawność funkcjonowania każdej firmy. Kiedy transporty przywożone są nieterminowo, a mnóstwo produktów uszkadza się w czasie przewozu to firma traci zdecydowanie nie jedynie na finansach, lecz i na własnym doskonałym wizerunku. Nasza firma transportowa Gniezno profesjonalnie jednakże zatroszczy się o to, aby do takich sytuacji zdecydowanie nie dochodziło. Naturalnie nie tylko zatrudniamy zespół doskonałych specjalistów, lecz też mamy specjalistyczne narzędzia do planowania dostaw, jak również nowoczesne pojazdy. Możemy zająć się dzięki temu naturalnie nie tylko całą spedycją Gniezno, ale także szeroko zakrojonymi pracami logistycznymi, gwarantując dobre podejście i dobre warunki cenowe. Wykonujemy zarówno transport krajowy Gniezno, jak i ten o zasięgu międzynarodowym, oferując najmniejszy możliwy poziom szkodowości. Istotnym będzie naturalnie posiadanie wszelkich wymaganych ubezpieczeń oc. Dzięki nim nasi klienci będą mogli poczuć się niezwykle bezpiecznie. Gdy tylko dojdzie do uszkodzenia towaru, to ubezpieczenie bez wątpienia w pełni pokryje straty. Realizujemy również transport chłodniczy międzynarodowy Gniezno, zawsze dopasowując się do preferencji Klientów. Będziemy firmą elastyczną, jaka sprosta wszelkim potrzebom, a szczegóły naszych usług będzie można nawet dzisiaj bardzo skrupulatnie sprawdzić, poprzez kontakt z profesjonalnymi pracownikami. Jesteśmy przekonani o tym, iż z taką pomocą praktycznie każda firma może niezwykle dynamicznie się rozwijać.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Gniezno

Szczególnie firmy bardzo rozproszone, firmy zajmujące się produkcją czy sieci handlowe powinny zadbać o to, by transport samochodowy Gniezno funkcjonował w pełni efektywnie w dowolnych warunkach. Przyjmowanie profesjonalnych kierowców oraz inwestowanie w profesjonalną flotę wozów ciężarowych to za mało, żeby mieć pewność sprawności transportu. Istotne staje się tutaj rozsądne zarządzanie logistyczne, opieranie się o najnowsze standardy i korzystanie z najnowocześniejszych rozwiązań. To właśnie przez to usługi transportowe Gniezno warto powierzyć naszej firmie. TRANS-EURO to porządna firma transportowa Gniezno. Możemy oczywiście pochwalić się dużym doświadczeniem, lecz też i dużym gronem w pełni usatysfakcjonowanych klientów, którzy już skorzystali z takich pomocy. Dla naszej firmy zarówno spedycja międzynarodowa Gniezno, jak i taka lokalna po Polsce, nie będzie żadnym wyzwaniem. Będziemy za każdym razem solidnie przygotowani do własnej pracy, staramy się zapewniać przejrzystość realizowania naszych usług, jak i naturalnie gwarantować atrakcyjne ceny. Transport Gniezno oferowany będzie tak tym przedsiębiorstwom, jakie oczekują jedynie pojedynczych dostaw, jak również firmom chcącym współpracować z naszą firmą na dłuższy czas przy regularnych transportach na ogromną skalę. Usługi transportowe Gniezno realizowane przez naszą firmę sprostają oczekiwaniom nawet naprawdę wymagających ludzi. Nasi pracownicy z przyjemnością wytłumaczą szczegóły oferty, mogą zająć się naszykowaniem cennika i przede wszystkim zaproponują dużo własnych rozwiązań, dzięki jakim spedycja w każdym przedsiębiorstwie będzie naprawdę efektywnie działała.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Gniezno

Chcieliśmy utworzyć firmę, jaka przede wszystkim wyniesie transport międzynarodowy Gniezno na zupełnie nowy poziom, świadcząc fachowe usługi za rozsądną cenę. Naszą najważniejszą misją pozostaje zapewnianie usług uczciwych, fachowych, maksymalnie bezpiecznych i tanich przy okazji, co udało nam się zrobić. Firma spedycyjna Gniezno posiada grupę najdoskonalszych na rynku ludzi oraz umie niezwykle elastycznie dopasować się do indywidualnych preferencji. Zachęcamy gorąco do współpracy z nami.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Gniezno
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Gniezno
Wybierz miasto