e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Wadowice

Firma transportowa

Wadowice - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Wadowice

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Wadowice
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Wadowice

Doskonale zorganizowany transport w przedsiębiorstwie ma oczywiście duży wpływ na jej rozwój a także na to, jaką klasę usług gwarantuje własnym klientom. By zatroszczyć się o spedycję a także zająć się całymi procesami logistycznymi, zapewniamy swoje specjalistyczne i jednocześnie bardzo tanie wsparcie. Nasza bardzo profesjonalna firma transportowa Wadowice funkcjonuje na rynku już od wielu lat i może pochwalić się dużym gronem usatysfakcjonowanych klientów. Utrzymujemy nie tylko doskonałą flotę pojazdów, ale także świetnych kierowców, którzy są w stanie realizować zadania transportowe tak na obszarze kraju, jak i poza jego granicami. Spedycja międzynarodowa Wadowice w tym przypadku powiązana jest naturalnie również z planowaniem samej logistyki. Bardzo kompleksowo podchodzimy do wszystkich usług i gwarantujemy własne profesjonalne wsparcie niezależnie od tego, czy transport będzie dotyczył tylko pojedynczego zadania czy regularnych dostaw na terenie całej Europy. Nasze usługi transportowe Wadowice cechują się doskonałą terminowością i małym poziomem szkodowości. Pomimo tego oczywiście zapewniamy pełne ubezpieczenia przewoźnika, czyli w przypadku jakichkolwiek problemów można liczyć na duże odszkodowania finansowe. Jesteśmy w stanie podejmować się dowolnego zadania, także takiego najtrudniejszego, dysponując również naczepami służącymi do transportu chłodniczego Wadowice. Warto już teraz przekonać się na własnej skórze o tym, iż opłaca się okazać naszej firmie własne zaufanie. Wystarczy tylko skontaktować się z profesjonalnymi konsultantami, by poznać pełne szczegóły oferty oraz całkowity cennik.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Wadowice

Mocno staramy się, by oferować swoim klientom najlepszy poziom usług, jednak zawsze najistotniejsze są czyny, a nie zapewnienia i z tego powodu w tej chwili postaramy się zaprezentować swoje najważniejsze cechy. Przede wszystkim zawsze staramy się terminowo przywozić wszelkie towary. Będzie to osiągalne dzięki przyjmowaniu bardzo profesjonalnych kierowców, lecz i ludzi zajmujących się szeroko pojętą logistyką, jacy będą mogli korzystać z nowoczesnych narzędzi służącymi do planowania. U nas nie ma znaczenia to, czy realizowany ma być transport krajowy Wadowice czy mamy zająć się transportami na dużo większą skalę. W każdym przypadku identycznie profesjonalnie podchodzimy do każdego zlecenia, jak i indywidualnie dopasowujemy się do potrzeb konkretnego klienta. Oczywiście nasza firma spedycyjna Wadowice posiada kompletne pakiety ubezpieczeń oc. Możemy pochwalić się naprawdę małym poziomem szkodowości transportu, jednak na wszelki wypadek oczywiście mamy wysokie polisy ubezpieczeniowe, które w pełni rekompensują poniesione szkody. Naturalnie nasze usługi transportowe Wadowice są naprawdę kompleksowe. Będzie to naturalnie nie tylko samo wykonywanie transportu, lecz również zajmowanie się szeroko pojętą logistyką, dostarczanie narzędzi do sprawnego przesyłania dokumentacji lub do łatwego sprawdzania każdej dostawy. Z naszą pomocą transport Wadowice zdecydowanie nie będzie jakimkolwiek kłopotem i przestanie być niezwykle drogi. Warto nawet w tej chwili skontaktować się z naszą firmą i poznać wszystkie nasze możliwości. Doświadczeni konsultanci z pełnym zaangażowaniem udzielą odpowiedzi na wszelkie zapytania oraz rozwieją wszelkie wątpliwości, jakie tylko mogą się urzeczywistnić.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Wadowice

Gdyż świetnie zdajemy sobie kwestię z tego, jak nierówne mogą być oferty transportowe na rynku, to chcieliśmy stworzyć usługę kompleksową, którą można dopasować do dowolnych potrzeb. Transport międzynarodowy Wadowice w tym przypadku stanowi nie tylko same przewozy, lecz także pełną logistykę i dużo profesjonalnych narzędzi, dzięki którym prościej kontrolować dostawy. Spedycja Wadowice to dla nas pasja, postawiliśmy na rozsądnych pracowników, dynamiczny rozwój i inwestycje w najlepsze narzędzia oraz dobrej klasy pojazdy do realizacji dostaw.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Wadowice
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Wadowice
Wybierz miasto

Województwo Wielkopolskie


Województwo Zachodniopomorskie


Województwo Pomorskie


Województwo Warmińsko-Mazurskie


Województwo Podlaskie


Województwo Mazowieckie


Województwo Małopolskie


Województwo Kujawsko-Pomorskie


Województwo Lubuskie


Województwo Lubelskie


Województwo Łódzkie


Województwo Podkarpackie


Województwo Świętokrzyskie


Województwo Dolnośląskie


Województwo Śląskie


Województwo Opolskie