e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Tarnowskie Góry

Firma transportowa

Tarnowskie Góry - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Tarnowskie Góry

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Tarnowskie Góry
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Tarnowskie Góry

Odpowiednie zajmowanie się przewożeniem powierzonych towarów będzie niezwykle ważne. Ta firma zajmuje się tym od długiego czasu, a w tym okresie zdążyła zdobyć wymagane doświadczenie i wiedzę w tym zakresie. Dzięki temu zarówno transport międzynarodowy Tarnowskie Góry, jak i na terenie polski, odbywa się z dbałością oraz starannością. Nowoczesna flota pojazdów, jak również profesjonalna kadra kierowców spełnia wysokie oczekiwania każdej osoby. Na pewno dla wielu zdecydowanie nie bez zaznaczenia będzie też to, iż do absolutnego minimum ograniczyliśmy sprawy formalne, natomiast umowa spisywana z naszą firmą pozostaje uczciwa i przejrzysta. Nasza firma transportowa Tarnowskie Góry do dowolnego zadania będzie podchodzić indywidualnie, co pozwala na jak najlepsze dopasowanie pojemności wozu, jak również trasy oraz czasu realizacji. Mamy świadomość tego, że niektóre produkty trzeba będzie w profesjonalny sposób transportować, żeby zdecydowanie nie uległy uszkodzeniu czy też zepsuciu. W związku z tym propozycja naszej firmy obejmuje także transport chłodniczy międzynarodowy Tarnowskie Góry, a zatem zajmujemy się chociażby transportem wszelkiego rodzaju produktów spożywczych. W tej firmie zarówno logistyka, jak również spedycja Tarnowskie Góry zarządzane są przez wykwalifikowanych i doświadczonych ludzi. Przekłada się to na klasę oraz sprawność realizowanych usług. Zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest dostarczanie produktów w wyznaczone miejsce o czasie, dlatego właśnie transport drogowy Tarnowskie Góry w przypadku naszej firmy będzie zarządzany w taki sposób, aby w każdym przypadku dotrzymywać wszelkich terminów.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Tarnowskie Góry

Każdy chce przekazać swoje produkty wyłącznie profesjonalnym oraz pewnym partnerom biznesowym. Dlatego może okazać się, iż ze względu na liczne oferty ciężko znaleźć taką właściwą. Nasza firma spedycyjna Tarnowskie Góry od wielu lat oferuje usługi powiązane z transportem, jednak też i zarządzaniem logistyką. Tym samym mamy przede wszystkim ogromne doświadczenie, a także niezbędną wiedzę z zakresu owych usług. Nie bez znaczenia bez wątpienia będzie również to, że w przypadku naszej firmy logistyka i spedycja Tarnowskie Góry odbywają się jedynie z wykorzystaniem nowoczesnych a także w pełni sprawnych wozów. TRANS-EURO to porządna firma transportowa Tarnowskie Góry. W przypadku wielu zleceniodawców duże znaczenie ma również cena, i my oferujemy konkurencyjny cennik. Nie mniej jednak niższa cena zdecydowanie nie jest oferowana kosztem jakości realizowanej usługi. Mało tego do minimum zmniejszyliśmy wszelkie sprawy formalne, co sprawia, że umowa będzie uczciwa a także na atrakcyjnych warunkach. Dysponujemy także profesjonalnym systemem elektronicznym, który zapewnia śledzenie na żywo powierzonego naszej firmie towaru. System ten służy także do szybkiego oraz komfortowego zwrotu dokumentacji do zleceniodawcy zaraz po wykonaniu przez nas usługi. Dzięki temu wszystkiemu spedycja międzynarodowa Tarnowskie Góry, a także lokalna, wykonywana jest naturalnie nie tylko szybko, jednak w głównej mierze pod całkowitą kontrolą naszych Klientów. Doświadczeni pracownicy i dobra flota pojazdów sprawiają, iż prowadzony przez nas transport krajowy Tarnowskie Góry charakteryzuje się niewielką szkodowością, lecz pomimo tego transportowane towary chronione są ubezpieczeniem OC przewoźnika.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Tarnowskie Góry

Nasza firma zajmuje się przewozem od wielu lat. Pomimo ogromnego doświadczenia staramy się nieustannie podnosić własne kwalifikacje, żeby gwarantowany przez nas transport Tarnowskie Góry zawsze był na możliwie najwyższym poziomie. Z tego powodu właśnie stawiamy na zadowolenie swoich klientów. W swej ofercie wszelkie usługi transportowe Tarnowskie Góry wykonywane są przez profesjonalne i bezpieczne wozy, jak i przez wykwalifikowanych kierowców. Z tego powodu usługi realizowane są sprawnie i szybko, a jednocześnie zdecydowanie bezpiecznie.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Tarnowskie Góry
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Tarnowskie Góry
Wybierz miasto