e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
570 818 822
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Kielce

Firma transportowa

Kielce - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Kielce

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Kielce
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Kielce

W różnorodnych przedsiębiorstwach do sprawnego funkcjonowania potrzebny jest transport różnych towarów. Nie za każdym razem jest to łatwe dla konkretnej firmy, i czasami to zadanie musi zostać przekazane firmie zewnętrznej. W tego typu sytuacji naprawdę istotne będzie, by usługa powiązana z transportem była na wysokim poziomie. Nasza firma transportowa Kielce trudni się transportem towarów zarówno na terenie polskim, jak również poza jego granicami. Nasze ogromne doświadczenie pozwala na świadczenie usług na najwyższym poziomie, jak i w naprawdę atrakcyjnej cenie. Nie bez znaczenia będzie też profesjonalna a także doświadczona kadra pracowników, która dba o to, aby transport międzynarodowy Kielce był wykonywany w zgodzie z wszystkimi normami i przepisami prawa. W takiej branży bardzo ważna jest doskonała organizacja pracy, co daje możliwość na dostarczenie towarów za każdym razem na czas. Dlatego też tak spedycja międzynarodowa Kielce, jak i skomplikowana logistyka będzie tutaj na najlepszym poziomie, co będzie mogło zagwarantować wszystkim klientom w głównej mierze solidność wykonania powierzonych nam prac. Przykładamy także ogromną wagę do tego, by wykonywane przez naszą firmę przewozy międzynarodowe Kielce charakteryzowały się niewielką szkodowością, dzięki czemu dajemy gwarancję, iż przekazane naszej firmie towary zdecydowanie nie ulegną uszkodzeniom w czasie transportu. Pomimo tego dodatkowym zabezpieczeniem jest pełne ubezpieczenie OC przewoźnika, które posiadamy. Wszystko to powoduje, iż realizowane przez nas usługi są dobre pod względem jakości, efektywności funkcjonowania, jak i wszelkich kosztów, jakie będą z zadaniem powiązane.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Kielce

Sporo czynników ma wpływ na wybór dobrego partnera biznesowego. W głównej mierze chodzi o jego możliwości oraz jakość oferowanych usług. Jeśli chodzi o tę firmę, to tak transport Kielce, jak również i logistyka odbywają się na świetnym poziomie. Możliwe jest to na przykład dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w owej branży, ponieważ dzięki temu będziemy mogli dopasować typ usługi do oczekiwań swoich klientów. Jeśli chodzi o transport samochodowy Kielce zarówno ten zagraniczny, jak i lokalny, to niezwykle ważna będzie punktualność. Z tego powodu właśnie wykwalifikowana kadra pracowników dba o pełną logistykę, dzięki czemu wszystko jest organizowane tak, by każdy z klientów otrzymał dostawę o czasie. Profesjonalne i w pełni sprawne pojazdy też wpływają na nasze usługi transportowe Kielce, a konkretnie na ich jakość oraz sprawność. Zdajemy sobie sprawę z tego, że niektóre z produktów będą wymagać specjalistycznego traktowania w okresie ich przewożenia. Z tego powodu w naszej usłudze znajduje się również transport chłodniczy międzynarodowy Kielce, jaki zapewnia na przykład transportowanie towarów spożywczych. Do tego, profesjonalna firma spedycyjna Kielce mimo doskonałej klasy oferowanych usług gwarantuje je naszym klientom w bardzo przystępnych i uczciwych cenach. TRANS-EURO to porządna firma transportowa Kielce. Na każdym etapie wykonywanego zadania troszczymy się o powierzone naszej firmie towary, co wyróżnia tę ofertę niewielką szkodowością. Bez wątpienia ma to także znaczenie w okresie wyboru usługodawcy. Z taką samą precyzją i zaangażowaniem będziemy podchodzić do dowolnego zadania.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Kielce

Stale unowocześniamy własną flotę, co gwarantuje pełne świadczenie usług na najdoskonalszym poziomie. Próbujemy, aby transport krajowy Kielce był wykonywany ekspresowo i z troską o powierzony naszej firmie towar, i to samo będzie dotyczyło dostaw międzynarodowych. Wykwalifikowana kadra pracowników dba też o to, aby spedycja Kielce realizowana była na przejrzystych oraz uczciwych warunkach. Przykładamy dużą uwagę do jakości, co będzie wpływało również na poziom bezpieczeństwa transportowanych towarów. Z tego powodu chociażby charakteryzujemy się małą szkodowością.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Kielce
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
570-818-822
logiscom@trans-euro.pl
Kielce
Wybierz miasto
Clicky