e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Wałbrzych

Firma transportowa

Wałbrzych - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Wałbrzych

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Wałbrzych
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Wałbrzych

Terminowość, poczucie bezpieczeństwa, konkurencyjna cena oraz prostota zarządzania to podstawowe kwestie w przypadku wykonywania zadań transportu drogowego. Szybka realizacja transportu ma wielkie znaczenie w licznych przedsiębiorstwach i często będzie to bardzo pokaźne wyzwanie logistyczne, które opłaca się pozostawić w naszych rękach. Profesjonalna firma spedycyjna Wałbrzych posiada naturalnie nie tylko duże doświadczenie, jednak także profesjonalne systemy służące do zarządzania transportem, wysokiej klasy baza wozów, doświadczona kadra kierowców i elastyczne nastawienie, dzięki któremu prosto przystosować ofertę do indywidualnych preferencji. U nas spedycja Wałbrzych nie ma żadnych tajemnic, a wieloletnie doświadczenie powoduje, że świetnie znamy potrzeby swoich Klientów. Wykonujemy wszystkie zlecenia na transport na terenie polskim a także poza jego granicami, zapewniając również profesjonalny i niezwykle sprawny transport chłodniczy międzynarodowy Wałbrzych. Do każdej osoby podchodzimy indywidualnie, gwarantując najwyższą klasę realizowania usług bez znaczenia dla tego, czy transport Wałbrzych ma być wyłącznie okazjonalny albo stały i regularny. Zarządzamy bardzo solidnym systemem do obsługi logistyki i dzięki temu skutecznie planujemy dostawy tak, aby wszyscy klienci nigdy nie doświadczali niemiłych problemów z dostępnością towarów. Transport krajowy Wałbrzych, jak i międzynarodowy, oferowany jest zgodnie z wszystkimi standardami a także z użyciem samochodów spełniających wszelkie normy eko. Żeby sprawdzić w pełni wszystkie usługi, warto jednym słowem skontaktować się z nami nawet w tej chwili.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Wałbrzych

Doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, jak niełatwo jest znaleźć odpowiedniego partnera biznesowego, jaki fachowo zajmie się wykonywaniem prac transportowych. Złe zarządzanie logistyką i ciągłe opóźnienia w dostawach będą mogły prowadzić do niezwykle wysokich kosztów oraz z tego powodu znacząco utrudniać rozbudowę przedsiębiorstwa. W tym przypadku transport międzynarodowy Wałbrzych, ale także krajowy, zawsze wykonywany jest poprzez najlepsze standardy i duże doświadczenie. Opłaca się korzystać z naszych usług w głównej mierze z tego powodu, że jako jedni z niewielu gwarantujemy pełną terminowość dostaw przy jednoczesnej naprawdę małej szkodowości. Oczywiście wykonując transport drogowy Wałbrzych zdecydowanie nie będzie można w pełni uniknąć ryzyka zniszczenia towaru. Ta firma ma jednak kompleksowe ubezpieczenia OC przewoźnika, które zabezpieczają w pełni naturalnie nie tylko nas, lecz także wszystkich klientów. Usługi transportowe Wałbrzych na najlepszym poziomie to także profesjonalne systemy do zarządzania zadaniami logistycznymi i spedycją. Chociażby dzięki nim oferujemy dotrzymywanie terminów oraz doskonałe rozplanowanie dostaw, jak i oferujemy ekspresowy zwrot dokumentów po dostawie. Jesteśmy tu po to, aby pomagać biznesmenom w rozwijaniu się i realizować ich stale powiększające się oczekiwania coraz szybszego i regularniejszego dostarczania towarów. Spedycja krajowa Wałbrzych i zagraniczna to w naszej firmie też zrozumiałe umowy, a wszelkie szczegóły naszych możliwości z radością wyjaśnią doświadczeni pracownicy podczas kontaktu.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Wałbrzych

Jako fachowa firma transportowa Wałbrzych zawsze staramy się, aby zadowolić wszystkich swoich klientów oraz elastycznie dopasować się do ich wymagań. Spedycja międzynarodowa Wałbrzych w naszym przypadku jest skutkiem stałego dążenia do wypełnienia preferencji dynamicznie zmieniającego się rynku. Transport zagraniczny Wałbrzych oraz lokalny będą realizowane z wykorzystaniem nowoczesnych pojazdów kierowanych przed doświadczonych kierowców. Mamy profesjonalne systemy logistyczne a także spedycyjne, a do tego za każdym razem gwarantujemy wysoką przystępność ofert cenowych.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Wałbrzych
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Wałbrzych
Wybierz miasto

Województwo Wielkopolskie


Województwo Zachodniopomorskie


Województwo Pomorskie


Województwo Warmińsko-Mazurskie


Województwo Podlaskie


Województwo Mazowieckie


Województwo Małopolskie


Województwo Kujawsko-Pomorskie


Województwo Lubuskie


Województwo Lubelskie


Województwo Łódzkie


Województwo Podkarpackie


Województwo Świętokrzyskie


Województwo Dolnośląskie


Województwo Śląskie


Województwo Opolskie