e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Olsztyn

Firma transportowa

Olsztyn - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Olsztyn

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Olsztyn
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Olsztyn

Kwestie spedycyjne w firmach oczywiście muszą być załatwiane przez doświadczonych pracowników. Będzie to kwestia niesłychanie istotna, która będzie miała bezpośredni wpływ na wydajność działania każdego biznesu. Jeśli transporty przywożone są nieterminowo, a sporo towarów ulega uszkodzeniu w czasie przewozu to firma traci zdecydowanie nie tylko na finansach, ale również na własnym doskonałym wizerunku. Ta firma transportowa Olsztyn fachowo jednakże zadba o to, aby do takich sytuacji absolutnie nie dochodziło. Naturalnie nie tylko mamy zespół doskonałych specjalistów, jednak także posiadamy specjalistyczne narzędzia do przygotowywania dostaw, jak również specjalistyczne wozy. Zajmujemy się tym samym naturalnie nie tylko samą spedycją Olsztyn, lecz również szeroko pojętymi zadaniami związanymi z logistyką, zapewniając fachowe podejście i konkurencyjne warunki cenowe. Realizujemy tak transport krajowy Olsztyn, jak i ten o zasięgu międzynarodowym, gwarantując najmniejszy możliwy poziom uszkodzeń towaru. Ważnym jest oczywiście posiadanie wszelkich wymaganych ubezpieczeń oc. Dzięki nim nasi klienci będą mogli poczuć się niezwykle bezpiecznie. Kiedy tylko dojdzie do uszkodzenia produktów, to OC bez wątpienia całkowicie będzie pokrywało straty. Wykonujemy również transport chłodniczy międzynarodowy Olsztyn, za każdym razem dostosowując się do preferencji Klientów. Jesteśmy firmą elastyczną, która sprosta wszelkim oczekiwaniom, a szczegóły tych możliwości można nawet teraz bardzo skrupulatnie poznać, poprzez kontakt z profesjonalnymi pracownikami. Jesteśmy przekonani o tym, że z tą pomocą każda firma może bardzo dynamicznie się rozbudowywać.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Olsztyn

Szczególnie przedsiębiorstwa mocno rozproszone, zakłady produkcyjne albo sieci handlowe będą musiały zadbać o to, by transport samochodowy Olsztyn funkcjonował w pełni efektywnie w dowolnych warunkach. Posiadanie dobrych kierowców i inwestycje w nowoczesną flotę wozów ciężarowych to za mało, by dostać pewność szybkości transportu. Ważne jest tutaj odpowiednie zarządzanie logistyką, opieranie się o najlepsze standardy a także korzystanie z najsolidniejszych rozwiązań. To dokładnie z tego powodu usługi transportowe Olsztyn warto powierzyć tej firmie. TRANS-EURO to porządna firma transportowa Olsztyn. Będziemy mogli oczywiście poszczycić się ogromnym doświadczeniem, lecz także i ogromnym gronem w pełni usatysfakcjonowanych klientów, jacy już skorzystali z naszych pomocy. U nas zarówno spedycja międzynarodowa Olsztyn, jak i ta lokalna po kraju, nie będzie jakimkolwiek problemem. Będziemy za każdym razem solidnie naszykowani do swej pracy, staramy się zapewniać przejrzystość realizacji naszych usług, a do tego oczywiście oferować dobre oferty cenowe. Transport Olsztyn oferowany jest tak takim firmom, jakie oczekują wyłącznie pojedynczych dostaw, jak i firmom chcącym współpracować z nami na stałe, przy regularnych dostawach na szeroką skalę. Usługi transportowe Olsztyn wykonywane przez nas mogą sprostać oczekiwaniom nawet naprawdę wymagających klientów. Nasi pracownicy z radością wyjaśnią szczegóły oferty, mogą zająć się zrobieniem cennika oraz przede wszystkim zaproponują mnóstwo swoich rozwiązań, dzięki którym spedycja w każdym przedsiębiorstwie będzie faktycznie sprawnie funkcjonowała.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Olsztyn

Staraliśmy się zbudować firmę, która po pierwsze wyniesie transport międzynarodowy Olsztyn na zdecydowanie nowy poziom, oferując fachowe usługi za rozsądną cenę. Taką najistotniejszą misją pozostaje oferowanie usług przejrzystych, fachowych, bezpiecznych i niedrogich jednocześnie, co byliśmy w stanie zrealizować. Firma spedycyjna Olsztyn ma ekipę najdoskonalszych na rynku ludzi i potrafi niesłychanie elastycznie dopasować się do indywidualnych wymagań. Zachęcamy serdecznie do współpracy z naszą firmą.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Olsztyn
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Olsztyn
Wybierz miasto