e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Ozorków

Firma transportowa

Ozorków - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Ozorków

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Ozorków
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Ozorków

Zawsze przedsiębiorca prowadzący bardzo dużą firmę handlową czy produkcyjną doskonale zdaje sobie sprawę z faktu, jak istotna może być terminowość transportu i gwarancja, iż wszystkie produkty dotrą po prostu niezniszczone. Mając świadomość faktu, jak ogromne wymagania stawiane mogą być przed przedsiębiorstwami świadczącymi wsparcie z zakresu spedycji Ozorków chcemy się, perfekcyjnie przystosować do współczesnych potrzeb oraz zapewniać w ten sposób wsparcie na naprawdę dobrym poziomie. Oferujemy w naszej firmie nie tylko transport krajowy Ozorków, ale też zakrojony na dużą, zagraniczną skalę, mając wielki zespół świetnych kierowców a także naprawdę solidne pojazdy. Jesteśmy w stanie podejmować się każdego zadania, wykonując również transport chłodniczy międzynarodowy Ozorków tak, aby produkty absolutnie nie dowożone były do obszaru docelowego uszkodzone. Posiadamy zespół specjalistów i dobre oprogramowanie służące do zarządzania oraz planowania logistyki. Nasza firma transportowa Ozorków posiada dodatkowo oprogramowanie, dzięki jakiemu może szybko wysłać wszelkie dokumenty po realizacji dostawy. Naturalnie dowolny przewóz w tym przypadku cechuje się małą szkodowością, jednak dodatkowo doskonale się ubezpieczamy. Kompleksowe ubezpieczenie odpowiedzialności przewoźnika sprawia, iż każdy z naszych klientów będzie mógł być pewny, iż w razie problemów zdecydowanie nie poniesie strat finansowych. Zapraszamy do dokładnego sprawdzenia wszystkich opcji na transport a także spedycję Ozorków. W trakcie skontaktowania się telefonicznego z przyjemnością wytłumaczymy wszystkie szczegóły powiązane z naszą usługą.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Ozorków

Opłaca się korzystać z usług specjalistów w głównej mierze dlatego, że od sprawności dostaw niejednokrotnie zależeć może fakt, czy firma będzie w stanie efektywnie się rozbudowywać. W naszym przypadku usługi transportowe Ozorków realizowane są poprzez rozległe doświadczenie i wiedzę na temat potrzeb współczesnego biznesu. Próbujemy się w każdym przypadku przystosować do każdego zadania, podchodząc w pełni indywidualnie do swoich klientów oraz oferując im satysfakcjonujące rozwiązania. Pomimo naprawdę dobrego podejścia transport Ozorków z tą pomocą nie wiąże się z sporymi wydatkami. Jesteśmy świetnie zorganizowani, możemy zająć się naturalnie nie tylko spedycją, ale również zadaniami logistycznymi, dzięki czemu będziemy mogli ograniczać koszty transportu przy jednoczesnym utrzymaniu jego regularności i terminowości. Dla nas nie będzie wyzwaniem również spedycja międzynarodowa Ozorków, niezależnie od jej skali oraz od tego, jakiego rodzaju dobra będą przewożone transportami. Perfekcyjnie wykonywany transport samochodowy Ozorków to pewność, iż w każdej sytuacji dostawa dotrze na czas. Usługi dedykujemy zarówno firmom, które szukają rzetelnego partnera do współpracy, jak również takim biznesmenom, jacy jedynie okazjonalnie mogą mieć większe ilości towaru do przewiezienia. Zawsze dopasujemy się do danych preferencji i już podczas pierwszego kontaktu zaoferujemy najlepsze rozwiązania, skrupulatnie określimy własne usługi i zaczniemy zajmować się zadaniami logistycznymi. Zachęcamy do kontaktu z tymi pracownikami. Niezwykle szybko przekonamy Państwa o tym, że naprawdę trzeba okazać zaufanie tej ofercie.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Ozorków

Zdecydowanie nie jesteśmy firmą, która stawia ponad jakość wykonywania prac firmowe zarobki. Staramy się wykonywać zlecenia na transport międzynarodowy Ozorków, albo lokalny, w zgodzie z współczesnymi standardami. Naszą misją będzie ułatwianie procesu spedycji oraz zadań logistycznych w każdej firmie, niezależnie od jej charakteru. Firma spedycyjna Ozorków postawiła na stały rozwój, inwestując w solidną flotę samochodów a także dobre systemy służące do zarządzania dostawami. Zdecydowanie nie jest naszej firmie obojętne też doświadczenie ludzi, jacy bardzo często przechodzą dobre kursy.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Ozorków
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Ozorków
Wybierz miasto