e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Dąbrowa Górnicza

Firma transportowa

Dąbrowa Górnicza - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Dąbrowa Górnicza

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Dąbrowa Górnicza
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Dąbrowa Górnicza

Niezależnie od typu produktów zdecydowanie muszą być w profesjonalny sposób przewożone. Jedynie to będzie mogło zagwarantować dowiezienie ich w perfekcyjnym stanie, jak i w określonym terminie. Nasza firma świadczy usługi transportowe Gliwice na najdoskonalszym poziomie, tym samym możemy zaoferować każdemu klientowi dowiezienie o czasie, a także w dobrej cenie. Wpływ na to ma przede wszystkim nasze duże doświadczenie, które pozwoliło nam zdobyć potrzebną wiedzę dotyczącą transportu a także logistyki. Będzie dotyczyło to tak transportu międzynarodowego, jak również lokalnego. Zdajemy sobie sprawę z faktu, że niektóre produkty wymagają specjalnego traktowania w czasie transport. Dlatego właśnie w naszej ofercie znaleźć można także transport chłodniczy międzynarodowy Gliwice, co umożliwia nam na przewożenie nawet bardzo wymagających oraz szybko psujących się produktów. Profesjonalna kadra dba o to, by zarówno planowanie logistyki, jak również spedycja międzynarodowa Gliwice realizowane były maksymalnie wydajnie, co od razu przełoży się na punktualne dostarczenie towarów. Wpływ na ten fakt ma także nowoczesna flota wozów oraz wykwalifikowani oraz doświadczeni kierowcy. To właśnie dzięki temu wszystkiemu transport międzynarodowy Gliwice, jak również krajowy, w naszym wykonaniu będzie on sprawny, maksymalnie bezpieczny, jak również na dobrym poziomie. Oprócz tego, do każdej osoby będziemy podchodzić indywidualnie, a zatem przewozy międzynarodowe Gliwice będą mogły być realizowane ekspresowo oraz w zgodzie z preferencjami zleceniodawcy. Koszt tego transportu w naszym przypadku także jest przystępny, a przede wszystkim konkurencyjny.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Dąbrowa Górnicza

Konieczność przewozu produktów powoduje, iż wielu biznesmenów wyszukuje firm zajmujących się logistyką i dostawami. Dotyczy to naturalnie nie tylko transportów na terenie naszego kraju, ale też za granicą. Z racji mnogości przedsiębiorstw oferujących tego rodzaju usługi niełatwo jest wyszukać ową właściwą. Nie mniej jednak sami wyróżniamy się na tle konkurencji zwłaszcza jakością realizowanych usług, a także ich przystępną ceną, która będzie gwarantowana za transport Gliwice. Ogromne zdobywane latami doświadczenie w tej branży sprawia, że tak transport krajowy Gliwice, jak również ten zagraniczny, odbywa się szybko, bezpiecznie jak również na doskonałym poziomie. TRANS-EURO to porządna firma transportowa Gliwice. Możliwe będzie to również dzięki dobrej flocie pojazdów, jak i doświadczeniu naszych kierowców. To również wpływa na to, iż charakteryzujemy się niewielką szkodowością. Wiadomo, iż nie w każdym przypadku będzie można uniknąć uszkodzeń, dlatego posiadamy ubezpieczenia przewoźnika, jakie w przypadku nieszczęśliwego zdarzenia pokryje poniesione u wszystkich klientów straty. Profesjonalna firma spedycyjna Gliwice zajmuje się kompleksowo usługami związanymi z transportem, dlatego próbujemy perfekcyjnie dopasować trasę i okres przewozu, by wydajnie oferować usługi. Do tego, dla każdego klienta mamy przygotowaną umowę na zrozumiałych warunkach. Będzie dotyczyło to zarówno klientów chcących skorzystać okazjonalnie z tych usług, jak i tych, jacy mają ciągłe zlecenia. Ponieważ staramy się perfekcyjnie realizować własne zadania, by sprostać wszelkim oczekiwaniom, to transport chłodniczy Gliwice także jest obecny w naszej propozycji.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Dąbrowa Górnicza

Nasza firma transportowa Gliwice zajmuje się przewozem produktów na terenie kraju, jak i poza jego granicami. Nieustannie zwiększamy kwalifikacje i unowocześniamy pojazdy, aby spedycja Gliwice oraz logistyka odbywały się na świetnym poziomie. Staramy się również przedstawiać klientom zrozumiałe umowy na uczciwych warunkach. Co więcej, oferujemy pomoc w konkurencyjnych cenach, co nie wpływa negatywnie na jakość naszej usługi. Wpływ na zadowalanie naszych klientów ma też indywidualne podejście do dowolnego przekazanego naszej firmie zadania.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Dąbrowa Górnicza
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Dąbrowa Górnicza
Wybierz miasto