e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Kobyłka

Firma transportowa

Kobyłka - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Kobyłka

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Kobyłka
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Kobyłka

Terminowe transportowanie towarów jest naprawdę ważne. Dlatego właśnie znalezienie firmy, która będzie miała się czymś takim zajmować, nie będzie należało do prostych. Nasza firma transportowa Kobyłka zajmuje się całościowo przewożeniem produktów zarówno na terenie Polski, jak również za granicą. Po pierwsze charakteryzuje nas terminowość, doskonała klasa realizowanych usług, jak również atrakcyjne warunki cenowe i mała szkodowość. W ten sposób nasi klienci będą mogli mieć gwarancję, iż przekazane nam produkty zostaną sprawnie i bezpiecznie dowiezione w ustalone miejsce. Nasza firma tak transport międzynarodowy Kobyłka, jak również lokalny, zawsze realizuje na podstawie nowoczesnej technologii, a więc zarządzamy w pełni sprawną flotą wozów, jak również profesjonalnym system logistycznym. Zdecydowanie nie bez znaczenia będą także ludzie, jacy trudnią się tutaj zarówno zadaniami logistycznymi i spedycją, jak i dostarczaniem wszelkich przekazanych nam towarów. Dzięki wykwalifikowanej kadrze nasze usługi transportowe Kobyłka będą mogły być świadczone na naprawdę najwyższym poziomie, co pozwoli całkowicie zadowolić również naprawdę wymagającego klienta. Ponieważ zawsze do każdej osoby będziemy podchodzić w pełni indywidualnie i staramy się sprostać wszystkim potrzebom, to gwarantujemy również transport chłodniczy międzynarodowy Kobyłka, jak i na obszarze naszego kraju. Tym samym wszelkie produkty, które mogą ulec uszkodzeniu, przewożone są w odpowiednich warunkach, co pozwala nam zagwarantować ich świeżość po dostarczeniu do celu. Serdecznie zachęcamy do skontaktowania się, aby lepiej zaznajomić się ze wszelkimi szczegółami pełnej usługi, którą naszykowaliśmy dla własnych klientów.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Kobyłka

Poszukując specjalistycznej firmy, która zajmie się transportem produktów z pewnością niełatwo znaleźć tą właściwą. Z tego powodu właśnie przedstawimy informacje, jakie z całą pewnością pomogą wybrać dokładnie nasze usługi. W głównej mierze profesjonalna firma spedycyjna Kobyłka oferuje swoje usługi na najwyższym poziomie, i to pod każdym względem. Pokaźne doświadczenie pomaga naszej firmie w dopasowaniu świadczonych usług do wymagań naszych osób. Dzięki temu możemy podejść indywidualnie do dowolnego zadania, bez znaczenia dla tego, czy jest to transport Kobyłka stanowiący jednorazowe zamówienie, albo też stałe zlecenie. Dodatkowo wykwalifikowana kadra kierowców sprawia, iż z pewnością każdy transport dowieziony jest na czas, jak i jesteśmy w stanie zagwarantować niską szkodowość. Oczywistym jest, iż w transporcie nie da się uniknąć uszkodzeń bądź stłuczeń, dlatego też zarówno przewóz, jak również transportowane produkty posiadają ubezpieczenie przewoźnika, które sprawia, iż ubezpieczyciel natychmiastowo zwraca za ewentualną szkodę. Mamy pełną świadomość faktu, jak istotna staje się terminowość. Z tego powodu właśnie w tej ofercie spedycja międzynarodowa Kobyłka, a także krajowa, odbywają się na najdoskonalszym poziomie. Gwarantuje to po pierwsze doświadczenie naszych ludzi, jacy zajmują się owym zadaniem. TRANS-EURO to porządna firma transportowa Kobyłka. Dodatkowo zapewniamy profesjonalny system logistyczny oraz spedycyjny, co pozwala na śledzenie transportu, jak i na efektywne oraz sprawne odebranie pełnej dokumentacji. Będzie to pierwszy z powodów, dla jakich profesjonalne usługi transportowe Kobyłka świadczone będą na doskonałym poziomie, co gwarantuje pełne zadowolenie każdego klienta.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Kobyłka

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, co umożliwia nam na profesjonalne realizowanie wszelkich usług związanych z dostawami jak również spedycją. Z tego powodu transport krajowy Kobyłka wykonywany jest niezwykle rzetelnie i zawsze na czas. Oprócz tego, za nasze usługi oferujemy konkurencyjne oraz atrakcyjne warunki cenowe. Na dowolnym etapie oferowanych usług chcemy zachować ostrożność, co daje gwarancję dostarczenia produktów na czas oraz bez uszkodzeń. Zarówno spedycja Kobyłka, jak również logistyka prowadzone są przez doświadczoną kadrę pracowników.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Kobyłka
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Kobyłka
Wybierz miasto