e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Kamienna Góra

Firma transportowa

Kamienna Góra - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Kamienna Góra

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Kamienna Góra
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Kamienna Góra

Ekspresowy transport towarów to podstawa działania niejednej firmy, jaka marzy o osiągnięciu bardzo spektakularnego sukcesu w branży. Nasza firma transportowa Kamienna Góra została stworzona dokładnie po to, żeby zapewniać najwyższy poziom usług, sprawnie wykonywać wszystkie zlecenia oraz gwarantować najniższą w branży szkodowość. Będąc na rynku od długiego czasu możemy pochwalić się sporym doświadczeniem na rynku. Tak transport krajowy Kamienna Góra, jak i fachowo wykonywany transport międzynarodowy Kamienna Góra będzie tutaj pewny, maksymalnie bezpieczny oraz niezwykle prosty do śledzenia. Zarządzamy nie tylko dobrą flotą pojazdów spełniających pełne normy ekologiczne, lecz także profesjonalnym systemem do spedycji, jaki upraszcza zarządzanie nawet największymi przewozami. Realizujemy własne usługi tak w zakresie spedycji Kamienna Góra, jak i logistyki, gwarantując dzięki temu kompleksową ofertę za bardzo atrakcyjne kwoty. U nas za każdym razem najistotniejszy jest czas i dlatego dotrzymujemy wszystkich terminów dostaw, wykonując nie tylko zlecenia okazjonalne, lecz też regularne dostawy w dowolne miejsce. Porządny zespół kierowców a także naszych konsultantów z biura zarządzania logistyką w każdym przypadku służy swą pomocą. Pomimo utrzymywania najwyższego poziomu usług, możemy zagwarantować również konkurencyjne warunki cenowe, bez znaczenia dla skali zlecenia oraz faktu, czy będzie ono wykonywane na obszarze kraju czy zagranicą. Gorąco zapraszamy do skontaktowania się podczas którego niezwykle skrupulatnie pokażemy kompletny zakres realizowanych przez nas usług.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Kamienna Góra

Wielkie doświadczenie oraz flota nowoczesnych samochodów spełniających pełne normy EURO 6 stanowi zdecydowanie nie jedyne zalety tej propozycji. Pozostajemy atrakcyjni również z wielu innych powodów, jakie spróbujemy teraz Państwu nieco zaprezentować. Transport drogowy Kamienna Góra w tym wydaniu cechuje w głównej mierze terminowość wszystkich dostaw. Naprawdę zdajemy sobie sprawę, jak ważne będzie docieranie towarów na czas i jak kosztowne mogą okazać się opóźnienia. Ta firma spedycyjna Kamienna Góra z pewnością Państwa zdecydowanie nie zawiedzie, przywożąc towary terminowo niezależnie od tego, czy będzie to wyłącznie przewóz okazjonalny lub usługi stałych dostaw. Przewozy międzynarodowe Kamienna Góra, jak i krajowe, charakteryzują się dodatkowo bardzo małą szkodowością. Mamy profesjonalne pojazdy oraz doświadczonych kierowców, a w przypadku wystąpienia szkody mamy pełne polisy OC przewoźnika, jakie maksymalnie pokryją poniesione straty. Transport Kamienna Góra w naszym przypadku charakteryzuje także niezwykle przejrzysta umowa. Ogromne doświadczenie pozwoliło nam przystosować ofertę doskonale do aktualnych standardów, a jej elastyczność powoduje, iż każdemu będzie się opłacało skorzystanie z naszych usług. Trzeba wspomnieć również o fakcie, iż usługi transportowe Kamienna Góra w tym przypadku realizowane są poprzez nowoczesne, cyfrowe systemy. Zapewniają one nie tylko proste śledzenie wszelkich dostaw, ale też ekspresowy zwrot dokumentacji po wykonaniu zlecenia dostawy. Zachęcamy do korzystania z tej pomocy. Podczas rozmowy z profesjonalnymi konsultantami oczywiście naprawdę dokładnie wyjaśniamy pełen zakres wykonywanych przez nas prac.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Kamienna Góra

Naszą główną misją było naturalnie nie tylko ułatwienie procesów związanych ze spedycją a także logistycznych w przedsiębiorstwach, bez znaczenia dla tego, czy przewozy wykonywane są w skali krajowej albo międzynarodowej. Profesjonalna spedycja międzynarodowa Kamienna Góra gwarantuje po pierwsze najlepszy poziom bezpieczeństwa, szybkość działania, a do tego konkurencyjną cenę. Staramy się przy tym pozostawać firmą elastyczną, nieustannie inwestując we flotę własnych wozów. Z racji tego wykonujemy również transport chłodniczy Kamienna Góra, dbając o to, aby wszelkie towary dowożone były ekspresowo oraz w świetnym stanie.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Kamienna Góra
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Kamienna Góra
Wybierz miasto

Województwo Wielkopolskie


Województwo Zachodniopomorskie


Województwo Pomorskie


Województwo Warmińsko-Mazurskie


Województwo Podlaskie


Województwo Mazowieckie


Województwo Małopolskie


Województwo Kujawsko-Pomorskie


Województwo Lubuskie


Województwo Lubelskie


Województwo Łódzkie


Województwo Podkarpackie


Województwo Świętokrzyskie


Województwo Dolnośląskie


Województwo Śląskie


Województwo Opolskie