e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Cieszyn

Firma transportowa

Cieszyn - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Cieszyn

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Cieszyn
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Cieszyn

Dla niektórych firm przewóz produktów będzie niezbędny do kompleksowego realizowania prac. Nie oznacza ten fakt bynajmniej, że samodzielnie będziemy zajmować się kompleksowym transportem. W takiej sytuacji potrzebna staje się firma, dla jakiej przewozy międzynarodowe Cieszyn to istotna część oferty. Nasza firma zapewnia właśnie tego typu usługi, a oprócz tego realizujemy je na bardzo wysokim poziomie. Wpływ na to ma przede wszystkim wieloletnie doświadczenie, jak i solidna flota wozów, jak również wykwalifikowany oraz fachowy personel. Z tego powodu zarówno logistyka jak również spedycja Cieszyn zapewniają wysoki poziom, przy równoczesnych konkurencyjnych kosztach dla naszych klientów. Bowiem dużą uwagę przykładamy na klasę oraz bezpieczeństwo świadczonych usług, to wyróżniamy się niewielką szkodowością. Nasza firma zdaje sobie sprawę, z faktu, iż transport międzynarodowy Cieszyn, a także taki na obszarze naszego kraju, będzie niósł ze sobą ryzyko zniszczenia towarów, dlatego właśnie posiadamy pełne ubezpieczenie odpowiedzialności przewoźnika, które w razie wypadku zwraca wszelkie poniesione koszty naszym klientom. Mało tego, spedycja międzynarodowa Cieszyn to ogromna odpowiedzialność również ze względu na czas, bowiem wszelkie dostawy mają własny termin, jakiego nasza profesjonalna firma nigdy nie będzie przekraczała. Jednym słowem usługi transportowe Cieszyn, jakie świadczymy, to pewność doskonałej jakości, punktualności oraz bezpieczeństwa, a wszystko to za niezwykle dobrą i konkurencyjną ofertę cenową. Dodatkową zaletą jest to, iż do każdego klienta podchodzimy w pełni indywidualnie.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Cieszyn

Stając przed obowiązkiem wyboru firmy, która będzie zajmować się usługą związaną z dostawami, dużo ludzi ma problem z wybraniem takiej właściwiej. Zatem dlaczego warto wybrać dokładnie te usługi, o tym zaraz spróbujemy przekonać Państwa. Po pierwsze nasza firma spedycyjna Cieszyn trudni się tego typu pracami już od wielu lat. W owym czasie zebraliśmy potrzebne doświadczenie, co umożliwiło naszej firmie na unowocześnienie jak również usprawnienie realizowanych usług. Co więcej, wykwalifikowana kadra pracowników gwarantuje świadczenie usług na najwyższym poziomie. Nasza firma transportowa Cieszyn do każdego klienta podchodzi indywidualnie, co umożliwia jak najodpowiedniejsze dopasowanie samochodu oraz czasu a także trasy transportu. TRANS-EURO to porządna firma transportowa Cieszyn. Mamy świadomość faktu, że niektóre towary wymagają specjalnego traktowania w trakcie przewozu. W związku z tym właśnie w tej usłudze znaleźć można również transport chłodniczy międzynarodowy Cieszyn. Niezależnie od tego, czy zapewniamy usługi stałemu klientowi, lub też jednorazowemu zleceniodawcy, za każdym razem wykonujemy swoje zadania w pełni oraz na dobrym poziomie. Dzięki temu wszystkiemu wykonywany przez naszą firmę transport Cieszyn wykonywany jest na jasnych i przejrzystych warunkach umowy, a do tego w dobrych cenach. Jest to z całą pewnością ważne kryterium przy wyborze naszef firmy. Wszystkie zainteresowane osoby serdecznie zapraszamy do dokładniejszego zapoznania się z naszą propozycją. W przypadku jakichkolwiek pytań, czy wątpliwości pracownicy z biura obsługi naszych klientów z chęcią odpowiedzą na wszystko. Będzie pozwalało to również na dobranie usługi do konkretnych preferencji.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Cieszyn

Sprawny, terminowy jak również bezpieczny transport towarów będzie naprawdę istotny dla każdego przedsiębiorcy. Z tego powodu właśnie nasza firma regularnie zwiększa kwalifikacje a także unowocześnia dużą flotę pojazdów. Dzięki temu tak spedycja Cieszyn, jak również planowanie logistyki pozostają na wysokim poziomie. Do każdego zlecenia będziemy podchodzić z taką samą starannością i uwagą, bez znaczenia dla tego, czy będzie dotyczyło to dostaw na terenie kraju, bądź też poza jego granicę. Troszczymy się również o zadowolenie naszych klientów, w związku z czym w tym przypadku transport krajowy Cieszyn odbywa się w konkurencyjnych ofertach cenowych.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Cieszyn
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Cieszyn
Wybierz miasto