SPEDYCJA Płock - Firma transportowa w Płocku

Zadzwoń: 578-915-425

firma transportowa

Płock - SPEDYCJAOferta

transport międzynarodowy - Płock

TRANSCO Polska Sp. z o.o.

TRANSCO Polska Sp. z o.o. została założona w 1997 roku przez niemiecką spółę matkę TRANSCO Süd Internationale Transporte z Singen i do dziś pozostaje stuprocentową spółką córką Grupy TRANSCO. TRANSCO Süd Internationale Transporte posiada swoje oddziały w Niemczech, Szwajcarii, Włoszech, Czechach, Słowacji, Ukrainie, Anglii i Polsce. TRANSCO Polska Sp. z o.o. to średniej wielkości spedycja dysponująca własną agencją celną obsługującą przewozy międzynarodowe i europejskie. Działamy na terenie całej Europy. Realizujemy przewozy zarówno pojedynczych palet, jak i ładunków całopojazdowych. TRANSCO Polska Sp. z o.o jest właścicielem serwisu TRANS-EURO który jest naszą ofertą dla klinetów z całej Polski i w każdym mieście. Wszelkie usługi oferowane w seriwsie TRANS-EURO wykonywane będą przez TRANSCO Polska Sp. z o.o - Zapraszamy do współpracy.

firma transportowa - Trans-Euro - Płock

Bezpieczny oraz terminowy transport produktów to jedno z istotniejszych kryterium dla każdego przedsiębiorcy. Nasza firma oferuje usługi transportowe Płock na najlepszym poziomie. Możliwe jest to po pierwsze w związku z tym, iż mamy ogromne doświadczenie w owej dziedzinie, a do tego zawsze w pełni sprawną oraz nowoczesną flotę pojazdów jak również profesjonalną kadrę pracowników. Wszystko to sprawia, że w naszym przypadku zarówno transport krajowy Płock, jak i międzynarodowy, robione są całkowicie ekspresowo, a do tego bezpiecznie. Jednym słowem jesteśmy w stanie poszczycić się małą szkodowością, a do tego profesjonalnym ubezpieczeniem OC przewoźnika, które ochrania transportowane produkty. Profesjonalny system pozwala na śledzenie transportu, a także na ekspresowy oraz sprawny odbiór wszelkich dokumentacji związanych ze świadczoną poprzez naszą firmę usługą. Profesjonalna flota pojazdów oferuje transport drogowy Płock na najwyższym poziomie. Mało tego, mamy różnorodne, pod kątem wielkości, wozy, co gwarantuje pełne dopasowanie możliwości do prywatnych wymagań wszystkich klientów. Tak przewóz, jak i logistyka, a także spedycja Płock prowadzone są przez profesjonalnych ludzi, którzy mogą pomóc w dostosowaniu oferty do danych wymagań. Pełnych informacji oraz wyjaśnień udzielają konsultanci w biurze obsługi klienta, gdzie każda osoba może w przypadku pytań się zgłosić. Atrakcyjne ceny gwarantowane są zarówno stałym klientom, jak również osobom wybierającym nasze usługi transportowe Płock, jako jednorazowe zlecenie.

spedycja międzynarodowa - Trans-Euro - Płock

Dziś sporo przedsiębiorstw zapewnia podobne usługi, ale w przypadku zleceniodawcy z pewnością największe znaczenie ma klasa i szybkość realizowanych usług. Dlatego właśnie profesjonalna firma spedycyjna Płock świetnie będzie nadawała się do wykonania wszystkich zleceń powiązanych z przewożeniem produktów, dotyczy to zarówno dostaw na obszarze Polski, jak i za granicą. Klasa realizowanych usług wynika po pierwsze z pokaźnego doświadczenia, nowoczesnej floty pojazdów, jak i wykwalifikowanych pracowników. TRANS-EURO to porządna firma transportowa Płock. Na każdym etapie służymy pomocą i oferujemy doradztwo w kwestii przygotowania odpowiedniego wozu oraz czasu. Tym sposobem będziemy mogli zapewnić, że przekazane nam dobra będą dostarczone na czas i bez uszkodzeń. Choć jak wiadomo, mimo iż mamy niewielką szkodowość, to jednakże nie zawsze będzie można uniknąć uszkodzeń. Z tego powodu też nasza firma transportowa Płock posiada kompletne ubezpieczenia przewoźnika, które w razie nieszczęścia pokrywa wszystkie koszty a także straty. Do każdego klienta podchodzimy w pełni indywidualnie, bez znaczenia dla tego, czy ma to być regularny zleceniodawca, albo też przedsiębiorca okazjonalnie chcący skorzystać z tych możliwości. Zdajemy sobie sprawę z tego, że niektóre produkty wymagają specjalnego traktowania, z tego powodu też w usłudze mamy także transport chłodniczy międzynarodowy Płock, co daje możliwość na bezpieczne oraz zgodne z przepisami transportowanie, choćby produktów spożywczych. Niezależnie od typu produktów zawsze zlecony transport Płock pozostanie na doskonałym poziomie, a przy tym na czas. Całość będzie można śledzić dzięki specjalistycznemu systemowi, który umożliwia również szybki odbiór całej dokumentacji.

Nasza misja

spedycja międzynarodowa - Płock

Od długiego czasu zajmujemy się dostawami powierzonych towarów. Przez ów czas stale unowocześnialiśmy całą flotę, jak i systemy informatyczne, które powodują, iż transport międzynarodowy Płock staje się efektywny, a do tego na najlepszym poziomie. Nie bez znaczenia będzie kadra ludzi, która dba choćby o to, aby spedycja międzynarodowa Płock, a także na terenie kraju, odbywała się sprawnie i za każdym razem na czas. Zarówno doświadczenie, jak i duża wiedza umożliwiają nam również na gwarantowanie dobrej ceny.

Kontakt

transport międzynarodowy - Płock

Wyślij wiadomość:

Dane kontaktowe

578 915 425

spedycja@trans-euro.pl

Płock

Akceptujemy płatności kartą:

Wybierz miastoPozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl Copyright ©