e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Sopot

Firma transportowa

Sopot - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Sopot

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Sopot
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Sopot

Każda szanująca się firma, która liczy na niezwykle duży sukces w swej branży, zdecydowanie nie bagatelizuje tematu powiązanego ze spedycją jak również przygotowywaniem zadań logistycznych. Profesjonalna logistyka będzie naprawdę istotna w przypadku firm bardzo mocno rozproszonych, które przewożą towar z jednego miejsca na miejsce, nierzadko po różnorodnych krajach Europy. Nasza firma transportowa Sopot może całościowo zająć się tymi wszystkimi zadaniami. Naturalnie nie tylko gwarantujemy duże wsparcie transportowe, jednak też logistyczne oczywiście na największym możliwym poziomie. Spedycja Sopot w naszym przypadku jest zapewniana z wykorzystaniem naprawdę profesjonalnych pojazdów, które zawsze kierowane są przez doświadczonych kierowców. Oprócz tego możemy sprawnie planować transport międzynarodowy Sopot czy lokalny. Mamy zespół świetnych ludzi, a przy tym najlepsze oprogramowanie, naprawdę pomocne przy takich pracach. Nieustannie realizując inwestycje w firmę cieszymy się dziś ogromnym zaufaniem w branży oraz możemy poszczycić się naprawdę dużym doświadczeniem. Transport samochodowy Sopot w naszym przypadku zawsze dopasowywany będzie do wymagań konkretnego Klienta. Jednocześnie wszelkim naszym klientom oferujemy konkurencyjne ceny i szerokie wsparcie techniczne, z którym łatwiej zarządza się wszelkimi transportami. Gorąco zachęcamy do kontaktu z naszą firmą. Z radością odpowiemy na wszystkie zapytania, określimy skrupulatnie własne usługi oraz naturalnie zawsze doradzimy najlepsze rozwiązania, świetnie przystosowane do danych wymagań.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Sopot

Bez wątpienia opłaca się korzystać z usług doświadczonej firmy spedycyjnej Sopot, która może poszczycić się ogromnym gronem naprawdę usatysfakcjonowanych klientów. Naszą najmocniejszą stroną jest jednak zespół niezwykle świetnych ludzi, chętnych do wsparcia w dowolnej sytuacji. Naturalnie nie tylko zatroszczymy się o to, żeby transport krajowy Sopot, bądź też zagraniczny, charakteryzował się niezwykle małym poziomem uszkodzeń towaru. Zatroszczymy się także o idealne planowanie logistyki.TRANS-EURO to porządna firma transportowa Sopot. Mamy profesjonalnych ludzi mogących korzystać z najlepszego oprogramowania wykorzystanego właśnie do tych prac. Współpraca z nami to gwarancja, iż transporty będą docierały na czas, a i jednocześnie sama spedycja zdecydowanie nie będzie bardzo droga. Również spedycja międzynarodowa Sopot w tym przypadku nie będzie obarczona ogromnymi kosztami, a szybkość jej działania spowoduje, że każda firma będzie mogła się dynamicznie rozwijać. Naturalnie wszelkie usługi transportowe Sopot są w naszym przypadku niezwykle rzetelnie ubezpieczone. Choć będziemy mogli poszczycić się bardzo niską szkodowością, to jednocześnie nie szczędzimy na kupowaniu polis ubezpieczeniowych oc. Warto jednak po prostu skontaktować się z profesjonalnymi pracownikami, którzy dokładnie opiszą zakres wykonywanych przez naszą firmę usług. Pozostajemy firmą bardzo elastyczną, która zawsze stara się przystosować do potrzeb własnych Klientów. Oferujemy także uczciwy poziom cen, dzięki któremu będzie można poważnie obniżyć koszty wykonywania dostaw.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Sopot

Ogromne doświadczenie tej firmy, oraz spore zaufanie na rynku, jest przede wszystkim efektem tego, iż transport Sopot będzie w tym przypadku realizowany przez najlepszych specjalistów. To nie tylko profesjonalni kierowcy, jednak również świetni pracownicy odpowiedzialni za planowanie logistyki. Rozsądne zarządzanie firmą powoduje dodatkowo, iż usługi transportowe Sopot w takim przypadku cechuje przystępna cena. Wszyscy pracownicy zawsze z radością zaprezentują pełną usługę oraz udowodnią, iż będziemy firmą, jakiej naprawdę będzie można okazać zaufanie.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Sopot
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Sopot
Wybierz miasto

Województwo Wielkopolskie


Województwo Zachodniopomorskie


Województwo Pomorskie


Województwo Warmińsko-Mazurskie


Województwo Podlaskie


Województwo Mazowieckie


Województwo Małopolskie


Województwo Kujawsko-Pomorskie


Województwo Lubuskie


Województwo Lubelskie


Województwo Łódzkie


Województwo Podkarpackie


Województwo Świętokrzyskie


Województwo Dolnośląskie


Województwo Śląskie


Województwo Opolskie