e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Libiąż

Firma transportowa

Libiąż - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Libiąż

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Libiąż
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Libiąż

Odpowiednio zorganizowany transport w przedsiębiorstwie ma oczywiście duży wpływ na jej rozwój a także na fakt, jaką jakość usług gwarantuje własnym klientom. By zadbać o spedycję i zajmować się pełnymi procesami związanymi z logistyką, oferujemy swoje specjalistyczne i jednocześnie naprawdę tanie wsparcie. Nasza bardzo profesjonalna firma transportowa Libiąż funkcjonuje na rynku już od wielu lat i może pochwalić się ogromnym gronem zadowolonych klientów. Utrzymujemy naturalnie nie tylko doskonałą flotę aut, lecz także doświadczonych kierowców, którzy będą w stanie realizować zadania transportowe tak na terenie polski, jak również za granicą. Spedycja międzynarodowa Libiąż w naszym przypadku powiązana jest oczywiście także z planowaniem samej logistyki. Bardzo kompleksowo podchodzimy do wszystkich usług i gwarantujemy swoje pełne wsparcie bez znaczenia dla tego, czy przewóz będzie dotyczył wyłącznie pojedynczego zlecenia albo stałych dostaw na obszarze całej Europy. Nasze usługi transportowe Libiąż cechują się świetną terminowością jak również niskim poziomem szkodowości. Mimo tego oczywiście posiadamy ogromne ubezpieczenia przewoźnika, przez co w razie jakichś kłopotów można liczyć na duże odszkodowania finansowe. Możemy podejmować się dowolnego zadania, również takiego najtrudniejszego, dysponując chociażby naczepami do transportu chłodniczego Libiąż. Opłaca się już dzisiaj przekonać się na własnej skórze o tym, iż opłaca się okazać naszej firmie własne zaufanie. Należy tylko skontaktować się z profesjonalnymi pracownikami, by sprawdzić pełne szczegóły usług a także pełny zakres cen.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Libiąż

Bardzo staramy się, żeby zapewniać wszystkim klientom najwyższy poziom usług, lecz zawsze najważniejsze będą czyny, a nie zapewnienia i dlatego w tej chwili postaramy się opisać swoje najistotniejsze zalety. Przede wszystkim zawsze chcemy terminowo przywozić wszelkie towary. Jest to osiągalne dzięki zatrudnianiu bardzo profesjonalnych kierowców, jednak i ludzi trudniących się szeroko rozumianą logistyką, którzy będą mogli korzystać z dobrych narzędzi służącymi do planowania. Dla nas nie będzie miała znaczenia fakt, czy realizowany ma być transport krajowy Libiąż albo mamy zająć się przewozami na o wiele większą skalę. Zawsze równie fachowo będziemy podchodzić do każdego zadania, jak i indywidualnie dopasowujemy się do preferencji danego klienta. Naturalnie nasza firma spedycyjna Libiąż posiada kompletne pakiety ubezpieczeń oc. Możemy pochwalić się niesłychanie niskim poziomem szkodowości dostaw, ale na wszelki wypadek oczywiście mamy świetne polisy ubezpieczeniowe, jakie w pełni rekompensują poniesione szkody. Naturalnie te usługi transportowe Libiąż są bardzo kompleksowe. Będzie to naturalnie nie tylko samo wykonywanie transportu, lecz także zajmowanie się szeroko rozumianą logistyką, dostarczanie narzędzi do szybkiego przesyłania dokumentacji albo do prostego sprawdzania dowolnej dostawy. Z nami transport Libiąż zdecydowanie nie będzie jakimkolwiek problemem i przestanie być niezwykle kosztowny. Najrozsądniej nawet dzisiaj skontaktować się z nami i sprawdzić wszystkie nasze możliwości. Profesjonalni konsultanci z dużym zaangażowaniem udzielą odpowiedzi na wszystkie zapytania i rozwieją wszelkie wątpliwości, które tylko będą mogły się pojawić.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Libiąż

Bowiem świetnie zdajemy sobie kwestię z faktu, jak zróżnicowane są oferty transportowe na rynku, to staraliśmy się stworzyć usługę kompleksową, którą będzie można dopasować do dowolnych wymagań. Transport międzynarodowy Libiąż w naszym przypadku to nie tylko same dostawy, jednak też pełną logistykę i mnóstwo specjalistycznych narzędzi, dzięki którym prościej kontroluje się transporty. Spedycja Libiąż to dla naszej firmy pasja, postawiliśmy na świetnych pracowników, szybki rozwój oraz inwestycje w najodpowiedniejsze narzędzia oraz wysokiej klasy samochody do wykonywania dostaw.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Libiąż
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Libiąż
Wybierz miasto

Województwo Wielkopolskie


Województwo Zachodniopomorskie


Województwo Pomorskie


Województwo Warmińsko-Mazurskie


Województwo Podlaskie


Województwo Mazowieckie


Województwo Małopolskie


Województwo Kujawsko-Pomorskie


Województwo Lubuskie


Województwo Lubelskie


Województwo Łódzkie


Województwo Podkarpackie


Województwo Świętokrzyskie


Województwo Dolnośląskie


Województwo Śląskie


Województwo Opolskie