e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Gorlice

Firma transportowa

Gorlice - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Gorlice

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Gorlice
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Gorlice

Sprawność funkcjonowania wielu przedsiębiorstw w sporej mierze zależy od odpowiedniej logistyki dostaw. Prowadząc rozproszoną firmę lub mając biznes o charakterze handlowym należy korzystać z wsparcia specjalistów, którzy mogą zająć się zadaniami spedycyjnymi. W tym przypadku spedycja Gorlice realizowana będzie nie tylko ekspresowo oraz zgodnie z najnowszymi standardami, jednak też dodatkowo za niezwykle niewielkie pieniądze. Jesteśmy firmą, jaka zawsze fachowo podchodziła do wykonywanej pracy, realizując inwestycje w profesjonalne oprogramowanie spedycyjne, dobre wozy a także w ekipę doświadczonych pracowników. Transport drogowy Gorlice wykonujemy tak na terenie naszego kraju, jak i za granicą. Dla nas nie będzie wyzwań, z którymi nie jesteśmy w stanie sobie poradzić. Posiadamy także specjalistyczne przyczepy, z których użyciem szybko realizujemy transport chłodniczy Gorlice. By poznać duże możliwości najlepiej nawet teraz skontaktować się z profesjonalnymi konsultantami. Profesjonalna firma spedycyjna Gorlice naprawdę indywidualnie zawsze podchodzi do każdego własnego klienta. Możemy zająć się nie tylko samym transportem, ale też szeroko zakrojoną logistyką, w zgodzie z dzisiaj obowiązującymi standardami. W efekcie transport Gorlice w każdym przypadku dojedzie na czas, ryzyko uszkodzenia jest minimalne, natomiast cena zawsze bardzo konkurencyjna. Z naszą pomocą każda firma może się naprawdę dynamicznie rozwijać. Z pewnością zajmiemy się logistyką, spedycją i zawsze zaproponujemy własne wsparcie, dzięki jakiemu każda firma będzie pracowała o wiele efektywniej.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Gorlice

Biznesmeni prowadzący biznesy o bardzo dużym zasięgu z pewnością świetnie wiedzą, jak istotne będzie sprawne wykonywanie dostaw. Dla nas transport międzynarodowy Gorlice nie ma jakichkolwiek tajemnic i tym samym warto naszej firmie zaufać. Jesteśmy zespołem fachowców mających najlepszych pracowników w branży. Posiadamy dodatkowo rozbudowaną bazę samochodów, które prowadzone są przez świetnych kierowców. Opłaca się skorzystać z takiej oferty jednak także przez to, iż firma transportowa Gorlice będzie mogła pochwalić się niezwykle niewielką szkodowością transportu, również gdy będą one wykonywane na niezwykle odległych trasach. Naturalnie małe ryzyko uszkodzenia towaru nie oznacza, że absolutnie zapominamy o ubezpieczeniach przewoźnika. Posiadamy kompletne polisy OC na naprawdę wysokie kwoty, dzięki jakim w przypadku jakichkolwiek problemów wszyscy klienci będą mogli liczyć na ogromne rekompensaty finansowe. Oczywiście identycznie sprawnie oraz fachowo jest u nas realizowany transport krajowy Gorlice. Posiadamy nowoczesne systemy do planowania transportu, systemy gwarantujące sprawne przesyłanie dokumentów i kontrolowanie spedycji na dowolnym jej etapie. Najlepszym sposobem na to, by poznać jak działa transport samochodowy Gorlice w tym przypadku jest zwyczajnie kontakt z profesjonalnymi konsultantami. W czasie kontaktu udzielimy wyjaśnień na wszelkie zapytania, zaproponujemy własne rozwiązania, jak i naszykujemy atrakcyjną wycenę oferty. Zacznij od kontaktu z nami nawet teraz oraz poznaj nasze bardzo ogromne możliwości.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Gorlice

Od samego początku staramy się, jak tylko możemy, aby oferować możliwości na najdoskonalszym możliwym poziomie. W ten sposób spedycja międzynarodowa Gorlice z tą usługą będzie naturalnie nie tylko efektywna i zupełnie bezproblemowa, lecz również stosunkowo niedroga. Zawsze naprawdę chcemy, by usługi transportowe Gorlice przystosować do osobistych wymagań. Postawiliśmy dodatkowo na szybki rozwój, realizując inwestycje w profesjonalne narzędzia i profesjonalne pojazdy, a przy tym przyjmując najlepszych w branży ludzi.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Gorlice
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Gorlice
Wybierz miasto

Województwo Wielkopolskie


Województwo Zachodniopomorskie


Województwo Pomorskie


Województwo Warmińsko-Mazurskie


Województwo Podlaskie


Województwo Mazowieckie


Województwo Małopolskie


Województwo Kujawsko-Pomorskie


Województwo Lubuskie


Województwo Lubelskie


Województwo Łódzkie


Województwo Podkarpackie


Województwo Świętokrzyskie


Województwo Dolnośląskie


Województwo Śląskie


Województwo Opolskie