e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Kielce

Firma transportowa

Spedycja Kielce

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Kielce

Jesteśmy firmą transportową z siedzibą w Kielcach – organizujemy transport krajowy i transport międzynarodowy (na terenie całej Europy i nie tylko). Działamy kompleksowo – zajmujemy się spedycją (organizacją wszystkich aspektów związanych z przewozem towarów), ale także transportem i wsparciem w procesach logistycznych. Nie boimy się zleceń trudnych i nietypowych – jeśli potrzebujesz przewieźć towary dowolnego typu, zgłoś się do nas – prawdopodobnie możemy Ci pomóc.

Firma transportowa Kielce

NASZE USŁUGI TRANSPORTOWE W KIELCACH TO PRZEDE WSZYSTKIM:

Działamy w branży spedycyjnej już 14 lat. Gwarantujemy skuteczność, terminowość i pełne wsparcie na każdym etapie. Wiemy, że transport, spedycja i logistyka to naczynia połączone, dlatego holistycznie podchodzimy do naszych usług – z korzyścią dla Twojej firmy.

Skontaktuj się z nami i zamów transport drogowy z Kielc, a także inne usługi spedycyjne.

Logistyka trans-euro.pl

SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA KIELCE - USŁUGI DODATKOWE

Jeśli powierzysz nam organizację swojego transportu, o nic nie musisz się martwić. Posiadamy własną przestrzeń magazynową – możemy przechować Twoje towary lub zapewnić profesjonalny przeładunek, jeśli zajdzie taka potrzeba. Zajmujemy się wszystkimi kwestiami związanymi z transportem drogowym w Kielcach, także formalnościami, dokumentacją celną i każdym innym aspektem pozwalającym sprawnie zrealizować Twoje zlecenie. Co możemy zaoferować?

Naszą specjalizacją jest transport drogowy, ale w Kielcach organizujemy także transport intermodalny – integrujemy różne rodzaje transportu (lotniczy, kolejowy, czy morski).

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Kielce

Stale unowocześniamy własną flotę, co gwarantuje pełne świadczenie usług na najdoskonalszym poziomie. Próbujemy, aby transport krajowy Kielce był wykonywany ekspresowo i z troską o powierzony naszej firmie towar, i to samo będzie dotyczyło dostaw międzynarodowych. Wykwalifikowana kadra pracowników dba też o to, aby spedycja Kielce realizowana była na przejrzystych oraz uczciwych warunkach. Przykładamy dużą uwagę do jakości, co będzie wpływało również na poziom bezpieczeństwa transportowanych towarów. Z tego powodu chociażby charakteryzujemy się małą szkodowością.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Kielce
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Kielce
Wybierz miasto