e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Czeladź

Firma transportowa

Czeladź - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Czeladź

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Czeladź
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Czeladź

Niezależnie od rodzaju produktów zdecydowanie powinny być w bezpieczny sposób transportowane. Tylko to może zapewnić dowiezienie ich w doskonałym stanie, a także w wyznaczonym terminie. Ta firma świadczy usługi transportowe Czeladź na najdoskonalszym poziomie, tym samym jesteśmy w stanie zapewnić każdej osobie dowiezienie o czasie, jak również w przystępnej cenie. Wpływ na to ma przede wszystkim nasze wieloletnie doświadczenie, które pozwoliło nam zdobyć potrzebną wiedzę na temat transportów a także logistyki. Będzie dotyczyło to zarówno transportu zagranicznego, jak również polskiego. Zdajemy sobie sprawę z faktu, że niektóre produkty wymagają odpowiedniego traktowania w czasie transport. Z tego powodu właśnie w naszej propozycji znaleźć można także transport chłodniczy międzynarodowy Czeladź, co pozwala naszej firmie na transportowanie nawet bardzo wymagających i nietrwałych produktów. Profesjonalna kadra troszczy się o to, żeby tak logistyka, jak również spedycja międzynarodowa Czeladź odbywały się całkowicie wydajnie, co bezpośrednio przełoży się na terminowe dostarczenie produktów. Wpływ na to ma również solidna flota pojazdów i profesjonalni i doświadczeni kierowcy. To właśnie dzięki temu wszystkiemu transport międzynarodowy Czeladź, jak również lokalny, w naszym wykonaniu będzie on sprawny, bezpieczny, jak również na doskonałym poziomie. Oprócz tego, do każdego klienta będziemy podchodzić indywidualnie, dzięki czemu przewozy międzynarodowe Czeladź mogą być realizowane ekspresowo oraz w zgodzie z preferencjami zleceniodawcy. Koszt takiego transportu w naszym przypadku też będzie atrakcyjny, i oczywiście konkurencyjny.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Czeladź

Konieczność przewożenia towarów powoduje, iż wielu biznesmenów wyszukuje firm zajmujących się logistyką oraz dostawami. Będzie dotyczyło to naturalnie nie tylko przewozów na terenie Polski, ale też za granicą. Z powodu mnogości przedsiębiorstw oferujących tego rodzaju usługi trudno jest wybrać tą właściwą. Nie mniej jednak sami wyróżniamy się na tle konkurencji zwłaszcza jakością realizowanych usług, jak i ich atrakcyjną ceną, jaka będzie oferowana za transport Czeladź. Ogromne wieloletnie doświadczenie w owej branży sprawia, że tak transport krajowy Czeladź, jak również taki międzynarodowy, wykonywany jest szybko, bezpiecznie a także na świetnym poziomie. TRANS-EURO to porządna firma transportowa Czeladź. Osiągalne jest to także dzięki profesjonalnej flocie wozów, jak i doświadczeniu naszych kierowców. To też wpływa na to, że charakteryzujemy się niewielką szkodowością. Wiadomo, iż nie w każdym przypadku da się ustrzec się uszkodzeń, dlatego mamy OC przewoźnika, jakie w przypadku nieszczęśliwego wypadku będzie pokrywało poniesione u naszych klientów straty. Profesjonalna firma spedycyjna Czeladź zajmuje się kompleksowo usługami związanymi z transportem, dlatego próbujemy świetnie przystosować trasę i okres transportu, aby wydajnie świadczyć usługi. Mało tego, dla każdej osoby oferujemy przygotowaną umowę na zrozumiałych warunkach. Dotyczy to zarówno osób potrzebujących skorzystać okazjonalnie z naszych usług, jak również tych, którzy mają regularne zlecenia. Z racji tego że próbujemy perfekcyjnie realizować swoje zadania, żeby sprostać wszelkim wymaganiom, to transport chłodniczy Czeladź także znajduje się w naszej usłudze.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Czeladź

Profesjonalna firma transportowa Czeladź trudni się transportem towarów na obszarze polski, jak i za granicą. Regularnie poprawiamy kwalifikacje oraz unowocześniamy sprzęt, by spedycja Czeladź oraz logistyka realizowane były na dobrym poziomie. Staramy się też przedstawiać naszym klientom przejrzyste umowy na uczciwych warunkach. Oprócz tego, zapewniamy pomoc w atrakcyjnych cenach, co nie wpływa negatywnie na klasę naszej usługi. Duży wpływ na zadowalanie naszych klientów będzie miało również indywidualne nastawienie do dowolnego przekazanego naszej firmie zadania.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Czeladź
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Czeladź
Wybierz miasto