e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
570 818 822
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Lublin

Firma transportowa

Lublin - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Lublin

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Lublin
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Lublin

Sprawna logistyka w wielu przedsiębiorstwach odgrywa zdecydowanie dużą rolę. Właśnie dzięki poprawnie realizowanym transportom będzie można się sprawnie rozwijać oraz oferować swym klientom możliwości na coraz wyższym poziomie. Żeby tak dokładnie się stało warto współpracować z fachowcami, którzy kompleksowo zajmą się transportem i do takich z pewnością zalicza się nasza firma. Nasza naprawdę doświadczona firma transportowa Lublin ma na swym koncie wiele sukcesów a także może pochwalić się ogromną bazą bardzo usatysfakcjonowanych klientów. Spedycja Lublin nie ma dla nas żadnych tajemnic i trudnimy się przewozami tak na terenie Polski, jak również za granicą, zawsze gwarantując doskonałą terminowość. Te możliwości z pewnością wyróżnia również naprawdę niski poziom szkodowości. Nie tylko realizujemy inwestycje w dobre auta, lecz po pierwsze przyjmujemy najlepszych kierowców, którzy dbają o bezpieczeństwo realizowanej dostawy, niezależnie od tego, na jakich odległościach będzie ona wykonywana. Transport Lublin staje się maksymalnie bezpieczny z taką ofertą też przez to, że mamy kompletne pakiety ubezpieczeń przewoźnika. Dzięki temu gdy wydarzy się coś nieoczekiwanego to będziemy mogli zagwarantować wszystkim naszym partnerom, iż zdecydowanie nie stracą oni własnych pieniędzy. Realizujemy dowolny rodzaj dostaw, w tym transport chłodniczy Lublin, mając odpowiednio do tego celu dostosowane pojazdy. Naszą dużą zaletą jest elastyczność, a zatem indywidualne nastawienie do każdego klienta. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą, wytłumaczymy wszelkie szczegóły i dokładnie omówimy koszty naszych usług.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Lublin

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, iż niezwykle trudno jest się obecnie zdecydować na ofertę konkretnej firmy, bowiem mamy obawy powiązane z terminowością dostaw czy również z ewentualnym bezpieczeństwem. Sporo firm potrzebuje dodatkowo pomocy kompleksowej, a zatem naturalnie nie tylko wykonywania dostaw, jednak także zarządzania całą logistyką, jaka w wydaniu większych firm będzie mogła okazać się naprawdę trudna. W tym przypadku transport międzynarodowy Lublin, jak również taki krajowy, jest realizowany biorąc pod uwagę najnowsze standardy. Profesjonalnie będziemy podchodzić do każdego klienta trudniąc się naturalnie nie tylko samymi dostawami, jednak też szeroko zakrojonymi zadaniami logistycznymi. Usługi transportowe Lublin jesteśmy w stanie niezwykle skrupulatnie planować mając zespół profesjonalnych ludzi oraz nowoczesne oprogramowanie służące do zarządzania transportem. Profesjonalna firma spedycyjna Lublin dokłada wszelkich starań, by sprostać wymaganiom każdego klienta oraz niezwykle rzetelnie przystosować się do indywidualnych wymagań. Zawsze wszelkie usługi Lublin są odpowiednio ubezpieczone. Pomimo tego, iż odsetek szkód pozostaje w naszym przypadku wręcz minimalny, to jednakże posiadamy kompletne polisy przewoźnika, dzięki jakim wszyscy klienci zwyczajnie mogą czuć się naprawdę bezpiecznie. Warto powierzyć nam te czynności także z powodu ofert cenowych. Wyłącznie u nas można liczyć na wyjątkowo przystępne warunki cenowe przy zagwarantowaniu dobrych standardów realizacji usług. Aby w pełni przekonać się o tym, że warto okazać nam zaufanie, zachęcamy do skontaktowania się z naszymi pracownikami. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie zapytania i zapewnimy własne specjalistyczne wsparcie.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Lublin

Już na starcie naszą misją było to, aby zarówno transport krajowy Lublin, jak również ów na skalę zagraniczną, zdecydowanie nie powodował jakichkolwiek problemów, pozostawał przejrzysty dla klienta oraz jednocześnie efektywny. Byliśmy w stanie wykonać owe założenia przede wszystkim dzięki stawianiu na dobry zespół pracowników a także stałemu inwestowaniu w firmę. Spedycja międzynarodowa Lublin, czy też krajowa, będzie przystosowana do preferencji danego klienta, natomiast koszty usług stale będą na wyjątkowo konkurencyjnym poziomie.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Lublin
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
570-818-822
logiscom@trans-euro.pl
Lublin
Wybierz miasto

Województwo Wielkopolskie


Województwo Zachodniopomorskie


Województwo Pomorskie


Województwo Warmińsko-Mazurskie


Województwo Podlaskie


Województwo Mazowieckie


Województwo Małopolskie


Województwo Kujawsko-Pomorskie


Województwo Lubuskie


Województwo Lubelskie


Województwo Łódzkie


Województwo Podkarpackie


Województwo Świętokrzyskie


Województwo Dolnośląskie


Województwo Śląskie


Województwo Opolskie


Clicky