e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Jawor

Firma transportowa

Jawor - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Jawor

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Jawor
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Jawor

Sprawny transport towarów stanowi podstawę działania niejednej firmy, jaka marzy o osiągnięciu niezwykle spektakularnego sukcesu na rynku. Nasza firma transportowa Jawor została stworzona między innymi po to, by gwarantować najlepszy poziom usług, szybko wykonywać wszystkie zadania oraz gwarantować najmniejszą w branży szkodowość. Funkcjonując na rynku od wielu lat możemy poszczycić się wielkim doświadczeniem na rynku. Zarówno transport krajowy Jawor, jak i rzetelnie realizowany transport międzynarodowy Jawor jest tutaj pewny, bezpieczny i niezwykle łatwy do śledzenia. Dysponujemy naturalnie nie tylko nowoczesną flotą wozów spełniających pełne normy ekologiczne, jednak też profesjonalnym systemem do spedycji, który upraszcza zarządzanie także największymi dostawami. Realizujemy swoje usługi tak z zakresu spedycji Jawor, jak również logistyki, oferując tym samym kompleksową usługę za bardzo atrakcyjne kwoty. U nas za każdym razem najistotniejszy pozostaje czas i w związku z tym dotrzymujemy wszelkich terminów transportu, wykonując naturalnie nie tylko zlecenia sporadyczne, ale również regularne dostawy w każde miejsce. Porządny zespół kierowców oraz naszych ludzi z biura zarządzania logistyką w każdym przypadku służy swą pomocą. Mimo zapewniania najlepszego poziomu usług, jesteśmy w stanie zapewnić też atrakcyjne oferty cenowe, bez znaczenia dla wielkości zlecenia a także tego, czy ma być ono wykonywane na obszarze Polski lub poza granicami. Serdecznie zapraszamy do skontaktowania się podczas jakiego bardzo dokładnie opiszemy pełny zakres realizowanych przez nas prac.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Jawor

Duże doświadczenie oraz flota profesjonalnych aut spełniających pełne normy EURO 6 to nie jedyne zalety naszej usługi. Pozostajemy konkurencyjni też z wielu innych powodów, jakie spróbujemy w tej chwili Państwu trochę przybliżyć. Transport drogowy Jawor w naszym wydaniu charakteryzuje w głównej mierze terminowość wszystkich dostaw. Naprawdę wiemy, jak ważne jest docieranie towarów w terminie oraz jak drogie mogą być opóźnienia. Nasza firma spedycyjna Jawor z całą pewnością Państwa nie zawiedzie, dostarczając towary terminowo bez znaczenia dla tego, czy jest to tylko przewóz jednorazowy lub usługi regularnych dostaw. Przewozy międzynarodowe Jawor, ale także krajowe, cechują się do tego bardzo małą szkodowością. Mamy dobre pojazdy i profesjonalnych kierowców, a w razie wystąpienia szkody mamy kompletne ubezpieczenia OC przewoźnika, jakie maksymalnie pokryją poniesione straty. Transport Jawor w naszym przypadku charakteryzuje również niezwykle zrozumiała umowa. Ogromne doświadczenie pozwoliło naszej firmie przystosować usługę doskonale do aktualnych standardów, a jej elastyczność powoduje, iż każdej osobie będzie się kalkulowało korzystanie z tych usług. Należy wspomnieć też o fakcie, że usługi transportowe Jawor w naszym wydaniu wykonywane są w oparciu o nowoczesne, cyfrowe systemy. To naturalnie nie tylko łatwe śledzenie wszelkich transportów, ale także szybki zwrot dokumentów po zrealizowaniu zadania dostawy. Zapraszamy do skorzystania z profesjonalnej pomocy. Podczas rozmowy z profesjonalnymi pracownikami w każdym przypadku niezwykle dokładnie wyjaśniamy kompletny zakres realizowanych przez naszą firmę usług.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Jawor

Naszą najistotniejszą misją było nie tylko uproszczenie procesów spedycyjnych i logistycznych w przedsiębiorstwach, bez znaczenia dla tego, czy dostawy realizowane będą w skali krajowej albo zagranicznej. Profesjonalna spedycja międzynarodowa Jawor gwarantuje po pierwsze najlepszy poziom bezpieczeństwa, szybkość funkcjonowania, a do tego dobrą cenę. Staramy się oprócz tego pozostać firmą elastyczną, nieustannie inwestując w bazę własnych wozów. W związku z tym wykonujemy również transport chłodniczy Jawor, dbając o to, by wszystkie towary docierały szybko a także w dobrym stanie.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Jawor
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Jawor
Wybierz miasto

Województwo Wielkopolskie


Województwo Zachodniopomorskie


Województwo Pomorskie


Województwo Warmińsko-Mazurskie


Województwo Podlaskie


Województwo Mazowieckie


Województwo Małopolskie


Województwo Kujawsko-Pomorskie


Województwo Lubuskie


Województwo Lubelskie


Województwo Łódzkie


Województwo Podkarpackie


Województwo Świętokrzyskie


Województwo Dolnośląskie


Województwo Śląskie


Województwo Opolskie