e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Przemyśl

Firma transportowa

Przemyśl - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Przemyśl

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Przemyśl
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Przemyśl

W przypadku wielu firm transport produktów staje się niezbędny do pełnego realizowania prac. Nie oznacza to bynajmniej, iż samodzielnie będziemy zajmować się ich przewożeniem. W tej sytuacji potrzebna staje się firma, dla jakiej przewozy międzynarodowe Przemyśl to część oferty. Profesjonalna firma zapewnia właśnie tego rodzaju usługi, a oprócz tego robimy je na naprawdę dobrym poziomie. Wpływ na ten fakt ma po pierwsze wieloletnie doświadczenie, jak i nowoczesna flota wozów, jak również profesjonalny i doświadczony personel. Dlatego tak logistyka jak również spedycja Przemyśl utrzymują dobry poziom, przy równoczesnych atrakcyjnych cenach dla wszystkich klientów. Z racji tego że ogromną wagę przykładamy na jakość i bezpieczeństwo realizowanych usług, to wyróżniamy się małą szkodowością. Zdajemy sobie sprawę, z faktu, że transport międzynarodowy Przemyśl, jak i taki na obszarze całego kraju, będzie niósł ze sobą ryzyko uszkodzenia towarów, z tego powodu właśnie posiadamy maksymalne ubezpieczenie odpowiedzialności przewoźnika, jakie w razie zdarzenia drogowego zwraca wszelkie poniesione koszty wszystkim klientom. Co więcej, spedycja międzynarodowa Przemyśl to spora odpowiedzialność również ze względu na czas, bowiem wszystkie dostawy mają swój termin, jakiego nasza firma zdecydowanie nie będzie przekraczała. Jednym słowem usługi transportowe Przemyśl, które świadczymy, to pewność jakości, punktualności oraz najwyższego bezpieczeństwa a wszystko to za bardzo przystępną i konkurencyjną ofertę cenową. Kolejną cechą będzie to, że do każdego klienta podchodzimy indywidualnie.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Przemyśl

Stając przed musem wyboru firmy, która zajmie się usługą powiązaną z transportem, dużo osób ma kłopot z znalezieniem takiej właściwiej. Zatem dlaczego warto wybrać właśnie te usługi, o tym szybko spróbujemy przekonać Państwa. Po pierwsze nasza firma spedycyjna Przemyśl trudni się takiego rodzaju pracami już od długiego czasu. W owym okresie zebraliśmy potrzebne doświadczenie, co umożliwiło nam na ulepszenie oraz usprawnienie świadczonych usług. Co więcej, doświadczona kadra pracowników zapewnia świadczenie usług na najwyższym poziomie. Nasza firma transportowa Przemyśl do każdej osoby podchodzi indywidualnie, co pozwala na jak najodpowiedniejsze dopasowanie pojazdu oraz czasu a także trasy przewozu. TRANS-EURO to porządna firma transportowa Przemyśl. Zdajemy sobie sprawę z tego, że niektóre produkty będą wymagać odpowiedniego traktowania w trakcie transportu. Dlatego właśnie w tej usłudze znaleźć można też transport chłodniczy międzynarodowy Przemyśl. Bez znaczenia dla tego, czy realizujemy usługi stałym klientom, albo też jednorazowemu okazjonalnemu za każdym razem realizujemy swoje zadania dokładnie a także na dobrym poziomie. Z tego powodu prowadzony przez nas transport Przemyśl wykonywany jest na jasnych oraz przejrzystych warunkach umowy, a przy tym w przystępnych cenach. Jest to z całą pewnością istotne kryterium przy wyborze naszef firmy. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą propozycją. W przypadku dodatkowych pytań, bądź wątpliwości pracownicy z biura obsługi naszych klientów z przyjemnością odpowiedzą na wszystko. Pozwoli to również na dobranie oferty do osobistych potrzeb.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Przemyśl

Ekspresowy, terminowy oraz bezpieczny transport towarów będzie bardzo istotny dla każdego. Z tego powodu właśnie ta firma regularnie zwiększa kwalifikacje oraz ulepsza swoją flotę pojazdów. Tym samym tak spedycja Przemyśl, jak i logistyka są na doskonałym poziomie. Do dowolnego zlecenia pochodzimy z identyczną starannością oraz uwagą, niezależnie od tego, czy dotyczy to transportu na obszarze polski, bądź też poza jego granicę. Troszczymy się także o zadowolenie naszych klientów, dlatego w naszym przypadku transport krajowy Przemyśl realizowany jest w konkurencyjnych cenach.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Przemyśl
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Przemyśl
Wybierz miasto