e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Lublin

Firma transportowa

Spedycja Lublin

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

LOGISCOM - LUBLIN
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Lublin

Chcesz zorganizować transport krajowy lub międzynarodowy? Zależy Ci na terminowości i bezpieczeństwie? Jesteś we właściwym miejscu.

Jesteśmy firmą spedycyjną, która w Lublinie może zorganizować dla Ciebie transport od A do Z. Zajmiemy się wszystkim, także niezbędnymi formalnościami. Wesprzemy Cię w organizacji procesów logistycznych i doradzimy, jak przewozić towary szybko, możliwie najniższym kosztem.

Posiadamy własną przestrzeń magazynową, dlatego możemy przechować Twoje towary, skoordynować różne drogi transportu lub zapewnić szybki przeładunek. Własny magazyn to także spokój i bezpieczeństwo – pozwala nam reagować na ewentualne niespodziewane wydarzenia na trasie.

Firma transportowa Lublin

USŁUGI TRANSPORTOWE W LUBLINIE - W KOMPLEKSOWYM ZAKRESIE

Działamy na rynku już 14 lat, a nasz zespół – dzięki wiedzy i doświadczeniu – potrafi poradzić sobie z każdym zleceniem. Chętnie podejmujemy się zadań niestandardowych i trudnych. Nasze usługi w Lublinie to między innymi transport ponadgabarytowy (ponadnormatywny), czy przewóz produktów wymagających specjalnych warunków (oferujemy także transport chłodniczy w Lublinie).

Jako doświadczona firma spedycyjna, bardzo dobrze znamy branżę TSL. Wiemy, jak zorganizować transport krajowy i międzynarodowy, sprawnie i skutecznie reagować na niespodziewane sytuacje.


DO KAŻDEGO ZLECENIA PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE

Każda firma jest inna, dlatego do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie. W Lublinie organizujemy transport dla firm z różnych branż, o różnej skali działania. Zawsze szukamy najskuteczniejszych dróg transportu i możliwości optymalizacji kosztów. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół spedytorów w Lublinie to najlepsi specjaliści – z wykształceniem kierunkowym, doświadczeniem i umiejętnościami, które przekładają się na terminową realizację działań i sprawne reagowanie na ewentualne problemy – a także przewidywanie ich, zanim jeszcze się wydarzą.

Logistyka trans-euro.pl

TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY LUBLIN - ZAKRES USŁUG

Nasza firma spedycyjna w Lublinie oferuje szeroki zakres usług. W praktyce możemy pomóc Ci z ze wszystkimi elementami organizacji transportu – dowieziemy towary na czas, a dodatkowo wesprzemy Cię w procesach organizacyjnych (związanych na przykład z dokumentacją i formalnościami).

Nasze usługi spedycyjne w Lublinie to przede wszystkim:

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Lublin

Już na starcie naszą misją było to, aby zarówno transport krajowy Lublin, jak również ów na skalę zagraniczną, zdecydowanie nie powodował jakichkolwiek problemów, pozostawał przejrzysty dla klienta oraz jednocześnie efektywny. Byliśmy w stanie wykonać owe założenia przede wszystkim dzięki stawianiu na dobry zespół pracowników a także stałemu inwestowaniu w firmę. Spedycja międzynarodowa Lublin, czy też krajowa, będzie przystosowana do preferencji danego klienta, natomiast koszty usług stale będą na wyjątkowo konkurencyjnym poziomie.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Lublin
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Lublin
Wybierz miasto

Województwo Wielkopolskie


Województwo Zachodniopomorskie


Województwo Pomorskie


Województwo Warmińsko-Mazurskie


Województwo Podlaskie


Województwo Mazowieckie


Województwo Małopolskie


Województwo Kujawsko-Pomorskie


Województwo Lubuskie


Województwo Lubelskie


Województwo Łódzkie


Województwo Podkarpackie


Województwo Świętokrzyskie


Województwo Dolnośląskie


Województwo Śląskie


Województwo Opolskie