e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Bochnia

Firma transportowa

Bochnia - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Bochnia

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Bochnia
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Bochnia

Sprawność działania wielu przedsiębiorstw w dużej mierze bardzo zależy od dobrej logistyki transportu. Prowadząc rozproszoną firmę czy mając biznes o charakterze handlowym trzeba korzystać z wsparcia specjalistów, którzy zajmą się pracami spedycyjnymi. W naszym przypadku spedycja Bochnia realizowana jest naturalnie nie tylko sprawnie i w zgodzie z najlepszymi standardami, lecz również dodatkowo za niezwykle rozsądne pieniądze. Jesteśmy firmą, która zawsze fachowo podchodziła do własnej pracy, realizując inwestycje w nowoczesne rozwiązania technologiczne, najlepsze pojazdy i w ekipę profesjonalnych pracowników. Transport drogowy Bochnia wykonujemy zarówno na terenie naszego kraju, jak i poza jego granicami. Dla naszej firmy nie będzie wyzwań, z którymi nie jesteśmy w stanie sobie poradzić. Posiadamy nawet specjalistyczne naczepy, z jakich wykorzystaniem szybko realizujemy transport chłodniczy Bochnia. Aby poznać ogromne możliwości warto nawet dzisiaj skontaktować się z doświadczonymi konsultantami. Profesjonalna firma spedycyjna Bochnia w pełni indywidualnie zawsze podchodzi do każdego swojego klienta. Trudnimy się naturalnie nie tylko samym przewozem, lecz także szeroko zakrojonym planowaniem dostaw, zgodnie z dzisiaj obowiązującymi standardami. Dzięki temu transport Bochnia za każdym razem dojedzie o czasie, ryzyko zniszczenia jest minimalne, natomiast cena zawsze bardzo atrakcyjna. Z nami każda firma może się naprawdę sprawnie rozwijać. Zajmiemy się zadaniami logistycznymi, spedycją i zawsze zapewnimy swoje wsparcie, dzięki jakiemu zawsze firma będzie funkcjonowała o wiele efektywniej.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Bochnia

Przedsiębiorcy mający biznesy o naprawdę szerokim zasięgu z całą pewnością świetnie wiedzą, jak ważne będzie szybkie wykonywanie dostaw. Dla nas transport międzynarodowy Bochnia nie będzie miał żadnych tajemnic i z tego powodu opłaca się naszej firmie okazać zaufanie. Jesteśmy zespołem profesjonalistów zatrudniających najlepszych ludzi na rynku. Mamy do tego rozwiniętą bazę samochodów, które prowadzone są przez doskonałych kierowców. Opłaca się skorzystać z takiej pomocy jednakże również w związku z tym, że firma transportowa Bochnia będzie mogła poszczycić się bardzo niewielką szkodowością dostaw, również kiedy będą one wykonywane na bardzo dalekich trasach. Oczywiście niewielkie ryzyko zniszczenia towaru nie oznacza, iż zupełnie zapominamy o ubezpieczeniach przewoźnika. Posiadamy pełne ubezpieczenia OC na niezwykle wysokie kwoty, dzięki jakim w sytuacji poważnych kłopotów nasi klienci będą mogli liczyć na ogromne odszkodowania finansowe. Oczywiście tak samo sprawnie i rzetelnie będzie u nas realizowany transport krajowy Bochnia. Mamy świetnie systemy do planowania transportu, systemy umożliwiające szybkie przesyłanie dokumentacji oraz kontrolowanie spedycji na dowolnym jej etapie. Najrozsądniejszym wyjściem na to, by obejrzeć w jaki sposób działa transport samochodowy Bochnia w tym przypadku będzie po prostu skontaktowanie się z świetnymi pracownikami. W czasie rozmowy telefonicznej udzielimy odpowiedzi na wszystkie zapytania, zaoferujemy własne rozwiązania, jak i naszykujemy atrakcyjną wycenę usług. Zacznij od kontaktu z nami nawet dziś i sprawdź nasze bardzo szerokie możliwości.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Bochnia

Od samego początku staramy się, jak tylko jesteśmy w stanie, żeby oferować możliwości na najwyższym możliwym poziomie. Tym samym spedycja międzynarodowa Bochnia z tą usługą staje się nie tylko efektywna oraz zupełnie bezproblemowa, lecz także naprawdę tania. Za każdym razem naprawdę chcemy, aby usługi transportowe Bochnia dopasować do indywidualnych preferencji. Postawiliśmy do tego na dynamiczny rozwój, realizując inwestycje w profesjonalne narzędzia i profesjonalne wozy, a do tego zatrudniając najświetniejszych w branży pracowników.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Bochnia
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Bochnia
Wybierz miasto

Województwo Wielkopolskie


Województwo Zachodniopomorskie


Województwo Pomorskie


Województwo Warmińsko-Mazurskie


Województwo Podlaskie


Województwo Mazowieckie


Województwo Małopolskie


Województwo Kujawsko-Pomorskie


Województwo Lubuskie


Województwo Lubelskie


Województwo Łódzkie


Województwo Podkarpackie


Województwo Świętokrzyskie


Województwo Dolnośląskie


Województwo Śląskie


Województwo Opolskie