e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Zawiercie

Firma transportowa

Zawiercie - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Zawiercie

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Zawiercie
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Zawiercie

Realizowane w terminie a także sprawne transportowanie towarów stanowi dla wielu przedsiębiorstw najważniejsze priorytety. Nasza firma transportowa Zawiercie oferuje usługi w zakresie logistyki oraz transportu na terenie polski, a także za granicą. Dzięki ogromnemu doświadczeniu, jak również doświadczonej kadrze pracowniczej jesteśmy w stanie sprostać potrzebom każdego klienta. Zdecydowanie nie bez znaczenia pozostanie także solidna flota pojazdów o różnorodnych pojemnościach. Zdajemy sobie sprawę z tego, iż niektóre produkty wymagają odpowiedniego składowania, dlatego w ogromnej ofercie odszukać będzie można także transport chłodniczy międzynarodowy Zawiercie, który zapewnia gwarancje dowiezienia świeżych produktów. Wiadomo, jak istotne jest przestrzeganie terminowości, dlatego też logistyka oraz spedycja międzynarodowa Zawiercie w naszej firmie realizowane są przez świetnych pracowników, jacy wyznaczają trasy w taki sposób, by wszystko mogło być dowiezione na czas. Dzięki specjalistycznemu systemowi elektronicznemu każda osoba może stale śledzić transportowane towary, co będzie pozwalało na efektywniejszą organizację swoich prac. Co więcej, system ten zapewnia także szybki zwrot potwierdzeń po zrealizowaniu przez nas zadania. Po prostu usprawnia on nasze działania, a także daje szerszą kontrolę oraz pewność wszystkim klientom. Nieustannie staramy się, by usługi transportowe Zawiercie pozostawały na wysokim poziomie, z tego powodu też do każdego klienta podchodzimy w pełni indywidualnie, niezależnie od tego, czy będzie kontaktował się z nami w sprawie okazjonalnego zlecenia, czy też będzie naszym stałym klientem.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Zawiercie

Zlecenie jakiejś firmie dostaw swoich towarów nie należy do prostych czynności. Przecież należy mieć gwarancję co do jakości świadczonych usług. Jednym słowem wymagane będzie zaufanie do firmy partnerskiej. TRANS-EURO to porządna firma transportowa Zawiercie. Z pewnością w branży działa dużo przedsiębiorstw z podobnymi usługami, co znacznie utrudnia wyszukanie tego właściwego. W skrócie omówimy, dlaczego to właśnie ta firma spedycyjna Zawiercie będzie zasługiwała na uwagę a także zainteresowanie się jej ofertą. Przede wszystkim w owej branży funkcjonujemy od wielu lat, a w tym czasie zdobyliśmy wymagane doświadczenie i wiedzę z zakresu szybkiego oraz prawidłowego transportu towarów. Swoje usługi transportowe Zawiercie dotyczą naturalnie nie tylko przewozów na obszarze Polski, lecz również poza jego granicami. Zdajemy sobie sprawę, jak istotna w owej branży staje się punktualność, dlatego też doświadczona kadra ludzi sprawuje opiekę nad tym, aby cała logistyka odbywała się efektywnie oraz na czas. W pełni solidna oraz zróżnicowana flota wozów może zapewnić transport na najdoskonalszym poziomie. Z racji tego że niektóre produkty wymagają odpowiedniego traktowania w trakcie transportu, to oferujemy wszystkim klientom także transport chłodniczy Zawiercie. Profesjonalny system umożliwia śledzenie pojazdów, jak również na ekspresowy odbiór dokumentów po wykonaniu zlecenia. Z tego powodu transport międzynarodowy Zawiercie wykonywany jest sprawnie, co będzie wpływało na zadowolenie klientów. Duże doświadczenie pozwoliło też na zrobienie oferty, w której transport Zawiercie będzie w uczciwej oraz konkurencyjnej cenie, co bez wątpienia również wpływa na zainteresowanie właśnie naszą usługą.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Zawiercie

W głównej mierze bardzo zależy naszej firmie na zadowoleniu swoich klientów. Z tego powodu właśnie nieustannie poprawiamy kompetencje oraz unowocześniamy pojazdy. To umożliwia efektywny a także maksymalnie bezpieczny transport krajowy Zawiercie, co będzie dotyczyło również transportów międzynarodowych. Nasze doświadczenie pozwoliło także na naszykowanie przystępnej oferty, w jakiej spedycja Zawiercie wykonywana jest za niezwykle rozsądne pieniądze. Oprócz tego, chcemy ograniczać sprawy formalne, tak żeby umowa pozostawała przejrzysta i zrozumiała dla wszystkich klientów.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Zawiercie
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Zawiercie
Wybierz miasto