e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Piaseczno

Firma transportowa

Piaseczno - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Piaseczno

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Piaseczno
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Piaseczno

Maksymalnie bezpieczny oraz terminowy transport towarów to jedno z istotniejszych kryterium dla każdej firmy. Profesjonalna firma oferuje usługi transportowe Piaseczno na najwyższym poziomie. Osiągalne jest to po pierwsze w związku z tym, że posiadamy wieloletnie doświadczenie w owej dziedzinie, a do tego zawsze całkowicie sprawną i profesjonalną flotę wozów jak również doświadczoną kadrę pracowników. Wszystko to sprawia, że w naszej firmie zarówno transport krajowy Piaseczno, jak również zagraniczny, robione są w pełni ekspresowo, a do tego bezpiecznie. Po prostu jesteśmy w stanie poszczycić się niewielką szkodowością, a przy tym profesjonalnym ubezpieczeniem odpowiedzialności przewoźnika, jakie chroni transportowane towary. Profesjonalny system gwarantuje pełne śledzenie transportu, jak i na ekspresowy oraz sprawny odbiór wszystkich dokumentacji powiązanych ze świadczoną przez naszą firmę usługą. Solidna flota wozów zapewnia transport drogowy Piaseczno na dobrym poziomie. Co więcej, posiadamy różnorodne, pod kątem pojemności, naczepy, co pozwala na dopasowanie możliwości do prywatnych wymagań naszych klientów. Tak przewóz, jak i logistyka, a także spedycja Piaseczno realizowane są przez profesjonalnych pracowników, którzy mogą pomóc w dostosowaniu usługi do konkretnych wymagań. Pełnych informacji i odpowiedzi udzielają konsultanci w centrum obsługi klientów, gdzie każdy może w razie pytań się zgłosić. Atrakcyjne oferty cenowe gwarantowane są zarówno stałym zleceniodawcom, jak i klientom wybierającym te usługi transportowe Piaseczno, jako jednorazowe zlecenie.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Piaseczno

Obecnie wiele przedsiębiorstw oferuje podobne usługi, ale dla klienta z pewnością największe znaczenie ma klasa oraz sprawność oferowanych usług. Z tego powodu właśnie profesjonalna firma spedycyjna Piaseczno doskonale będzie nadawała się do zrealizowania wszystkich prac powiązanych z przewożeniem produktów, będzie dotyczyło to tak dostaw na obszarze naszego kraju, jak i poza jego granicami. Klasa oferowanych usług wynika w głównej mierze z wieloletniego doświadczenia, nowoczesnej floty pojazdów, a także doświadczonych ludzi. TRANS-EURO to porządna firma transportowa Piaseczno. Na każdym etapie służymy wsparciem oraz doradzamy w kwestii przygotowania odpowiedniego pojazdu oraz czasu. Tym sposobem będziemy mogli zapewnić, że przekazane naszej firmie dobra będą dostarczone na czas i bez uszkodzeń. Choć jak wiadomo, mimo iż mamy niską szkodowość, to jednakże nie zawsze będzie można ustrzec się uszkodzeń. Dlatego też nasza firma transportowa Piaseczno posiada kompletne ubezpieczenia przewoźnika, jakie w razie nieszczęścia pokrywa wszelkie koszty a także straty. Do każdego klienta będziemy podchodzić w pełni indywidualnie, niezależnie od tego, czy jest to regularny zleceniodawca, albo też przedsiębiorca jednorazowo korzystający z tych możliwości. Mamy świadomość faktu, że niektóre produkty będą wymagać odpowiedniego traktowania, z tego powodu też w propozycji mamy też transport chłodniczy międzynarodowy Piaseczno, co pozwala na bezpieczne i zgodne z normami przewożenie, chociażby produktów spożywczych. Niezależnie od rodzaju towarów w każdym przypadku zlecony transport Piaseczno będzie na doskonałym poziomie, a do tego na czas. Całość można śledzić dzięki specjalistycznemu systemowi, jaki umożliwia też szybki odbiór całej dokumentacji.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Piaseczno

Od wielu lat trudnimy się transportem powierzonych towarów. Przez ów czas stale unowocześnialiśmy całą flotę, jak również systemy informatyczne, które sprawiają, iż transport międzynarodowy Piaseczno staje się efektywny, a przy tym na najlepszym poziomie. Nie bez znaczenia będzie kadra pracowników, jaka troszczy się chociażby o to, by spedycja międzynarodowa Piaseczno, a także na obszarze Polski, realizowana była efektywnie i za każdym razem na czas. Zarówno doświadczenie, jak również duża wiedza umożliwiają nam również na zapewnianie konkurencyjnej ceny.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Piaseczno
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Piaseczno
Wybierz miasto