e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Łódź

Firma transportowa

Łódź - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Łódź

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Łódź
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Łódź

Transport a także logistyka stanowią w licznych firmach naprawdę istotne elementy, szczególnie gdy mamy wielką firmę handlową albo prowadzimy rozbudowaną sieć sklepów. Żeby skorzystać z dobrych usług, za które nie musimy płacić wielkich pieniędzy, najrozsądniej wybrać właśnie tę ofertę. Doświadczona firma transportowa Łódź świadczy pełne usługi, oferuje własne fachowe wsparcie, jak i oczywiście dostosowuje się do potrzeb klientów. Mamy wiedzę oraz doświadczenie, by zajmować się tak całą spedycją Łódź, jak również szeroko rozumianą logistyką, zgodnie z preferencjami naszych Klientów. Dostawy realizujemy w taki sposób, by dostawy docierały sprawnie na czas w każde miejsce, bez znaczenia dla ich wielkości oraz regularności. Możemy obsługiwać nie tylko transport krajowy Łódź, lecz również zagraniczny, posiadając specjalistyczne naczepy także służące do przewozów chłodniczych Łódź. Pozostajemy firmą która postawiła nie wyłącznie na szybkość działania, jednak również na dobry poziom bezpieczeństwa. Usługi transportowe Łódź cechuje bardzo niewielka szkodowość, jak i posiadamy nowoczesne systemy do monitorowania dowolnej dostawy i do ekspresowego przesyłania dokumentacji po wykonaniu przewozu. Wszystkie oferty kierowane są nie tylko do owych firm, które potrzebują regularnych dostaw różnych produktów. Możemy zająć się także drobnymi zleceniami na transport, bez znaczenia dla ich skali, za każdym razem gwarantując najwyższy poziom satysfakcji. Trzeba po prostu skontaktować się z nami, by sprawdzić szczegóły oferty oraz przekonać się na własnej skórze o fakcie, iż opłaca się naszej firmie zaufać.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Łódź

Zapewne zastanawiacie się Państwo, dlaczego to dokładnie tej firmie warto okazać swoje zaufanie a także co sprawia, iż radujemy się tak dużym zainteresowaniem w branży. Najistotniejsze będzie w naszej firmie z pewnością fakt, że zarówno transport międzynarodowy Łódź, jak i lokalny, realizowany jest z utrzymaniem najwyższych standardów. Mamy świetnych kierowców, profesjonalny tabor pojazdów, kompletne ubezpieczenia OC, a do tego profesjonalne systemy komputerowe, dzięki którym rzetelnie możemy zająć się również zadaniami logistycznymi. Pomimo tego że usługi transportowe Łódź w naszym przypadku cechuje wyjątkowo niewielka szkodowość, to jednakże zdajemy sobie sprawę z tego, iż w każdym przypadku może dojść do licznych zdarzeń losowych. Posiadamy jednakże wysokie pakiety ubezpieczeń, jakie w przypadku problemów maksymalnie zrekompensują przedsiębiorcom powstałe straty. Firma transportowa Łódź nie obawia się poza tym jakichkolwiek zadań. Podejmujemy się zarówno niewielkich usług transportu oraz spedycji Łódź, jak również zajmujemy się zleceniami o wiele większymi, na wielką skalę, w jakich bardzo istotna jest profesjonalna organizacja pracy. Chcemy sprostać potrzebom nawet naprawdę wymagających klientów, dostosowując usługi do danych preferencji i jednocześnie za każdym razem gwarantując przystępne ceny. Warto przekonać się na własnej skórze już teraz o tym, że nasza firma spedycyjna Łódź zostanie świetnym partnerem biznesowym, dzięki jakiemu efektywny rozwój przedsiębiorstwa okaże się faktem. Zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami. Z przyjemnością skrupulatnie opiszemy wszystkie elementy naszych możliwości.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Łódź

Nasza główna misja to ułatwianie rozwijania się każdej firmie, bez znaczenia dla skali a także zasięgu. Spedycja międzynarodowa Łódź w tym wydaniu oferuje dotrzymywanie terminów wszelkich dostaw, bezpieczeństwo w czasie ich transportu, a przy tym idealnie naszykowaną logistykę, jaka pozytywnie zadziwi każdego. Pomimo tego wszystkiego transport Łódź z tą pomocą nie będzie niesłychanie drogi. Elastycznie przystosujemy się do państwa zlecenia, dostarczymy wiele swoich porad i w głównej mierze zadbamy o to, żeby przewóz w firmie był realizowany poprawnie.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Łódź
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Łódź
Wybierz miasto