e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Nowy Targ

Firma transportowa

Nowy Targ - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Nowy Targ

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Nowy Targ
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Nowy Targ

Doskonale zorganizowany transport w przedsiębiorstwie ma naturalnie wielki wpływ na jej rozbudowę a także na fakt, jaką klasę usług oferuje swoim klientom. By zadbać o spedycję a także zajmować się całymi procesami związanymi z logistyką, zapewniamy swoje specjalistyczne a jednocześnie bardzo niedrogie wsparcie. Ta bardzo profesjonalna firma transportowa Nowy Targ funkcjonuje w branży już od długiego czasu oraz może poszczycić się ogromnym gronem usatysfakcjonowanych klientów. Mamy naturalnie nie tylko doskonałą flotę aut, ale także doświadczonych kierowców, którzy będą w stanie wykonywać zadania transportowe tak na terenie polski, jak i poza jego granicami. Spedycja międzynarodowa Nowy Targ w tym przypadku związana jest naturalnie też z planowaniem logistycznym. Naprawdę kompleksowo podchodzimy do własnych usług i oferujemy swoje profesjonalne wsparcie bez znaczenia dla tego, czy transport będzie dotyczył jedynie pojedynczego zlecenia czy stałych dostaw na obszarze całej Europy. Te usługi transportowe Nowy Targ charakteryzują się wysoką terminowością jak również niewielkim poziomem szkodowości. Pomimo tego naturalnie posiadamy kompletne ubezpieczenia przewoźnika, przez co w przypadku jakichkolwiek problemów można liczyć na wysokie rekompensaty finansowe. Możemy podejmować się dowolnego zlecenia, także takiego najtrudniejszego, dysponując dodatkowo naczepami służącymi do transportu chłodniczego Nowy Targ. Opłaca się już dzisiaj przekonać się o tym, iż warto okazać nam swoje zaufanie. Wystarczy jedynie skontaktować się z profesjonalnymi konsultantami, aby sprawdzić pełne szczegóły usług a także pełny zakres cen.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Nowy Targ

Bardzo chcemy, aby gwarantować wszystkim klientom najwyższy poziom usług, jednak zawsze najistotniejsze będą czyny, a nie gwarancje i dlatego teraz spróbujemy opisać swoje najważniejsze zalety. Przede wszystkim zawsze staramy się na czas dostarczać wszelkie towary. Będzie to w naszej mocy dzięki przyjmowaniu bardzo doświadczonych kierowców, jednak i ludzi zajmujących się szeroko rozumianą logistyką, którzy mogą korzystać z profesjonalnych narzędzi służącymi do planowania. Dla nas nie będzie miała znaczenia to, czy wykonywany będzie transport krajowy Nowy Targ bądź mamy zająć się przewozami na dużo większą skalę. Za każdym razem podobnie fachowo podchodzimy do każdego zlecenia, a do tego indywidualnie dopasowujemy się do potrzeb danego klienta. Naturalnie ta firma spedycyjna Nowy Targ posiada kompletne pakiety ubezpieczeń przewoźnika. Jesteśmy w stanie pochwalić się naprawdę niewielkim poziomem szkodowości transportu, lecz na wszelki wypadek oczywiście mamy wysokie polisy ubezpieczeniowe, które całkowicie rekompensują powstałe szkody. Naturalnie nasze usługi transportowe Nowy Targ są niezwykle kompleksowe. To naturalnie nie tylko samo wykonywanie dostaw, jednak też zajmowanie się szeroko pojętą logistyką, dostarczanie narzędzi do sprawnego przesyłania dokumentów czy do prostego monitorowania każdej dostawy. Z nami transport Nowy Targ nie będzie żadnym kłopotem i przestanie być naprawdę drogi. Warto już dzisiaj skontaktować się z nami i poznać wszystkie nasze usługi. Doświadczeni konsultanci z pełnym zaangażowaniem udzielą odpowiedzi na wszelkie pytania oraz rozwieją wszelakie wątpliwości, które tylko będą mogły się pojawić.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Nowy Targ

Ponieważ doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak nierówne są usługi transportowe w branży, to chcieliśmy stworzyć ofertę kompleksową, którą będzie można dopasować do dowolnych wymagań. Transport międzynarodowy Nowy Targ w tym przypadku stanowi naturalnie nie tylko same przewozy, lecz również kompletną logistykę a także mnóstwo specjalistycznych narzędzi, dzięki którym prościej monitorować dostawy. Spedycja Nowy Targ to dla nas prawdziwa misja, postawiliśmy na świetnych ludzi, szybki rozwój oraz inwestowanie w najlepsze narzędzia oraz świetnej klasy samochody do realizacji dostaw.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Nowy Targ
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Nowy Targ
Wybierz miasto

Województwo Wielkopolskie


Województwo Zachodniopomorskie


Województwo Pomorskie


Województwo Warmińsko-Mazurskie


Województwo Podlaskie


Województwo Mazowieckie


Województwo Małopolskie


Województwo Kujawsko-Pomorskie


Województwo Lubuskie


Województwo Lubelskie


Województwo Łódzkie


Województwo Podkarpackie


Województwo Świętokrzyskie


Województwo Dolnośląskie


Województwo Śląskie


Województwo Opolskie