e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Ząbki

Firma transportowa

Ząbki - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Ząbki

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Ząbki
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Ząbki

W wielu firmach do sprawnego funkcjonowania niezbędny jest transport różnorodnych produktów. Nie zawsze będzie to proste dla danej firmy, a więc czasami owo zadanie powinno zostać zlecone firmie zewnętrznej. W tego typu przypadku bardzo istotne jest, by usługa związana z dostawami pozostawała na doskonałym poziomie. Ta firma transportowa Ząbki trudni się transportem towarów tak na terenie polskim, jak i za granicą. Nasze wieloletnie doświadczenie gwarantuje pełne realizowanie usług na najświetniejszym poziomie, jak i w bardzo konkurencyjnej cenie. Nie bez znaczenia jest także profesjonalna oraz doświadczona kadra ludzi, która troszczy się o to, aby transport międzynarodowy Ząbki był realizowany w zgodzie z wszystkimi standardami oraz przepisami prawa. W tej branży naprawdę istotna jest odpowiednia organizacja pracy, co pozwala na dostarczenie produktów za każdym razem na czas. Dlatego też zarówno spedycja międzynarodowa Ząbki, jak i skomplikowana logistyka jest u nas na najlepszym poziomie, co może zapewnić naszym klientom po pierwsze solidność zrealizowania powierzonych nam prac. Przykładamy też dużą wagę do tego, aby wykonywane przez nas przewozy międzynarodowe Ząbki wyróżniały się niską szkodowością, dzięki czemu dajemy gwarancję, że powierzone naszej firmie towary zdecydowanie nie ulegną uszkodzeniom w czasie przewozu. Mimo to kolejnym zabezpieczeniem będzie maksymalne ubezpieczenie odpowiedzialności przewoźnika, które posiadamy. Wszystko to powoduje, iż realizowane przez nas usługi są atrakcyjne pod względem jakości, sprawności funkcjonowania, jak i wszelkich kosztów, jakie będą z tym powiązane.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Ząbki

Dużo czynników będzie miało wpływ na wybór odpowiedniego partnera biznesowego. Przede wszystkim chodzi o jego kompetencje oraz jakość oferowanych usług. Jeśli chodzi o naszą firmę, to zarówno transport Ząbki, jak i logistyka robione są na dobrym poziomie. Osiągalne jest to chociażby innymi dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w owej branży, bowiem w ten sposób będziemy mogli dopasować rodzaj usługi do wymagań naszych klientów. Jeśli będzie to transport samochodowy Ząbki tak ów międzynarodowy, jak również krajowy, to bardzo ważna jest punktualność. Z tego powodu właśnie doświadczona kadra ludzi troszczy się o pełną logistykę, a więc wszystko jest realizowane w taki sposób, aby dowolny z klientów otrzymał transport na czas. Specjalistyczne i w pełni zadbane pojazdy także mają wpływ na nasze usługi transportowe Ząbki, a konkretnie na ich jakość oraz efektywność. Zdajemy sobie sprawę z tego, iż niektóre z produktów wymagają specjalistycznego traktowania w okresie ich przewozu. Dlatego w naszej usłudze znajduje się również transport chłodniczy międzynarodowy Ząbki, jaki zapewnia między innymi przewożenie towarów spożywczych. Oprócz tego, nasza firma spedycyjna Ząbki mimo doskonałej klasy realizowanych usług oferuje je naszym klientom w niezwykle przystępnych oraz konkurencyjnych ofertach cenowych. TRANS-EURO to porządna firma transportowa Ząbki. Na dowolnym etapie realizowanego zadania troszczymy się o przekazane naszej firmie produkty, co wyróżnia naszą firmę niewielką szkodowością. Bez wątpienia będzie miało to także znaczenie w trakcie wyboru usługodawcy. Z taką samą precyzją i zaangażowaniem będziemy podchodzić do dowolnego zlecenia.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Ząbki

Nieustannie ulepszamy własną flotę, co umożliwia świadczenie usług na najdoskonalszym poziomie. Chcemy, by transport krajowy Ząbki odbywał się ekspresowo oraz z dbałością o przekazany nam towar, a to samo dotyczy przewozów zagranicznych. Wykwalifikowana kadra ludzi dba także o to, żeby spedycja Ząbki realizowana była na przejrzystych i przejrzystych warunkach. Przykładamy dużą wagę do jakości, co wpływa też na poziom bezpieczeństwa transportowanych produktów. Dlatego chociażby wyróżniamy się małą szkodowością.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Ząbki
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Ząbki
Wybierz miasto