e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Myślenice

Firma transportowa

Myślenice - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Myślenice

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Myślenice
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Myślenice

Poprawnie zorganizowany transport w przedsiębiorstwie ma zawsze duży wpływ na jej rozbudowę a także na to, jaką jakość usług zapewnia swym klientom. Żeby zatroszczyć się o spedycję oraz zająć się wszelkimi procesami logistycznymi, zapewniamy swoje profesjonalne a równocześnie naprawdę niedrogie wsparcie. Nasza niezwykle doświadczona firma transportowa Myślenice funkcjonuje w branży już od wielu lat oraz może poszczycić się ogromnym gronem zadowolonych klientów. Utrzymujemy naturalnie nie tylko świetną flotę pojazdów, jednak także doświadczonych kierowców, jacy są w stanie realizować zadania transportowe zarówno na terenie kraju, jak również za granicą. Spedycja międzynarodowa Myślenice w naszym przypadku powiązana jest naturalnie też z planowaniem logistycznym. Bardzo kompleksowo podchodzimy do wszystkich usług oraz gwarantujemy własne profesjonalne wsparcie bez znaczenia dla tego, czy transport będzie dotyczył wyłącznie pojedynczego zlecenia albo regularnych dostaw na obszarze naszego kontynentu. Nasze usługi transportowe Myślenice cechują się wysoką terminowością a także niewielkim poziomem szkodowości. Mimo tego naturalnie posiadamy ogromne ubezpieczenia przewoźnika, a więc w razie jakichkolwiek kłopotów będzie można liczyć na duże odszkodowania finansowe. Będziemy mogli podjąć się dowolnego zlecenia, również tego najtrudniejszego, dysponując dodatkowo naczepami służącymi do transportu chłodniczego Myślenice. Warto nawet dzisiaj przekonać się na własnej skórze o tym, iż warto okazać naszej firmie swoje zaufanie. Należy tylko skontaktować się z naszymi pracownikami, aby poznać pełne szczegóły oferty oraz pełny cennik.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Myślenice

Mocno chcemy, aby zapewniać swoim klientom najwyższy poziom usług, jednak zawsze najważniejsze będą czyny, a nie zapewnienia i w związku z tym teraz postaramy się zaprezentować nasze najistotniejsze cechy. Po pierwsze za każdym razem staramy się na czas przywozić wszystkie produkty. Będzie to możliwe dzięki przyjmowaniu naprawdę doświadczonych kierowców, ale i ludzi zajmujących się szeroko pojętą logistyką, jacy będą mogli korzystać z nowoczesnych narzędzi do planowania. Dla nas nie będzie miała znaczenia fakt, czy realizowany będzie transport krajowy Myślenice lub mamy zająć się przewozami na dużo poważniejszą skalę. Za każdym razem podobnie profesjonalnie będziemy podchodzić do każdego zlecenia, a przy tym indywidualnie dostosowujemy się do potrzeb konkretnego klienta. Naturalnie ta firma spedycyjna Myślenice ma kompletne pakiety ubezpieczeń oc. Jesteśmy w stanie pochwalić się niesłychanie niskim poziomem szkodowości transportu, jednak na wszelki wypadek zawsze mamy świetne polisy ubezpieczeniowe, jakie w pełni rekompensują powstałe szkody. Oczywiście te usługi transportowe Myślenice są bardzo kompleksowe. To naturalnie nie tylko samo realizowanie dostaw, ale także zajmowanie się szeroko rozumianą logistyką, zapewnianie narzędzi do sprawnego przesyłania dokumentacji albo do prostego sprawdzania dowolnej dostawy. Z naszą pomocą transport Myślenice nie będzie żadnym problemem i przestanie być mocno drogi. Najrozsądniej już dzisiaj skontaktować się z nami oraz sprawdzić wszystkie nasze możliwości. Doświadczeni pracownicy z dużym zaangażowaniem udzielą wyjaśnień na wszystkie pytania i rozwieją wszelakie wątpliwości, jakie tylko mogą się urzeczywistnić.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Myślenice

Ponieważ świetnie zdajemy sobie kwestię z tego, jak bardzo zróżnicowane mogą być oferty transportowe w branży, to staraliśmy się stworzyć ofertę kompleksową, którą da się dopasować do dowolnych preferencji. Transport międzynarodowy Myślenice w tym przypadku to nie tylko same dostawy, lecz również kompletną logistykę a także wiele dobrych narzędzi, dzięki którym prościej monitorować transporty. Spedycja Myślenice to dla naszej firmy prawdziwa misja, postawiliśmy na rozsądnych pracowników, dynamiczny rozwój i inwestycje w najlepsze narzędzia oraz doskonałej klasy pojazdy do realizacji transportu.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Myślenice
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Myślenice
Wybierz miasto

Województwo Wielkopolskie


Województwo Zachodniopomorskie


Województwo Pomorskie


Województwo Warmińsko-Mazurskie


Województwo Podlaskie


Województwo Mazowieckie


Województwo Małopolskie


Województwo Kujawsko-Pomorskie


Województwo Lubuskie


Województwo Lubelskie


Województwo Łódzkie


Województwo Podkarpackie


Województwo Świętokrzyskie


Województwo Dolnośląskie


Województwo Śląskie


Województwo Opolskie