e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Zielona Góra

Firma transportowa

Zielona Góra - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Zielona Góra

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Zielona Góra
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Zielona Góra

Szybkość działania licznych przedsiębiorstw w ogromnej mierze bardzo zależy od dobrej logistyki dostaw. Prowadząc rozproszoną firmę lub posiadając biznes o charakterze handlowym warto korzystać z wsparcia specjalistów, którzy mogą zająć się pracami spedycyjnymi. W tym przypadku spedycja Zielona Góra wykonywana będzie nie tylko szybko oraz zgodnie z najnowszymi standardami, jednak także dodatkowo za naprawdę niewielkie pieniądze. Jesteśmy firmą, jaka zawsze fachowo podchodziła do swej pracy, inwestując w nowoczesne rozwiązania technologiczne, najlepsze wozy i w zespół świetnych pracowników. Transport drogowy Zielona Góra wykonujemy zarówno na obszarze Polski, jak również za granicą. Dla naszej firmy nie ma wyzwań, z jakimi nie możemy sobie poradzić. Mamy również specjalistyczne naczepy, z jakich użyciem sprawnie wykonujemy transport chłodniczy Zielona Góra. By sprawdzić nasze możliwości najlepiej już w tej chwili skontaktować się z profesjonalnymi konsultantami. Profesjonalna firma spedycyjna Zielona Góra w pełni indywidualnie podchodzi do każdego własnego klienta. Zajmujemy się naturalnie nie tylko samym transportem, ale także szeroko zakrojonym planowaniem dostaw, w zgodzie z dzisiaj obowiązującymi standardami. W ten sposób transport Zielona Góra w każdym przypadku dociera na czas, ryzyko zniszczenia jest minimalne, a cena w każdym przypadku bardzo przystępna. Z naszą pomocą dowolna firma może się niezwykle sprawnie rozbudowywać. Możemy zająć się zadaniami logistycznymi, spedycją oraz zawsze zaoferujemy swoje wsparcie, dzięki jakiemu zawsze firma będzie funkcjonowała dużo efektywniej.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Zielona Góra

Przedsiębiorcy mający biznesy o bardzo dużym zasięgu bez wątpienia świetnie wiedzą, jak ważne jest szybkie wykonywanie transportów. Dla naszej firmy transport międzynarodowy Zielona Góra nie ma jakichkolwiek tajemnic i z tego powodu opłaca się nam zaufać. Pozostajemy zespołem profesjonalistów mających najlepszych pracowników w branży. Mamy dodatkowo rozwiniętą bazę pojazdów, jakie prowadzone są przez świetnych pracowników. Warto skorzystać z tej pomocy jednak również przez to, że firma transportowa Zielona Góra może pochwalić się niezwykle niską szkodowością dostaw, także gdy są one wykonywane na naprawdę dalekich trasach. Oczywiście niewielkie ryzyko zniszczenia produktów nie oznacza, że zupełnie zapominamy o ubezpieczeniach przewoźnika. Mamy duże polisy OC na niezwykle wysokie wartości, dzięki którym w przypadku poważnych problemów wszyscy klienci mogą liczyć na duże odszkodowania finansowe. Naturalnie identycznie szybko i rzetelnie jest u nas zapewniany transport krajowy Zielona Góra. Posiadamy doskonałe systemy do planowania dostaw, systemy gwarantujące szybkie przesyłanie dokumentacji a także kontrolowanie spedycji na każdym jej etapie. Najrozsądniejszym sposobem na to, żeby obejrzeć jak funkcjonuje transport samochodowy Zielona Góra w tym przypadku jest oczywiście skontaktowanie się z profesjonalnymi konsultantami. W trakcie rozmowy telefonicznej udzielimy wyjaśnień na wszelkie pytania, zaoferujemy własne rozwiązania, a przy tym przygotujemy dobrą wycenę usług. Zacznij od kontaktu z nami już teraz oraz sprawdź nasze naprawdę duże możliwości.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Zielona Góra

Od samego początku staramy się, jak tylko możemy, żeby gwarantować możliwości na najdoskonalszym możliwym poziomie. Z tego powodu spedycja międzynarodowa Zielona Góra z tą usługą staje się nie tylko szybka i zupełnie bezproblemowa, jednak również naprawdę tania. Zawsze bardzo staramy się, aby usługi transportowe Zielona Góra przystosować do osobistych potrzeb. Postawiliśmy dodatkowo na efektywny rozwój, realizując inwestycje w nowoczesne narzędzia i profesjonalne pojazdy, a do tego zatrudniając najświetniejszych na rynku pracowników.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Zielona Góra
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Zielona Góra
Wybierz miasto

Województwo Wielkopolskie


Województwo Zachodniopomorskie


Województwo Pomorskie


Województwo Warmińsko-Mazurskie


Województwo Podlaskie


Województwo Mazowieckie


Województwo Małopolskie


Województwo Kujawsko-Pomorskie


Województwo Lubuskie


Województwo Lubelskie


Województwo Łódzkie


Województwo Podkarpackie


Województwo Świętokrzyskie


Województwo Dolnośląskie


Województwo Śląskie


Województwo Opolskie