e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Olkusz

Firma transportowa

Olkusz - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Olkusz

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Olkusz
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Olkusz

Dobrze zorganizowany transport w przedsiębiorstwie będzie miał oczywiście duży wpływ na jej rozwój oraz na to, jaką jakość usług zapewnia swym klientom. Żeby zadbać o spedycję a także zajmować się wszystkimi procesami logistycznymi, oferujemy swoje specjalistyczne i jednocześnie bardzo tanie wsparcie. Ta bardzo profesjonalna firma transportowa Olkusz działa w branży już od długiego czasu oraz może poszczycić się ogromnym gronem zadowolonych klientów. Utrzymujemy naturalnie nie tylko świetną flotę aut, lecz również świetnych kierowców, którzy są w stanie wykonywać zlecenia transportowe tak na terenie kraju, jak również poza jego granicami. Spedycja międzynarodowa Olkusz w tym przypadku powiązana jest naturalnie także z planowaniem samej logistyki. Naprawdę kompleksowo będziemy podchodzić do własnych usług oraz gwarantujemy swoje pełne wsparcie bez znaczenia dla tego, czy transport dotyczy jedynie pojedynczego zadania lub regularnych dostaw na terenie całej Europy. Nasze usługi transportowe Olkusz cechują się wysoką terminowością i małym poziomem szkodowości. Pomimo tego oczywiście zapewniamy kompletne ubezpieczenia przewoźnika, czyli w razie jakichkolwiek problemów będzie można liczyć na duże odszkodowania finansowe. Możemy podjąć się każdego zadania, również takiego najtrudniejszego, dysponując dodatkowo naczepami służącymi do transportu chłodniczego Olkusz. Opłaca się nawet dziś przekonać się o tym, że opłaca się okazać nam swoje zaufanie. Wystarczy jedynie skontaktować się z naszymi pracownikami, żeby sprawdzić pełne szczegóły usług a także pełny cennik.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Olkusz

Mocno staramy się, aby gwarantować swym klientom najwyższy poziom usług, lecz zawsze najważniejsze są czyny, a nie zapewnienia i w związku z tym w tej chwili postaramy się opisać swoje najistotniejsze cechy. Po pierwsze w każdym przypadku staramy się terminowo przywozić wszelkie towary. Będzie to osiągalne dzięki przyjmowaniu naprawdę profesjonalnych kierowców, jednak i ludzi zajmujących się szeroko pojętą logistyką, którzy będą mogli korzystać z dobrych narzędzi służącymi do planowania. U nas nie będzie miała znaczenia to, czy realizowany ma być transport krajowy Olkusz lub mamy zająć się przewozami na o wiele większą skalę. Zawsze podobnie profesjonalnie będziemy podchodzić do każdego zlecenia, a przy tym indywidualnie dopasowujemy się do wymagań danego klienta. Oczywiście nasza firma spedycyjna Olkusz ma pełne pakiety ubezpieczeń przewoźnika. Jesteśmy w stanie pochwalić się niezwykle niskim poziomem szkodowości transportu, jednak na wszelki wypadek zawsze posiadamy poważne polisy ubezpieczeniowe, jakie całkowicie rekompensują powstałe szkody. Oczywiście te usługi transportowe Olkusz są niezwykle kompleksowe. Będzie to naturalnie nie tylko samo realizowanie transportu, ale również zajmowanie się szeroko rozumianą logistyką, zapewnianie narzędzi do ekspresowego przesyłania dokumentacji bądź do łatwego monitorowania dowolnej dostawy. Z nami transport Olkusz nie będzie jakimkolwiek kłopotem i przestanie być bardzo drogi. Opłaca się już w tej chwili skontaktować się z nami i sprawdzić wszystkie nasze możliwości. Profesjonalni konsultanci z pełnym zaangażowaniem udzielą wyjaśnień na wszelkie pytania i rozwieją wszelkie wątpliwości, jakie tylko będą mogły się pojawić.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Olkusz

Gdyż świetnie zdajemy sobie kwestię z faktu, jak bardzo nierówne mogą być usługi transportowe w branży, to staraliśmy się stworzyć ofertę kompleksową, którą da się dopasować do każdych wymagań. Transport międzynarodowy Olkusz w naszym przypadku stanowi naturalnie nie tylko same dostawy, ale także pełną logistykę oraz mnóstwo dobrych narzędzi, dzięki którym prościej kontroluje się transporty. Spedycja Olkusz to dla naszej firmy pasja, postawiliśmy na rozsądnych ludzi, efektywny rozwój i inwestycje w najodpowiedniejsze narzędzia oraz doskonałej klasy samochody do wykonywania transportu.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Olkusz
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Olkusz
Wybierz miasto

Województwo Wielkopolskie


Województwo Zachodniopomorskie


Województwo Pomorskie


Województwo Warmińsko-Mazurskie


Województwo Podlaskie


Województwo Mazowieckie


Województwo Małopolskie


Województwo Kujawsko-Pomorskie


Województwo Lubuskie


Województwo Lubelskie


Województwo Łódzkie


Województwo Podkarpackie


Województwo Świętokrzyskie


Województwo Dolnośląskie


Województwo Śląskie


Województwo Opolskie