e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Olecko

Firma transportowa

Olecko - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Olecko

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Olecko
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Olecko

Kwestie spedycyjne w firmach za każdym razem muszą być realizowane przez profesjonalnych pracowników. Będzie to kwestia niezwykle ważna, która będzie miała ogromny wpływ na sprawność działania każdej firmy. Kiedy dostawy docierają nieterminowo, a sporo produktów uszkadza się podczas przewozu to firma traci nie tylko na finansach, ale również na własnym świetnym wizerunku. Nasza firma transportowa Olecko dobrze jednak zadba o to, aby do tego typu sytuacji absolutnie nie dochodziło. Nie tylko zatrudniamy grupę świetnych specjalistów, ale też mamy odpowiednie narzędzia do planowania transportów, jak i dobre pojazdy. Możemy zająć się dzięki temu nie tylko pełną spedycją Olecko, jednak też szeroko pojętymi zadaniami logistycznymi, gwarantując fachowe podejście i dobre warunki cenowe. Realizujemy tak transport krajowy Olecko, jak i taki o zasięgu międzynarodowym, zapewniając najmniejszy osiągalny poziom szkodowości. Istotnym jest oczywiście posiadanie wszystkich niezbędnych ubezpieczeń oc. Dzięki nim nasi klienci będą mogli poczuć się bardzo bezpiecznie. Jeśli tylko dojdzie do uszkodzenia towaru, to OC na pewno maksymalnie będzie pokrywało straty. Oferujemy także transport chłodniczy międzynarodowy Olecko, za każdym razem dopasowując się do wymagań Klientów. Będziemy firmą elastyczną, jaka może sprostać wszystkim oczekiwaniom, a szczegóły naszych usług będzie można chociażby za chwilę bardzo dobrze sprawdzić, kontaktując się z profesjonalnymi pracownikami. Jesteśmy przekonani o tym, iż z tą pomocą praktycznie każda firma będzie mogła niezwykle sprawnie się rozbudowywać.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Olecko

Szczególnie firmy bardzo rozproszone, firmy zajmujące się produkcją lub sieci handlowe powinny zatroszczyć się o to, aby transport samochodowy Olecko działał jak najbardziej efektywnie w dowolnych warunkach. Zatrudnienie profesjonalnych kierowców i inwestycje w nowoczesną flotę pojazdów ciężarowych to zbyt mało, by dostać pewność sprawności dostaw. Ważne będzie tutaj profesjonalne zarządzanie logistyczne, oparcie się o najlepsze standardy oraz korzystanie z najnowocześniejszych rozwiązań. To właśnie przez to usługi transportowe Olecko opłaca się powierzyć tej firmie. TRANS-EURO to porządna firma transportowa Olecko. Możemy naturalnie poszczycić się dużym doświadczeniem, jednak też i szerokim gronem naprawdę usatysfakcjonowanych klientów, jacy już skorzystali z takich pomocy. U nas tak spedycja międzynarodowa Olecko, jak i ta lokalna po kraju, nie będzie żadnym wyzwaniem. Będziemy zawsze doskonale naszykowani do swej pracy, staramy się gwarantować przejrzystość wykonywania naszych usług, a do tego za każdym razem oferować dobre ceny. Transport Olecko oferowany jest zarówno tym firmom, które oczekują wyłącznie okazjonalnych dostaw, jak i przedsiębiorcom chcącym współpracować z nami na dłuższy czas przy stałych transportach na dużą skalę. Usługi transportowe Olecko realizowane przez naszą firmę sprostają potrzebom nawet najbardziej wymagających osób. Nasi konsultanci z radością wytłumaczą szczegóły usług, mogą zająć się zrobieniem cennika oraz po pierwsze zaproponują sporo swoich rozwiązań, dzięki jakim spedycja w każdej firmie będzie naprawdę sprawnie funkcjonowała.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Olecko

Staraliśmy się zbudować firmę, która po pierwsze wyniesie transport międzynarodowy Olecko na zupełnie nowy poziom, oferując dobre usługi za niską cenę. Taką najistotniejszą misją pozostaje oferowanie usług uczciwych, fachowych, maksymalnie bezpiecznych oraz tanich jednocześnie, co udało nam się zrobić. Firma spedycyjna Olecko ma grupę najdoskonalszych na rynku pracowników i może naprawdę elastycznie dopasować się do prywatnych wymagań. Zachęcamy gorąco do współpracowania z nami.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Olecko
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Olecko
Wybierz miasto