e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Świecie

Firma transportowa

Świecie - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Świecie

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Świecie
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Świecie

Transport oraz logistyka stanowią w wielu firmach niezwykle istotne elementy, w szczególności gdy posiadamy sporą firmę handlową lub kierujemy rozbudowaną sieć sklepów. Żeby skorzystać z dobrych usług, za jakie nie musimy płacić sporych pieniędzy, warto wybrać dokładnie naszą ofertę. Profesjonalna firma transportowa Świecie realizuje pełne usługi, zapewnia własne profesjonalne wsparcie, jak i w każdym przypadku dostosowuje się do wymagań klientów. Mamy wiedzę i doświadczenie, by zajmować się zarówno pełną spedycją Świecie, jak również szeroko pojętą logistyką, zgodnie z preferencjami naszych Klientów. Dostawy organizujemy w taki sposób, żeby dostawy docierały sprawnie na czas w dowolne miejsce, bez znaczenia dla ich wielkości i regularności. Obsługujemy nie tylko transport krajowy Świecie, jednak również międzynarodowy, posiadając odpowiednie naczepy także do przewozów chłodniczych Świecie. Jesteśmy firmą która postawiła nie jedynie na sprawność działania, lecz również na najwyższy poziom bezpieczeństwa. Usługi transportowe Świecie charakteryzuje naprawdę mała szkodowość, jak i posiadamy dobre systemy służące do sprawdzania dowolnej dostawy oraz do ekspresowego przesyłania potwierdzeń po wykonaniu transportu. Wszystkie oferty kierowane są naturalnie nie tylko do tych przedsiębiorstw, jakie poszukują stałych dostaw różnorodnych produktów. Będziemy mogli zająć się także jednostkowymi zleceniami na przewóz, bez znaczenia dla ich wielkości, za każdym razem zapewniając najwyższy poziom usatysfakcjonowania. Należy zwyczajnie skontaktować się z naszą firmą, aby poznać szczegóły usług oraz przekonać się o tym, że opłaca się nam zaufać.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Świecie

Pewnie głowicie się Państwo, z jakiego powodu to właśnie naszej ofercie najrozsądniej okazać własne zaufanie a także co sprawia, iż radujemy się tak ogromnym zainteresowaniem na rynku. Najważniejsze będzie u nas na pewno fakt, że zarówno transport międzynarodowy Świecie, jak również krajowy, prowadzony jest z zagwarantowaniem najlepszych standardów. Mamy świetnych kierowców, nowoczesny tabor pojazdów, kompletne ubezpieczenia odpowiedzialności przewoźnika, jak i nowoczesne systemy komputerowe, dzięki którym szybko możemy zająć się też logistyką. Pomimo tego że usługi transportowe Świecie w naszym przypadku cechuje bardzo niska szkodowość, to jednak zdajemy sobie sprawę z faktu, iż w każdym przypadku może dojść do licznych zdarzeń losowych. Mamy jednakże duże pakiety ubezpieczeń, które w razie problemów w pełni zrekompensują przedsiębiorcom powstałe straty. Firma transportowa Świecie zdecydowanie nie obawia się przy tym żadnych zleceń. Podejmujemy się tak małych usług przewozu a także spedycji Świecie, jak również zajmujemy się zleceniami dużo większymi, na ogromną skalę, w jakich bardzo istotna jest profesjonalna organizacja pracy. Chcemy sprostać potrzebom nawet mocno wymagających klientów, dopasowując usługi do konkretnych wymagań i jednocześnie w każdym przypadku oferując atrakcyjne ceny. Warto przekonać się chociażby teraz o tym, że nasza firma spedycyjna Świecie stanie się idealnym partnerem biznesowym, dzięki jakiemu efektywny rozwój firmy okaże się faktem. Zachęcamy do kontaktu z profesjonalnymi konsultantami. Z radością dokładnie zaprezentujemy wszystkie elementy naszych prac.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Świecie

Nasza najistotniejsza misja stanowi ułatwianie rozwijania się każdej firmie, niezależnie od wielkości i zasięgu. Spedycja międzynarodowa Świecie w tym przypadku oferuje dotrzymywanie terminów wszystkich dostaw, bezpieczeństwo w trakcie ich realizacji jak i wspaniale naszykowaną logistykę, jaka naprawdę zaskoczy każdą osobę. Pomimo takiej jakości transport Świecie z taką pomocą nie stanie się niesłychanie drogi. Elastycznie dopasujemy się do państwa zlecenia, dostarczymy wiele swoich porad i po pierwsze zatroszczymy się o to, by przewóz w firmie był realizowany perfekcyjnie.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Świecie
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Świecie
Wybierz miasto

Województwo Wielkopolskie


Województwo Zachodniopomorskie


Województwo Pomorskie


Województwo Warmińsko-Mazurskie


Województwo Podlaskie


Województwo Mazowieckie


Województwo Małopolskie


Województwo Kujawsko-Pomorskie


Województwo Lubuskie


Województwo Lubelskie


Województwo Łódzkie


Województwo Podkarpackie


Województwo Świętokrzyskie


Województwo Dolnośląskie


Województwo Śląskie


Województwo Opolskie