e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Polkowice

Firma transportowa

Polkowice - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Polkowice

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Polkowice
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Polkowice

Terminowość, poczucie bezpieczeństwa, konkurencyjna cena i przejrzystość zarządzania to słowa klucze w przypadku wykonywania zadań transportu drogowego. Sprawna realizacja dostaw ma wielkie znaczenie w różnorodnych firmach i często będzie to naprawdę duże wyzwanie logistyczne, które warto pozostawić w naszych rękach. Ta firma spedycyjna Polkowice ma naturalnie nie tylko wieloletnie doświadczenie, lecz też nowoczesne systemy służące do zarządzania transportem, świetnej klasy flota pojazdów, fachowa kadra kierowców oraz elastyczne nastawienie, dzięki któremu bez problemu dopasować ofertę do indywidualnych wymagań. U nas spedycja Polkowice nie będzie miała żadnych tajemnic, a ogromne doświadczenie powoduje, że świetnie znamy wymagania swoich Klientów. Wykonujemy wszelkie zadania na dostawy na terenie kraju oraz poza jego granicami, zapewniając także profesjonalny i bardzo szybki transport chłodniczy międzynarodowy Polkowice. Do każdej osoby będziemy podchodzić indywidualnie, oferując najwyższą jakość realizowania usług bez znaczenia dla tego, czy transport Polkowice będzie wyłącznie okazjonalny bądź stały i regularny. Dysponujemy niezwykle profesjonalnym systemem do obsługi logistyki i dzięki temu skutecznie planujemy transporty w taki sposób, aby wszyscy klienci nigdy zdecydowanie nie doświadczali jakichkolwiek kłopotów z dostępnością towarów. Transport krajowy Polkowice, jak i zagraniczny, realizowany jest w zgodzie z wszystkimi standardami a także z wykorzystaniem pojazdów spełniających pełne normy ekologiczne. By poznać w pełni wszystkie usługi, najlepiej jednym słowem skontaktować się z naszymi pracownikami chociażby teraz.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Polkowice

Doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, jak niełatwo jest znaleźć świetnego partnera biznesowego, który fachowo zajmie się wykonywaniem czynności transportowych. Złe zarządzanie logistyką i nieustanne opóźnienia w transporcie są w stanie prowadzić do naprawdę wysokich kosztów a także w efekcie znacząco utrudniać rozbudowę przedsiębiorstwa. W naszym przypadku transport międzynarodowy Polkowice, oraz krajowy, za każdym razem wykonywany jest poprzez najlepsze standardy oraz ogromne doświadczenie. Opłaca się korzystać z naszych usług w głównej mierze z tego powodu, że jako jedni z niewielu gwarantujemy całkowitą terminowość transportu przy jednoczesnej niezwykle niskiej szkodowości. Oczywiście wykonując transport drogowy Polkowice zdecydowanie nie będzie można całkowicie uniknąć ryzyka zniszczenia produktów. Ta firma posiada jednak kompleksowe polisy OC przewoźnika, które zabezpieczają całkowicie naturalnie nie tylko naszą firmę, jednak również wszystkich klientów. Usługi transportowe Polkowice na największym poziomie to także profesjonalne systemy do zarządzania zadaniami logistycznymi oraz spedycją. Choćby dzięki nim gwarantujemy dotrzymywanie terminów i świetne rozplanowanie transportu, a do tego gwarantujemy sprawny zwrot dokumentów po dowozie. Będziemy tu po to, aby pomóc przedsiębiorcom w rozwijaniu się oraz spełniać ich nieustannie powiększające się oczekiwania coraz szybszego i regularniejszego przywożenia produktów. Spedycja krajowa Polkowice i zagraniczna to w tym przypadku również zrozumiałe umowy, a wszystkie szczegóły naszych możliwości z radością wyjaśnią fachowi konsultanci w czasie kontaktu.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Polkowice

Jako profesjonalna firma transportowa Polkowice za każdym razem staramy się, żeby zadowolić wszystkich naszych klientów oraz elastycznie dopasować się do ich wymagań. Spedycja międzynarodowa Polkowice w tym przypadku jest skutkiem stałego zmierzania do spełnienia preferencji szybko unowocześniającego się rynku. Transport zagraniczny Polkowice i krajowy będą wykonywane z użyciem nowoczesnych pojazdów prowadzonych przed świetnych kierowców. Mamy dobre systemy logistyczne oraz spedycyjne, a przy tym zawsze oferujemy wysoką przystępność ofert cenowych.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Polkowice
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Polkowice
Wybierz miasto

Województwo Wielkopolskie


Województwo Zachodniopomorskie


Województwo Pomorskie


Województwo Warmińsko-Mazurskie


Województwo Podlaskie


Województwo Mazowieckie


Województwo Małopolskie


Województwo Kujawsko-Pomorskie


Województwo Lubuskie


Województwo Lubelskie


Województwo Łódzkie


Województwo Podkarpackie


Województwo Świętokrzyskie


Województwo Dolnośląskie


Województwo Śląskie


Województwo Opolskie