e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Starachowice

Firma transportowa

Starachowice - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Starachowice

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Starachowice
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Starachowice

W licznych przedsiębiorstwach do efektywnego funkcjonowania niezbędny jest transport różnorodnych towarów. Zdecydowanie nie zawsze jest to proste dla danej firmy, i czasami owo zadanie musi zostać przekazane firmie zewnętrznej. W tego typu przypadku naprawdę istotne będzie, by usługa powiązana z transportem była na wysokim poziomie. Ta firma transportowa Starachowice może zająć się przewożeniem towarów tak na obszarze polskim, jak i za granicą. Nasze ogromne doświadczenie pozwala na świadczenie pomocy na najlepszym poziomie, a do tego wszystkiego w bardzo uczciwej cenie. Zdecydowanie nie bez znaczenia jest też profesjonalna oraz doświadczona kadra pracowników, która dba o to, aby transport międzynarodowy Starachowice był realizowany w zgodzie z wszystkimi normami i przepisami. W takiej branży niezwykle ważna jest świetna organizacja pracy, co pozwala na dowiezienie towarów w każdym przypadku na czas. Dlatego też zarówno spedycja międzynarodowa Starachowice, jak i cała logistyka jest tutaj na najdoskonalszym poziomie, co może zagwarantować wszystkim klientom po pierwsze solidność zrealizowania powierzonych nam prac. Przykładamy również dużą wagę do tego, aby prowadzone przez naszą firmę przewozy międzynarodowe Starachowice wyróżniały się małą szkodowością, dzięki czemu dajemy gwarancję, że powierzone naszej firmie produkty zdecydowanie nie ulegną zniszczeniom w okresie transportu. Mimo to kolejnym zabezpieczeniem jest maksymalne ubezpieczenie odpowiedzialności przewoźnika, które mamy. Wszystko to sprawia, iż realizowane przez naszą firmę opcje są dobre pod względem jakości, sprawności funkcjonowania, jak i wszystkich kosztów, które będą z tym powiązane.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Starachowice

Sporo czynników ma wpływ na wybór dobrego partnera biznesowego. Po pierwsze ważne będą jego możliwości jak również jakość oferowanych usług. Kiedy chodzi o naszą firmę, to tak transport Starachowice, jak również i logistyka realizowane są na dobrym poziomie. W naszej mocy jest to na przykład dzięki naszemu ogromnemu doświadczeniu w naszej branży, ponieważ dzięki temu możemy dopasować typ usługi do wymagań naszych klientów. Jeśli chodzi o transport samochodowy Starachowice zarówno ów zagraniczny, jak również lokalny, to bardzo istotna staje się punktualność. Dlatego właśnie wykwalifikowana kadra pracowników troszczy się o dobrą logistykę, dzięki czemu wszystko jest realizowane tak, żeby dowolny z klientów otrzymał dostawę o czasie. Specjalistyczne oraz całkowicie zadbane pojazdy także wpływają na nasze usługi transportowe Starachowice, natomiast konkretnie na ich jakość i efektywność. Mamy świadomość tego, że niektóre z produktów będą wymagać odpowiedniego traktowania w okresie ich przewożenia. Z tego powodu w tej propozycji znaleźć można również transport chłodniczy międzynarodowy Starachowice, który umożliwia na przykład przewożenie towarów spożywczych. Oprócz tego, profesjonalna firma spedycyjna Starachowice pomimo świetnej klasy oferowanych usług zapewnia je klientom w naprawdę atrakcyjnych i uczciwych ofertach cenowych. TRANS-EURO to porządna firma transportowa Starachowice. Na dowolnym etapie realizowanego zadania dbamy o przekazane naszej firmie produkty, co wyróżnia naszą firmę niewielką szkodowością. Na pewno będzie miało to też znaczenie w czasie wybrania usługodawcy. Z taką samą precyzją i zaangażowaniem będziemy podchodzić do każdego zadania.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Starachowice

Stale ulepszamy swoją flotę pojazdów, co umożliwia realizowanie usług na najlepszym poziomie. Staramy się, by transport krajowy Starachowice odbywał się sprawnie oraz z dbałością o przekazany naszej firmie towar, i to samo będzie dotyczyło dostaw międzynarodowych. Profesjonalna kadra pracowników dba także o to, żeby spedycja Starachowice realizowana była na jasnych i przejrzystych warunkach. Przykładamy ogromną wagę do jakości, co ma wpływ także na bezpieczeństwo transportowanych towarów. Z tego powodu na przykład wyróżniamy się niewielką szkodowością.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Starachowice
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Starachowice
Wybierz miasto