e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Kępno

Firma transportowa

Kępno - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Kępno

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Kępno
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Kępno

Z pewnością każdy właściciel doskonale prosperującej firmy, który chce odnosić spektakularne sukcesy na rynku, ma świadomość tego, jak ważne jest sprawne działanie spedycji i powiązanej z nią logistyki. Transport krajowy Kępno, ale także taki na skalę zagraniczną, będzie mógł być wykonywany przez tę firmę z zachowaniem dobrych standardów, co z całą pewnością może ułatwić każdemu przedsiębiorstwu rozwój. Dotrzymywanie terminów wszelkich dostaw jest w naszym przypadku zagwarantowane. Kiedy produkty nie przywożone są o czasie, to przedsiębiorstwa będą mogły tracić własnych klientów, tracić swój prestiż oraz równocześnie osiągać coraz to gorsze zarobki. Problemem może być tutaj również logistyka, szczególnie gdy realizowany jest transport międzynarodowy Kępno i będzie trzeba zaplanować dużo różnych rzeczy. Nasza firma zarządza jednakże profesjonalnym oporogramowaniem do przygotowywania logistyki, a przy tym zespołem specjalistów, jaki zatroszczy się o to, aby dostawy w każdym miejscu chodziły dosłownie, jak w zegarku. Wszystkie specjalistyczne usługi transportowe Kępno oferujemy tak naprawdę każdemu przedsiębiorcy. Dla nas nie będzie miało znaczenia to, czy firma organizuje transporty jedynie okazjonalnie, albo też szuka partnera biznesowego, jaki zajmie się stałą organizacją dostaw. Dysponujemy nowoczesnymi wozami, w tym oferując możliwość realizowania transportów chłodniczych Kępno, do których to delegowani są w każdym przypadku bardzo doświadczeni kierowcy. Zachęcamy już w tej chwili do skontaktowania się z profesjonalnymi pracownikami. Tę dużą usługę wyróżnia naturalnie nie tylko profesjonalizm oraz rzetelność, ale także bardzo atrakcyjna cena, bez znaczenia dla skali i zakresu prac.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Kępno

Doskonale wiemy, jak dużym kłopotem jest dziś odszukanie w branży profesjonalistów, jacy zajmą się szeroko rozumianą spedycją Kępno. Nie zawsze mamy bowiem gwarancję, iż wybrana przez nas firma faktycznie poważnie podchodzi do swej pracy, fachowo wykonuje powierzone prace, a do tego troszczy się o to, aby w każdej sytuacji dostawa dojechała do celu w doskonałym stanie. W naszym przypadku transport Kępno cechuje się najmniejszą na rynku szkodowością, co gwarantuje wszystkim Klientom najwyższy poziom bezpieczeństwa. Naturalnie nie zapominamy o obowiązkowych ubezpieczeniach przewoźnika, jakie w naszym przypadku są bardzo profesjonalne i oferują pewność, iż w przypadku jakichś problemów można liczyć na pełną rekompensatę finansową. Biorąc pod uwagę konkurencyjne firmy transportowe Kępno będziemy mogli także poszczycić się najniższym poziomem cen. Współpraca z naszą firmą będzie niesłychanie opłacalna bez znaczenia dla tego, czy przewozy mają być jedynie okazjonalne, czy regularne i to na bardzo dużą, międzynarodową skalę. Firma spedycyjna Kępno postawiła również na profesjonalny zespół pracowników, regularnie inwestuje we flotę swoich pojazdów oraz w najlepsze w branży narzędzia do przygotowywania zadań logistycznych. My nigdy nie wypowiadamy słów na wiatr, oferując nasze usługi transportowe Kępno zgodnie z najlepszymi standardami a także biorąc pod uwagę potrzeby swoich Klientów. Oczekujemy naturalnie na odzew od Państwa. TRANS-EURO to porządna firma transportowa Kępno. Podczas rozmowy skrupulatnie omówimy zakres swoich prac, zaprezentujemy ofertę cenową i zapewnimy rozwiązania, dzięki którym da się usprawnić transport produktów w dowolnej firmie.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Kępno

Misją tej firmy transportowej Kępno pozostawało, oraz oczywiście nadal jest, oferowanie najdoskonalszych na rynku usług spedycyjnych oraz logistycznych, jednak w maksymalnie przystępnej cenie. Staramy się upraszczać naszym Klientom rozbudowę ich przedsiębiorstw, oferować dobre naszykowanie zadań logistycznych i zapewniać własne wsparcie techniczne, które oparte jest na naszym ogromnym doświadczeniu. Spedycja międzynarodowa Kępno, czy ta krajowa, nie ma dla naszej firmy jakichkolwiek tajemnic i z chęcią możemy podjąć się najtrudniejszych nawet zadań.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Kępno
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Kępno
Wybierz miasto