e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Giżycko

Firma transportowa

Giżycko - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Giżycko

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Giżycko
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Giżycko

Kwestie spedycyjne w przedsiębiorstwach za każdym razem muszą być załatwiane przez profesjonalnych specjalistów. Jest to kwestia niezwykle istotna, która ma ogromny wpływ na sprawność działania każdego biznesu. Jeżeli dostawy docierają nieterminowo, a sporo towarów ulega uszkodzeniu w czasie przewozu to firma traci zdecydowanie nie jedynie na finansach, jednak również na swoim świetnym wizerunku. Ta firma transportowa Giżycko dobrze jednakże zatroszczy się o to, aby do tych sytuacji nigdy nie dochodziło. Nie tylko mamy zespół doskonałych specjalistów, jednak też posiadamy specjalistyczne narzędzia do planowania dostaw, jak również dobre pojazdy. Zajmujemy się dzięki temu naturalnie nie tylko pełną spedycją Giżycko, ale także szeroko pojętymi pracami związanymi z logistyką, gwarantując profesjonalne podejście i atrakcyjne ceny. Realizujemy tak transport krajowy Giżycko, jak i ten o zasięgu międzynarodowym, zapewniając najniższy osiągalny poziom uszkodzeń towaru. Ważnym będzie naturalnie posiadanie wszelkich wymaganych ubezpieczeń przewoźnika. Dzięki nim nasi klienci mogą czuć się naprawdę bezpiecznie. Gdy tylko dojdzie do zniszczenia produktów, to ubezpieczenie bez wątpienia całkowicie pokryje straty. Wykonujemy nawet transport chłodniczy międzynarodowy Giżycko, zawsze dostosowując się do preferencji Klientów. Jesteśmy firmą elastyczną, która sprosta wszelkim potrzebom, a szczegóły naszych usług będzie można już za chwilę naprawdę skrupulatnie poznać, poprzez kontakt z profesjonalnymi pracownikami. Jesteśmy przekonani o tym, iż z tą pomocą praktycznie każda firma będzie mogła naprawdę sprawnie się rozwijać.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Giżycko

W szczególności firmy poważnie rozproszone, zakłady produkcyjne bądź sieci handlowe powinny zadbać o to, by transport samochodowy Giżycko działał maksymalnie efektywnie w dowolnych warunkach. Przyjmowanie profesjonalnych kierowców i inwestycje w solidną flotę pojazdów ciężarowych to za mało, by dostać pewność szybkości transportu. Ważne staje się tutaj dobre zarządzanie logistyką, oparcie się o najnowsze standardy oraz korzystanie z najlepszych rozwiązań. To chociażby przez to usługi transportowe Giżycko warto powierzyć naszej firmie. TRANS-EURO to porządna firma transportowa Giżycko. Możemy naturalnie poszczycić się dużym doświadczeniem, lecz też i ogromnym gronem w pełni zadowolonych klientów, którzy już skorzystali z takich usług. Dla naszej firmy zarówno spedycja międzynarodowa Giżycko, jak i taka lokalna po kraju, nie będzie żadnym wyzwaniem. Jesteśmy zawsze świetnie naszykowani do swej pracy, staramy się oferować przejrzystość realizacji wszystkich usług, jak i zawsze oferować konkurencyjne ceny. Transport Giżycko dedykowany jest tak tym przedsiębiorstwom, jakie oczekują wyłącznie pojedynczych dostaw, jak również przedsiębiorcom chcącym współpracować z nami na stałe, przy regularnych transportach na szeroką skalę. Usługi transportowe Giżycko realizowane przez nas sprostają potrzebom także naprawdę wymagających klientów. Nasi konsultanci z przyjemnością wyjaśnią szczegóły usług, zajmą się zrobieniem cennika oraz przede wszystkim zapewnią dużo własnych rozwiązań, dzięki jakim spedycja w każdym przedsiębiorstwie będzie naprawdę efektywnie działała.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Giżycko

Staraliśmy się utworzyć firmę, jaka w głównej mierze wyniesie transport międzynarodowy Giżycko na zdecydowanie nowy poziom, realizując dobre usługi za niską cenę. Naszą najistotniejszą misją pozostaje dostarczanie usług uczciwych, profesjonalnych, maksymalnie bezpiecznych oraz niedrogich równocześnie, co udało nam się zrobić. Firma spedycyjna Giżycko posiada zespół najlepszych na rynku ludzi oraz potrafi naprawdę elastycznie dopasować się do indywidualnych preferencji. Zachęcamy gorąco do współpracy z naszą firmą.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Giżycko
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Giżycko
Wybierz miasto