e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Kraśnik

Firma transportowa

Kraśnik - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Kraśnik

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Kraśnik
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Kraśnik

Sprawna logistyka w licznych przedsiębiorstwach odgrywa niesłychanie dużą rolę. Właśnie dzięki perfekcyjnie realizowanym dostawom będzie można się efektywnie rozwijać oraz zapewniać swoim klientom usługi na coraz doskonalszym poziomie. Żeby tak dokładnie było warto współpracować z fachowcami, którzy kompleksowo mogą zająć się przewozami i do nich z pewnością będzie zaliczała się ta firma. Nasza bardzo doświadczona firma transportowa Kraśnik posiada na swym koncie sporo sukcesów a także może pochwalić się wielką bazą bardzo zadowolonych klientów. Spedycja Kraśnik nie ma dla naszej firmy jakichkolwiek tajemnic i zajmujemy się transportami zarówno na obszarze Polski, jak również poza jego granicami, za każdym razem zapewniając doskonałą terminowość. Takie usługi na pewno wyróżnia jednak bardzo mały poziom szkodowości. Naturalnie nie tylko realizujemy inwestycje w profesjonalne auta, lecz po pierwsze przyjmujemy profesjonalnych kierowców, którzy troszczą się o bezpieczeństwo każdej dostawy, bez znaczenia dla tego, na jak dużych odległościach będzie ona realizowana. Transport Kraśnik staje się bezpieczny z taką ofertą też z racji tego, że mamy kompletne pakiety ubezpieczeń OC. Tym samym jeśli wydarzy się coś nieoczekiwanego to będziemy mogli zapewnić wszystkim swoim partnerom, iż zdecydowanie nie stracą oni własnych pieniędzy. Wykonujemy każdy typ transportu, w tym transport chłodniczy Kraśnik, mając doskonale do takiego celu przystosowane przyczepy. Naszą największą zaletą jest jednak elastyczność, a więc indywidualne podejście do każdej osoby. Zachęcamy do skontaktowania się z naszą firmą, wyjaśnimy wszelkie szczegóły oraz skrupulatnie omówimy koszty naszych usług.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Kraśnik

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że naprawdę ciężko jest się dzisiaj zdecydować na ofertę konkretnej firmy, gdyż będziemy mieli obawy powiązane z terminowością transportu albo również z ich bezpieczeństwem. Dużo firm poszukuje dodatkowo pomocy kompleksowej, a zatem naturalnie nie tylko wykonywania transportu, jednak również zarządzania pełną logistyką, która w przypadku większych przedsiębiorstw będzie mogła okazać się mocno skomplikowana. W naszym przypadku transport międzynarodowy Kraśnik, jak i ten lokalny, jest zapewniany w oparciu o najnowsze standardy. Profesjonalnie podchodzimy do każdego klienta trudniąc się nie tylko samymi transportami, lecz też szeroko zakrojonymi zadaniami logistycznymi. Usługi transportowe Kraśnik możemy bardzo skrupulatnie planować posiadając grupę świetnych pracowników a także profesjonalne oprogramowanie służące do zarządzania dostawami. Ta firma spedycyjna Kraśnik dokłada dużych starań, by sprostać potrzebom każdej osoby oraz naprawdę profesjonalnie dopasować się do konkretnych preferencji. Naturalnie wszystkie usługi Kraśnik są odpowiednio ubezpieczone. Mimo tego, iż odsetek szkód jest w naszym przypadku praktycznie minimalny, to jednakże mamy kompletne ubezpieczenia OC, dzięki jakim nasi klienci jednym słowem mogą poczuć się bardzo bezpiecznie. Opłaca się powierzyć naszej firmie te prace również z racji cen. Tylko w naszej firmie będzie można liczyć na wyjątkowo przystępne warunki cenowe przy zagwarantowaniu najlepszych standardów realizacji usług. Żeby w pełni przekonać się na własnej skórze o tym, iż warto okazać naszej firmie zaufanie, zachęcamy do skontaktowania się z naszymi konsultantami. Z radością odpowiemy na wszystkie zapytania oraz zaoferujemy własne profesjonalne wsparcie.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Kraśnik

Już na starcie najważniejszą misją pozostawało to, żeby tak transport krajowy Kraśnik, jak również ten na skalę międzynarodową, nie sprawiał żadnych trudności, był przejrzysty dla naszych klientów i równocześnie efektywny. Byliśmy w stanie zrealizować owe cele po pierwsze dzięki stawianiu na solidny zespół ludzi oraz ciągłemu inwestowaniu w siebie. Spedycja międzynarodowa Kraśnik, czy również krajowa, będzie dopasowywana do wymagań konkretnego klienta, a warunki cenowe usług stale pozostają na wyjątkowo przystępnym poziomie.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Kraśnik
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Kraśnik
Wybierz miasto

Województwo Wielkopolskie


Województwo Zachodniopomorskie


Województwo Pomorskie


Województwo Warmińsko-Mazurskie


Województwo Podlaskie


Województwo Mazowieckie


Województwo Małopolskie


Województwo Kujawsko-Pomorskie


Województwo Lubuskie


Województwo Lubelskie


Województwo Łódzkie


Województwo Podkarpackie


Województwo Świętokrzyskie


Województwo Dolnośląskie


Województwo Śląskie


Województwo Opolskie