e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Częstochowa

Firma transportowa

Częstochowa - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Częstochowa

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Częstochowa
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Częstochowa

Niezależnie od rodzaju towarów koniecznie będą musiały być w profesjonalny sposób transportowane. Jedynie to może zapewnić dowiezienie ich w doskonałym stanie, a także w wyznaczonym terminie. Ta firma oferuje usługi transportowe Częstochowa na najdoskonalszym poziomie, tym samym będziemy mogli zagwarantować każdej osobie dowiezienie na czas, a także w konkurencyjnej cenie. Wpływ na to będzie miało przede wszystkim nasze wieloletnie doświadczenie, jakie umożliwiło nam zdobyć wymaganą wiedzę na temat transportów i logistyki. Będzie dotyczyło to zarówno transportu zagranicznego, jak i lokalnego. Mamy świadomość tego, iż niektóre produkty będą wymagać specjalnego traktowania w czasie realizacji ich dostawy. Z tego powodu właśnie w naszej ofercie znaleźć można też transport chłodniczy międzynarodowy Częstochowa, co pozwala nam na transportowanie nawet bardzo wymagających oraz szybko psujących się produktów. Wykwalifikowana kadra troszczy się o to, by tak logistyka, jak i spedycja międzynarodowa Częstochowa odbywały się całkowicie wydajnie, co od razu przełoży się na punktualne dowiezienie produktów. Wpływ na ten fakt ma również profesjonalna flota wozów i profesjonalni i doświadczeni kierowcy. To właśnie z tego powodu transport międzynarodowy Częstochowa, jak również lokalny, w tym wykonaniu będzie on sprawny, maksymalnie bezpieczny, a także na świetnym poziomie. Do tego, do każdego klienta będziemy podchodzić indywidualnie, a zatem przewozy międzynarodowe Częstochowa będą mogły odbywać się szybko oraz zgodnie z preferencjami zleceniodawcy. Koszt tego transportu w naszym przypadku również pozostaje przystępny, a oczywiście konkurencyjny.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Częstochowa

Potrzeba przewożenia produktów powoduje, że wielu biznesmenów wyszukuje firm zajmujących się logistyką i dostawami. Będzie dotyczyło to naturalnie nie tylko przewozów na terenie Polski, lecz także za granicą. Z racji mnogości firm oferujących tego rodzaju usługi trudno jest znaleźć tą właściwą. Nie mniej jednak sami wyróżniamy się na ich tle przede wszystkim jakością realizowanych usług, jak również ich atrakcyjną ceną, jaka jest oferowana za transport Częstochowa. Ogromne zdobywane latami doświadczenie w owej branży sprawia, iż tak transport krajowy Częstochowa, jak i ten zagraniczny, wykonywany jest szybko, bezpiecznie a także na wysokim poziomie. TRANS-EURO to porządna firma transportowa Częstochowa. Osiągalne będzie to też dzięki nowoczesnej flocie pojazdów, jak również doświadczeniu naszych kierowców. To też wpływa na to, iż charakteryzujemy się małą szkodowością. Wiadomo, że nie zawsze da się uniknąć uszkodzeń, dlatego mamy ubezpieczenia przewoźnika, jakie w razie nieszczęśliwego wypadku będzie pokrywało poniesione u naszych klientów koszty. Profesjonalna firma spedycyjna Częstochowa trudni się kompleksowo usługami powiązanymi z transportem, dlatego próbujemy jak najlepiej dobrać trasę oraz okres przewozu, by sprawnie realizować usługi. Mało tego, dla każdej osoby oferujemy przygotowaną umowę na przejrzystych warunkach. Będzie dotyczyło to zarówno klientów chcących skorzystać jednorazowo z tych usług, jak również takich, którzy mają ciągłe zlecenia. Ponieważ próbujemy perfekcyjnie wykonywać własne zadania, żeby sprostać wszelkim wymaganiom, to transport chłodniczy Częstochowa także znajduje się w tej usłudze.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Częstochowa

Nasza firma transportowa Częstochowa trudni się przewozem towarów na terenie polski, jak i za granicą. Regularnie podnosimy kwalifikacje i unowocześniamy sprzęt, by spedycja Częstochowa i logistyka odbywały się na świetnym poziomie. Chcemy też przedstawiać naszym klientom przejrzyste umowy na jasnych warunkach. Oprócz tego, zapewniamy usługi w atrakcyjnych ofertach cenowych, co nie będzie wpływało negatywnie na jakość samej usługi. Duży wpływ na zadowalanie klientów ma też indywidualne podejście do każdego przekazanego nam zadania.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Częstochowa
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Częstochowa
Wybierz miasto