e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Kołobrzeg

Firma transportowa

Kołobrzeg - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Kołobrzeg

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Kołobrzeg
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Kołobrzeg

Na szybkość funkcjonowania firmy ma wpływ naturalnie dużo różnych rzeczy, lecz nierzadko jednym z owych główniejszych będzie poprawne działanie całego procesu transportu. Dobrze zorganizowana spedycja Kołobrzeg stanowi istotny element, o jaki naprawdę profesjonalnie i za atrakcyjne pieniądze może zadbać ta fachowa firma. Oferujemy nie tylko szeroko pojęty transport międzynarodowy Kołobrzeg, ale również możemy zająć się przewozami po lokalnych drogach, zapewniając w dowolnym przypadku najwyższy poziom terminowości, własne pełne wsparcie, a przy tym atrakcyjną cenę. Niezwykle staramy się, żeby sprostać potrzebom każdego naszego Klienta. Z racji tego pozostajemy firmą elastyczną, dostosowującą się do wymagań i przyjmująca doskonałych profesjonalistów, którzy w każdym przypadku służą swoją cenną poradą. Jesteśmy wyposażeni w auto, z których pomocą realizujemy zadania na transport drogowy Kołobrzeg zgodnie z najwyższymi standardami. Realizujemy nawet transport chłodniczy Kołobrzeg, mając odpowiednio przystosowane przyczepy, które zapewniają, iż szybko psujące się dobra dotrą na miejsce w idealnym stanie. Żeby bardzo dokładnie poznać nasze możliwości, warto chociażby w tej chwili skontaktować się z naszymi doświadczonymi pracownikami. Profesjonalna firma transportowa Kołobrzeg skrupulatnie omówi wszelkie oferowane usługi, będzie zajmować się wycenianiem zlecenia, a przy tym w głównej mierze zaprezentuje ofertę niezwykle kompleksową, dzięki której w pełni da się powierzyć specjalistom zadania spedycyjne i logistyczne. Zapraszamy już w tej chwili do zapoznania się z profesjonalną usługą.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Kołobrzeg

Oczywistym jest fakt, że wybór dobrego partnera biznesowego, jaki zajmie się szeroko pojętą spedycją międzynarodową Kołobrzeg bądź lokalną, a do tego logistyką, nie jest zadaniem prostym. Związane będzie to z faktem, że nie w każdym przypadku mamy gwarancję co do tego, iż firma, której będziemy chcieli okazać swoje zaufanie, faktycznie fachowo podchodzi do pracy. W naszym przypadku owych wątpliwości jednakże z całą pewnością nie spotka się. Firma spedycyjna Kołobrzeg działa już od bardzo długich lat oraz w ten sposób może pochwalić się nieustannie powiększającym się gronem niezwykle zadowolonych klientów. Mamy duże doświadczenie w transportach lokalnych, jak i poza granicami Polski. Naturalnie nie tylko mamy doskonałe pojazdy, lecz również ekipę bardzo doświadczonych kierowców, którzy zadbają o to, żeby podczas wykonywania dostaw nie było niemiłych kłopotów. Biorąc pod uwagę wszystkie firmy transportowe Kołobrzeg z pewnością możemy poszczycić się jednym z najmniejszych poziomów szkodowości. W tym przypadku absolutnie nie będzie trzeba obawiać się o uszkodzenie produktów, a przy tym gdy jednak wystąpi pewna nieoczekiwana sytuacja, to mamy pełne polisy OC. Wszystkie usługi transportowe Kołobrzeg będą oprócz tego niezwykle kompleksowe. Zajmujemy się nie tylko pełną spedycją, ale także i logistyką, świetnie planując dostawy, za co odpowiedzialni są doświadczeni pracownicy mogący korzystać z najdoskonalszych narzędzi. Najlepiej już dzisiaj przekonać się na własnej skórze o tym, iż z naszą firmą realizacja dostaw naturalnie nie tylko okaże się łatwa, ale i bardzo niedroga. Nasi pracownicy z przyjemnością udzielą odpowiedzi na wszystkie pojawiające się zapytania.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Kołobrzeg

Podstawowa misja, która była określona przed tą firmą, to wynoszenie oferty transportu krajowego Kołobrzeg na zupełnie nowy, niezwykle wysoki poziom. Zrealizowaliśmy ów cel przez nieustanne inwestycje w firmę, zatrudnianie najlepszych kierowców, kupno dobrych wozów i dobrego oprogramowania do przygotowywania logistyki. Transport Kołobrzeg staje się w związku z tym dużo efektywniejszy, ale równocześnie zdecydowanie nie będzie on kosztował wielkich pieniędzy. Opłaca się nawet teraz przekonać się o tym, że jesteśmy firmą, jakiej faktycznie da się zaufać.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Kołobrzeg
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Kołobrzeg
Wybierz miasto