e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Sokółka

Firma transportowa

Sokółka - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Sokółka

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Sokółka
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Sokółka

Przedsiębiorstwa handlowe, wielkie zakłady zajmujące się produkcją lub chociażby hurtownie lub magazyny muszą zatroszczyć się o to, żeby logistyka za każdym razem działała najbardziej efektywnie, jak po prostu jest to osiągalne. Nasza firma spedycyjna Sokółka zadba nie tylko o terminowość wszelkich dostaw, lecz również zajmie się doskonałym ich planowaniem tak, żeby wszystkie towary w każdym przypadku docierały na czas. TRANS-EURO to porządna firma transportowa Sokółka. Z takich usług można skorzystać niezależnie od tego, czy dostawy będą wyłącznie okazjonalne czy stałe. Co więcej, zajmujemy się nie tylko transportami na obszarze Polski. Jest to też profesjonalnie wykonywany transport międzynarodowy Sokółka, który z pewnością sprosta wymaganiom nawet najbardziej wymagających osób. Warto okazać naszej firmie swoje zaufanie w głównej mierze z tego powodu, iż jesteśmy firmą fachową, naprawdę długo istniejąca na rynku, jaka to może poszczycić się licznymi spektakularnymi sukcesami. Absolutnie nie szczędziliśmy pieniędzy na nasz efektywny rozwój. Mamy, chociażby doskonałe wozy, z których wykorzystaniem wykonujemy również transport chłodniczy Sokółka. Oprócz tego zatrudniamy zespół najlepszych ludzi, w tym rozsądnych kierowców, a i posiadamy naprawdę profesjonalne narzędzia, z których wykorzystaniem będziemy mogli w pełni poprawnie planować wszystkie zadania transportowe. Wszystkie usługi transportowe Sokółka charakteryzuje pomimo tego naprawdę dobra cena. Będzie to związane chociażby z tym, iż elastycznie dostosowujemy się do preferencji wszystkich własnych klientów, służymy osobistą poradą oraz staramy się tak organizować przewozy, by były one sprawne oraz zawsze dowożone były na czas. Zachęcamy do szczegółowego zaznajomienia się z naszymi możliwościami.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Sokółka

Naturalnie warto skorzystać z pomocy przedsiębiorstw zajmujących się spedycją oraz logistyką zwłaszcza z tego powodu, iż oszczędzamy własny bezcenny czas, który będziemy mogli poświęcić na pozostałe ważne prace biznesowe. Okazanie zaufania tej firmie transportowej Sokółka staje się jednakże o tyle rozsądne, że jako jedyni stawiamy ponad wszystko klasę realizowania usług i ogromne usatysfakcjonowanie każdego Klienta. Dla naszej firmy nie ma znaczenia to, czy realizujemy transport krajowy Sokółka, albo będziemy mieli się zająć transportami na sporo szerszą skalę, zagranicznymi. Za każdym razem podobnie poważnie podchodzimy do naszej pracy, oferujemy duży zakres usług i pełne wsparcie swoich ludzi. Transport zagraniczny Sokółka z taką pomocą będzie prostszy naturalnie nie tylko dlatego, że mamy dużo dobrych wozów oraz zespół doświadczonych kierowców. To także nowoczesne oprogramowanie, jakie służy naszej firmie do przygotowywania zadań logistycznych, jak również pozwala na szybkie przesyłanie dokumentacji po zrealizowaniu każdej dostawy. Ekspresowo funkcjonujący transport drogowy Sokółka z całą pewnością przełoży się w szybkim czasie na naprawdę dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa. Żeby całkowicie przekonać się na własnej skórze o tym, że opłaca się zaufać właśnie naszej firmie, najlepiej już teraz skontaktować się z profesjonalnymi pracownikami. Szybko oraz całościowo omówią oni wszelkie oferowane usługi, zapewnią najodpowiedniejsze rozwiązania dla danego przypadku, a przy tym przygotują wstępny cennik. Głęboko wierzymy w fakt, że z naszą ofertą każda firma będzie mogła się o wiele efektywniej rozwijać.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Sokółka

Tworząc przedsiębiorstwo naprawdę zależało nam na tym, by oferować własne usługi na jak najwyższym poziomie. Spedycja Sokółka realizowana jest biorąc pod uwagę najwyższe, światowe standardy. Posiadamy flotę profesjonalnych wozów, doskonale przeszkolony zespół ludzi, a do tego specjalistyczne oprogramowanie służące do zarządzania logistyką. Spedycja międzynarodowa Sokółka zdecydowanie nie będzie miała dla nas jakichkolwiek tajemnic. Od wielu lat trudnimy się wykonywaniem takich właśnie zadań, posiadamy całkiem duże doświadczenie oraz za każdym razem z niego korzystamy, udzielając swym klientom gwarancji zadowolenia z usług.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Sokółka
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Sokółka
Wybierz miasto