e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Piekary Śląskie

Firma transportowa

Piekary Śląskie - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Piekary Śląskie

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Piekary Śląskie
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Piekary Śląskie

Odpowiednie zajęcie się transportem powierzonych towarów jest naprawdę ważne. Profesjonalna firma zajmuje się tym od wielu lat, a w owym okresie zdążyła nabyć wymagane doświadczenie i wiedzę związaną z usługami. Z tego powodu zarówno transport międzynarodowy Pyskowice, jak i na obszarze polski, realizowany jest z dbałością i rzetelnością. Nowoczesna flota pojazdów, jak również doświadczona kadra kierowców spełnia ogromne wymagania każdego klienta. Na pewno dla wielu zdecydowanie nie bez zaznaczenia będzie też to, że do absolutnego minimum zmniejszyliśmy formalności, natomiast umowa spisywana z naszą firmą jest uczciwa oraz przejrzysta. Ta firma transportowa Pyskowice do dowolnego zadania podchodzi w pełni indywidualnie, co umożliwia jak najodpowiedniejsze dopasowanie pojemności wozu, a także trasy i terminu. Mamy świadomość tego, iż niektóre dobra trzeba będzie w bezpieczny sposób transportować, żeby zdecydowanie nie uległy uszkodzeniu bądź też zepsuciu. W związku z tym propozycja naszej firmy obejmuje też transport chłodniczy międzynarodowy Pyskowice, dzięki czemu możemy zajmować się na przykład przewożeniem wszelakiego rodzaju towarów spożywczych. W tej firmie zarówno logistyka, jak również spedycja Pyskowice zarządzane są przez profesjonalnych i doświadczonych ludzi. Ma to przełożenie na jakość i sprawność realizowanych usług. Mamy świadomość, jak istotne będzie dostarczanie towarów w ustalone miejsce na czas, w związku z czym właśnie transport drogowy Pyskowice w przypadku naszej firmy będzie realizowany w taki sposób, żeby za każdym razem dotrzymywać wszystkich terminów.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Piekary Śląskie

Każdy z nas chce przekazać swoje towary wyłącznie profesjonalnym oraz uczciwym partnerom biznesowym. Dlatego będzie mogło okazać się, iż ze względu na liczne oferty ciężko wybrać taką idealną. Nasza firma spedycyjna Pyskowice od długiego czasu oferuje usługi związane z dostawami, jednak także i zarządzaniem logistyką. Dzięki temu posiadamy przede wszystkim duże doświadczenie, a także niezbędną wiedzę z zakresu takich usług. Zdecydowanie nie bez znaczenia na pewno będzie również to, iż w przypadku tej firmy logistyka i spedycja Pyskowice realizowane są jedynie z zastosowaniem nowoczesnych a także w pełni sprawnych wozów. TRANS-EURO to porządna firma transportowa Pyskowice. Dla wielu zleceniodawców ogromne znaczenie będzie miała także cena, i my gwarantujemy konkurencyjny cennik. Nie mniej jednak niższa cena nie jest oferowana kosztem jakości realizowanej usługi. Mało tego do minimum ograniczyliśmy wszystkie sprawy formalne, co powoduje, iż umowa będzie uczciwa oraz na atrakcyjnych warunkach. Zarządzamy również doskonałym systemem informatycznym który gwarantuje pełne śledzenie na żywo przekazanego naszej firmie towaru. System ten służy też do łatwego i wygodnego zwrotu dokumentacji do klienta bezpośrednio po wykonaniu przez naszych pracowników usługi. Z tego powodu spedycja międzynarodowa Pyskowice, jak i krajowa, odbywa się nie tylko sprawnie, ale w głównej mierze pod całkowitą kontrolą naszych Klientów. Profesjonalni pracownicy oraz nowoczesna flota wozów powodują, iż prowadzony przez nas transport krajowy Pyskowice wyróżnia się małą szkodowością, lecz mimo to transportowane produkty chronione są ubezpieczeniem OC przewoźnika.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Piekary Śląskie

Profesjonalna firma zajmuje się dostawami od długiego czasu. Pomimo dużego doświadczenia staramy się regularnie zwiększać swoje kwalifikacje, żeby oferowany przez nas transport Pyskowice zawsze pozostawał na jak najlepszym poziomie. Z tego powodu właśnie stawiamy na zadowolenie swoich klientów. W swej propozycji wszystkie usługi transportowe Pyskowice przeprowadzane są przez specjalistyczne i bezpieczne wozy, ale także przez profesjonalnych kierowców. Dzięki temu usługi świadczone są efektywnie i szybko, a równocześnie w pełni bezpiecznie.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Piekary Śląskie
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Piekary Śląskie
Wybierz miasto