e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Wrocław

Firma transportowa

Wrocław - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Wrocław

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Wrocław
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Wrocław

Dotrzymywanie terminów, poczucie bezpieczeństwa, konkurencyjna cena oraz przejrzystość zarządzania to podstawowe kwestie w przypadku wykonywania zadań transportu drogowego. Sprawna realizacja transportu ma wielkie znaczenie w wielu przedsiębiorstwach i niejednokrotnie jest to niezwykle pokaźne wyzwanie logistyczne, jakie warto pozostawić w profesjonalnych rękach. Profesjonalna firma spedycyjna Wrocław ma nie tylko wieloletnie doświadczenie, ale także nowoczesne systemy służące do zarządzania transportem, doskonałej klasy flota wozów, fachowa kadra kierowców a także elastyczne nastawienie, dzięki któremu łatwo przystosować ofertę do indywidualnych potrzeb. Dla nas spedycja Wrocław nie będzie miała żadnych tajemnic, a ogromne doświadczenie sprawia, iż świetnie znamy wymagania naszych Klientów. Wykonujemy wszelkie zadania na transport na terenie kraju a także poza jego granicami, oferując także profesjonalny i naprawdę szybki transport chłodniczy międzynarodowy Wrocław. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, gwarantując najlepszą klasę realizowania usług bez znaczenia dla tego, czy transport Wrocław będzie jedynie okazjonalny lub ciągły oraz regularny. Zarządzamy bardzo profesjonalnym systemem do obsługi logistyki i dzięki temu skutecznie planujemy dostawy w taki sposób, żeby wszyscy klienci zdecydowanie zdecydowanie nie doświadczali żadnych kłopotów z dostępnością towarów. Transport krajowy Wrocław, jak również międzynarodowy, realizowany jest w zgodzie z wszystkimi standardami oraz z wykorzystaniem pojazdów spełniających wszelkie normy ekologiczne. Żeby poznać skrupulatnie nasze możliwości, najrozsądniej zwyczajnie skontaktować się z nami nawet w tej chwili.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Wrocław

Świetnie zdajemy sobie sprawę z faktu, jak ciężko jest wyszukać rozsądnego partnera biznesowego, jaki fachowo zajmie się wykonywaniem czynności transportowych. Niepoprawne zarządzanie logistyką oraz nieustanne opóźnienia w dostawach mogą prowadzić do naprawdę dużych wydatków a także tym samym poważnie utrudniać rozbudowę firmy. W tym przypadku transport międzynarodowy Wrocław, jak również lokalny, w każdym przypadku realizowany jest w oparciu o najlepsze standardy i duże doświadczenie. Opłaca się skorzystać z naszych usług w głównej mierze z racji tego, że jako jedni z nielicznych gwarantujemy całkowitą terminowość dostaw przy jednoczesnej niezwykle niskiej szkodowości. Naturalnie wykonując transport drogowy Wrocław zdecydowanie nie da się w pełni uniknąć zagrożenia uszkodzenia produktów. Ta firma posiada jednakże pełne polisy OC przewoźnika, jakie zabezpieczają całkowicie nie tylko nas, jednak również wszystkich klientów. Usługi transportowe Wrocław na najlepszym poziomie to też profesjonalne systemy do zarządzania logistyką i spedycją. Choćby dzięki nim zapewniamy dotrzymywanie terminów i doskonałe rozplanowanie transportu, jak i zapewniamy szybki zwrot dokumentacji po dowozie. Będziemy tu po to, żeby pomagać przedsiębiorcom w rozwoju i spełniać ich stale powiększające się potrzeby coraz sprawniejszego i regularniejszego dostarczania towarów. Spedycja krajowa Wrocław oraz zagraniczna to w tym przypadku też zrozumiałe umowy, a wszelkie szczegóły naszych usług z przyjemnością wytłumaczą fachowi konsultanci podczas kontaktu.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Wrocław

Jako profesjonalna firma transportowa Wrocław zawsze chcemy, by usatysfakcjonować wszystkich swoich klientów i elastycznie dopasować się do ich preferencji. Spedycja międzynarodowa Wrocław w naszym przypadku jest skutkiem nieustannego dążenia do spełnienia preferencji dynamicznie unowocześniającego się rynku. Transport zagraniczny Wrocław i lokalny będą wykonywane z użyciem dobrych wozów prowadzonych przed profesjonalnych kierowców. Oferujemy dobre systemy logistyczne i spedycyjne, jak i zawsze oferujemy doskonałą przystępność ofert cenowych.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Wrocław
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Wrocław
Wybierz miasto

Województwo Wielkopolskie


Województwo Zachodniopomorskie


Województwo Pomorskie


Województwo Warmińsko-Mazurskie


Województwo Podlaskie


Województwo Mazowieckie


Województwo Małopolskie


Województwo Kujawsko-Pomorskie


Województwo Lubuskie


Województwo Lubelskie


Województwo Łódzkie


Województwo Podkarpackie


Województwo Świętokrzyskie


Województwo Dolnośląskie


Województwo Śląskie


Województwo Opolskie