e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Skierniewice

Firma transportowa

Skierniewice - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Skierniewice

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Skierniewice
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Skierniewice

Zawsze biznesmen prowadzący bardzo dużą firmę handlową czy produkcyjną świetnie zdaje sobie sprawę z tego, jak istotna może być dotrzymywanie terminów transportu a także pewność, iż wszystkie produkty dotrą oczywiście niezniszczone. Mając świadomość faktu, jak poważne wymagania stawiane będą przed firmami świadczącymi pomoc w zakresie spedycji Skierniewice próbujemy się, jak najlepiej dopasować do obecnych standardów oraz oferować tym samym pomoc na naprawdę wysokim poziomie. Oferujemy w naszej firmie naturalnie nie tylko transport krajowy Skierniewice, ale także zakrojony na ogromną, międzynarodową skalę, posiadając wielki zespół profesjonalnych kierowców i bardzo profesjonalne pojazdy. Jesteśmy w stanie podjąć się dowolnego zlecenia, wykonując także transport chłodniczy międzynarodowy Skierniewice w taki sposób, by produkty absolutnie nie dowożone były do obszaru docelowego popsute. Mamy ekipę specjalistów oraz nowoczesne oprogramowanie służące do zarządzania oraz przygotowywania logistyki. Ta firma transportowa Skierniewice ma dodatkowo oprogramowanie, dzięki któremu jest w stanie ekspresowo dostarczyć wszelkie dokumenty po realizacji transportu. Naturalnie dowolny przewóz w naszym przypadku charakteryzuje się małą szkodowością, ale do tego odpowiednio się ubezpieczamy. Kompletne ubezpieczenie OC przewoźnika sprawia, iż każdy klient może być pewny, że w razie problemów zdecydowanie nie poniesie strat finansowych. Zachęcamy do dokładniejszego poznania tych opcji na dostawy oraz spedycję Skierniewice. Podczas skontaktowania się telefonicznego z radością wytłumaczymy wszystkie szczegóły powiązane z tą pracą.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Skierniewice

Należy skorzystać z usług profesjonalistów w głównej mierze z tego powodu, iż od sprawności transportu niejednokrotnie zależeć będzie fakt, czy firma będzie w stanie sprawnie się rozbudowywać. W tym przypadku usługi transportowe Skierniewice realizowane są w oparciu o ogromne doświadczenie i wiedzę na temat wymagań współczesnego biznesu. Chcemy się zawsze dopasować do każdego zadania, podchodząc w pełni indywidualnie do własnych klientów i oferując im satysfakcjonujące rozwiązania. Pomimo naprawdę fachowego nastawienia transport Skierniewice z tą pomocą nie wiąże się z ogromnymi wydatkami. Będziemy idealnie zorganizowani, możemy zająć się nie tylko spedycją, ale również logistyką, przez co będziemy mogli ograniczać koszty transportu przy równoczesnym zachowaniu jego regularności oraz terminowości. U nas nie będzie problemem również spedycja międzynarodowa Skierniewice, bez znaczenia dla jej wielkości oraz od tego, jakie dobra będą przewożone transportami. Perfekcyjnie realizowany transport samochodowy Skierniewice to pewność, iż każda dostawa dojedzie na czas. Swoją ofertę dedykujemy tak firmom, jakie szukają rzetelnego partnera do współpracy, jak i tym biznesmenom, którzy jedynie czasem mogą mieć większe ilości towaru do przewiezienia. Zawsze przystosujemy się do danych potrzeb oraz już na etapie pierwszego kontaktu zapewnimy najlepsze rozwiązania, skrupulatnie opiszemy własne usługi i zaczniemy zajmować się zadaniami logistycznymi. Zachęcamy do kontaktu z tymi pracownikami. Niezwykle szybko przekonamy Państwa o tym, że faktycznie trzeba zaufać tej ofercie.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Skierniewice

Zdecydowanie nie będziemy firmą, która stawia ponad klasę realizacji usług własne dochody. Staramy się wykonywać zadania na transport międzynarodowy Skierniewice, czy lokalny, w zgodzie z dzisiejszymi standardami. Najważniejszą misją będzie upraszczanie procesu spedycji i zadań logistycznych w każdej firmie, niezależnie od jej formy działania. Firma spedycyjna Skierniewice postawiła na regularny rozwój, realizując inwestycje w solidną flotę samochodów a także dobre systemy do zarządzania dostawami. Nie będzie naszej firmie obojętne także doświadczenie pracowników, którzy bardzo regularnie przechodzą profesjonalne kursy.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Skierniewice
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Skierniewice
Wybierz miasto

Województwo Wielkopolskie


Województwo Zachodniopomorskie


Województwo Pomorskie


Województwo Warmińsko-Mazurskie


Województwo Podlaskie


Województwo Mazowieckie


Województwo Małopolskie


Województwo Kujawsko-Pomorskie


Województwo Lubuskie


Województwo Lubelskie


Województwo Łódzkie


Województwo Podkarpackie


Województwo Świętokrzyskie


Województwo Dolnośląskie


Województwo Śląskie


Województwo Opolskie