e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Kalisz

Firma transportowa

Kalisz - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Kalisz

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Kalisz
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Kalisz

Każdy właściciel świetnie prosperującej firmy, jaki stara się odnosić spektakularne sukcesy na rynku, ma świadomość tego, jak ważne będzie poprawne działanie spedycji i powiązanej z nią logistyki. Transport krajowy Kalisz, jak również ten na skalę międzynarodową, będzie mógł być zapewniany przez tę firmę z zachowaniem najwyższych standardów, co bez wątpienia ułatwi każdemu przedsiębiorcy rozwój. Terminowość wszystkich dostaw będzie w naszym przypadku zagwarantowane. Kiedy produkty nie przywożone są na czas, to firmy będą mogły tracić swoich klientów, tracić własny wizerunek i jednocześnie osiągać coraz to gorsze zarobki. Kłopotem może pozostawać tutaj również logistyka, w szczególności gdy wykonywany będzie transport międzynarodowy Kalisz i trzeba zaplanować wiele różnorodnych rzeczy. Profesjonalna firma dysponuje jednakże dobrym oporogramowaniem do planowania logistyki, jak i zespołem pracowników, który zadba o to, aby przewozy w każdym miejscu chodziły dosłownie, jak w zegarku. Wszystkie specjalistyczne usługi transportowe Kalisz oferujemy praktycznie każdemu przedsiębiorstwu. Dla naszej firmy nie ma znaczenia to, czy przedsiębiorstwo realizuje transporty tylko okazjonalnie, albo też szuka partnera biznesowego, jaki zajmie się ciągłą organizacją dostaw. Zarządzamy solidnymi wozami, w tym oferując opcję realizowania transportów chłodniczych Kalisz, do których to przydzielani będą oczywiście bardzo profesjonalni kierowcy. Zapraszamy już w tej chwili do skontaktowania się z profesjonalnymi pracownikami. Tę dużą ofertę wyróżnia nie tylko profesjonalizm oraz uczciwość, lecz też wyjątkowo atrakcyjna cena, niezależnie od wielkości i zakresu czynności.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Kalisz

Świetnie wiemy, jak dużym problemem jest dziś odszukanie w branży specjalistów, jacy mogą zająć się szeroko pojętą spedycją Kalisz. Nie zawsze będziemy mieli bowiem gwarancję, że wybrana przez nas firma naprawdę fachowo podchodzi do swojej pracy, sprawnie realizuje powierzone prace, a do tego troszczy się o to, aby w każdej sytuacji dostawa dojechała do celu w świetnym stanie. W tym przypadku transport Kalisz cechuje się najniższą na rynku szkodowością, co zapewnia wszystkim Klientom największy poziom bezpieczeństwa. Oczywiście nie zapominamy o obowiązkowych polisach ubezpieczeniowych, jakie w naszym przypadku są naprawdę profesjonalne i dają gwarancję, iż w razie poważnych kłopotów będzie można liczyć na całkowitą rekompensatę kosztów. Biorąc pod uwagę konkurencyjne firmy transportowe Kalisz możemy też pochwalić się najniższym poziomem cen. Współpraca z naszą firmą jest niesłychanie opłacalna niezależnie od tego, czy transporty mają być tylko okazjonalne, lub stałe i to na bardzo szeroką, międzynarodową skalę. Firma spedycyjna Kalisz stawia przy tym na profesjonalny zespół pracowników, nieustannie inwestuje we flotę własnych wozów i w najlepsze na rynku narzędzia do planowania prac logistycznych. My absolutnie nie rzucamy słów bez pokrycia, wykonując nasze usługi transportowe Kalisz zgodnie z najlepszymi standardami a także biorąc pod uwagę oczekiwania swoich Klientów. Oczekujemy oczywiście na odzew od Państwa. TRANS-EURO to porządna firma transportowa Kalisz. W czasie kontaktu dobrze omówimy zakres swoich prac, zaprezentujemy ofertę cenową oraz zaproponujemy rozwiązania, dzięki którym da się usprawnić dostawy produktów w każdym przedsiębiorstwie.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Kalisz

Misją profesjonalnej firmy transportowej Kalisz było, oraz naturalnie wciąż jest, dostarczanie najlepszych w branży usług spedycyjnych i logistycznych, lecz w maksymalnie uczciwej cenie. Chcemy ułatwiać wszystkim Klientom rozwój ich przedsiębiorstw, zapewniać dobre przygotowanie logistyki i oferować własne wsparcie techniczne, które oparte jest na naszym wielkim doświadczeniu. Spedycja międzynarodowa Kalisz, czy taka krajowa, nie będzie miała dla nas jakichkolwiek tajemnic i z chęcią podejmiemy się największych nawet zadań.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Kalisz
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Kalisz
Wybierz miasto