e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Biała Podlaska

Firma transportowa

Biała Podlaska - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Biała Podlaska

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Biała Podlaska
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Biała Podlaska

Każdy biznesmen mający bardzo dużą firmę handlową czy produkcyjną doskonale ma świadomość faktu, jak istotna jest dotrzymywanie terminów transportu a także pewność, że wszelkie produkty dotrą po prostu niezniszczone. Mając świadomość tego, jak wysokie wymagania stawiane mogą być przed firmami świadczącymi wsparcie z zakresu spedycji Biała Podlaska staramy się, jak najlepiej dopasować do dzisiejszych standardów i oferować w ten sposób pomoc na bardzo dobrym poziomie. Realizujemy w naszej firmie oczywiście transport krajowy Biała Podlaska, ale też zakrojony na szeroką, międzynarodową skalę, posiadając wielki zespół świetnych kierowców a także bardzo profesjonalne pojazdy. Jesteśmy w stanie podjąć się każdego zadania, wykonując także transport chłodniczy międzynarodowy Biała Podlaska w taki sposób, aby produkty nigdy nie dowożone były do obszaru docelowego popsute. Posiadamy zespół profesjonalistów oraz profesjonalne oprogramowanie do zarządzania i przygotowywania logistyki. Ta firma transportowa Biała Podlaska ma do tego oprogramowanie, dzięki któremu będzie mogła szybko dostarczyć wszystkie dokumenty po realizacji dostawy. Oczywiście każdy przewóz w naszym przypadku cechuje się małą szkodowością, jednak dodatkowo odpowiednio się ubezpieczamy. Kompletne ubezpieczenie OC przewoźnika sprawia, że każdy z naszych klientów będzie mógł być pewny, że w przypadku problemów nie poniesie strat finansowych. Zachęcamy do dokładniejszego sprawdzenia naszych usług na dostawy i spedycję Biała Podlaska. W trakcie kontaktu telefonicznego z przyjemnością wytłumaczymy wszelkie szczegóły powiązane z tą usługą.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Biała Podlaska

Należy skorzystać z pomocy specjalistów po pierwsze dlatego, iż od sprawności transportu niejednokrotnie zależeć może fakt, czy firma będzie w stanie sprawnie się rozbudowywać. W naszej firmie usługi transportowe Biała Podlaska wykonywane są poprzez duże doświadczenie i wiedzę na temat wymagań obecnego biznesu. Staramy się zawsze przystosować do każdego zlecenia, podchodząc w pełni indywidualnie do swoich klientów oraz zapewniając im zadowalające rozwiązania. Pomimo naprawdę profesjonalnego podejścia transport Biała Podlaska z naszą ofertą nie wiąże się z ogromnymi kosztami. Będziemy świetnie zorganizowani, zajmujemy się nie tylko spedycją, jednak i logistyką, dzięki czemu możemy ograniczać koszty dostaw przy równoczesnym zagwarantowaniu jego regularności oraz terminowości. U nas nie będzie problemem także spedycja międzynarodowa Biała Podlaska, bez znaczenia dla jej wielkości a także od faktu, jakiego rodzaju towary będą przewożone transportami. Poprawnie realizowany transport samochodowy Biała Podlaska to pewność, iż w każdym przypadku dostawa dojedzie na czas. Usługi dedykujemy tak firmom, które poszukują stałego partnera do współpracy, jak i takim przedsiębiorcom, jacy jedynie czasem będą mieli większe ilości produktów do przetransportowania. W każdym przypadku przystosujemy się do indywidualnych potrzeb i już w czasie pierwszego kontaktu zaoferujemy najlepsze rozwiązania, skrupulatnie opiszemy własne możliwości i zaczniemy zajmować się logistyką. Zapraszamy do skontaktowania się z profesjonalnymi konsultantami. Naprawdę sprawnie przekonamy Państwa o tym, iż zdecydowanie warto zaufać naszej firmie.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Biała Podlaska

Zdecydowanie nie jesteśmy firmą, jaka przedkłada nad klasę realizacji usług firmowe zarobki. Chcemy realizować zadania na transport międzynarodowy Biała Podlaska, czy krajowy, w zgodzie z współczesnymi standardami. Naszą misją pozostaje upraszczanie procesu spedycji oraz zadań logistycznych w każdej firmie, bez znaczenia dla jej charakteru. Firma spedycyjna Biała Podlaska stawia na stały rozwój, realizując inwestycje w profesjonalną flotę wozów a także dobre systemy do zarządzania przewozami. Zdecydowanie nie będzie naszej firmie obojętne też doświadczenie ludzi, jacy niezwykle często przechodzą fachowe szkolenia.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Biała Podlaska
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Biała Podlaska
Wybierz miasto

Województwo Wielkopolskie


Województwo Zachodniopomorskie


Województwo Pomorskie


Województwo Warmińsko-Mazurskie


Województwo Podlaskie


Województwo Mazowieckie


Województwo Małopolskie


Województwo Kujawsko-Pomorskie


Województwo Lubuskie


Województwo Lubelskie


Województwo Łódzkie


Województwo Podkarpackie


Województwo Świętokrzyskie


Województwo Dolnośląskie


Województwo Śląskie


Województwo Opolskie