e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Myszków

Firma transportowa

Myszków - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Myszków

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Myszków
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Myszków

Dzisiaj naprawdę niezwykle ciężko wyobrazić sobie funkcjonowanie bez pojazdu. Z aut korzystamy dzień w dzień dojeżdżając do pracy, wozimy nimi dzieciaki do szkoły, transportujemy ciężkie rzeczy bądź, na przykład jeździmy na podróże wakacyjne. Też w biznesie samochody odgrywają wielką rolę, często pozwalając na powiększanie wydajności działania przedsiębiorstwa. Ta wypożyczalnia samochodów Myszków jest w stanie sprostać potrzebom każdej osoby, zapewniając ogromny zakres usług tak osoba indywidualnym, jak i przedsiębiorcom. Posiadamy niesłychanie rozwiniętą flotę aut. To pojazdy z różnych segmentów, w tym pojazdy typowo miejskie, wozy przeznaczone do przewozu cięższych przedmiotów lub auta niesłychanie ładne, reprezentacyjne, jakie doskonale sprawdzą się, chociażby przy wyjazdach służbowych. W naszej firmie wynajem samochodów Myszków pozostanie tani niezależnie od tego, jaki pojazd zostanie wybrany i na jak długo będzie on wynajęty. Staramy się elastycznie podejść do wymagań naszych Klientów, dostosowując się do nich oraz szykując konkurencyjne wyceny, które każdą osobę pozytywnie zaskoczą. Mimo tego, iż wypożyczalnia aut Myszków ma tak ogromny wybór aut, to jednakże jesteśmy w stanie dokładnie zadbać o ich stan techniczny. Tutaj nie będzie mowy o samochodach zdezelowanych, którymi podróż naturalnie nie tylko jest niezbyt wygodna, jednak po pierwsze niebezpieczna. Sympatyczną jazdę gwarantują też świetnie zachowane wnętrza, a także możliwość doposażenia auta według swoich wymagań o przeróżne akcesoria. Głęboko wierzymy w to, że wynajem aut Myszków oferowany przez naszą firmę sprosta oczekiwaniom każdej osoby.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Myszków

Sprawny i niedrogi wynajem auta może przydać się każdej osobie w różnych sytuacjach życiowych. Aby mieć dostęp do takiej oferty najlepiej sprawdzić naszą wypożyczalnię i przekonać się o tym, że po prostu warto nam okazać zaufanie. Doświadczona wypożyczalnia samochodów Myszków bardzo rzetelnie podchodzi do swojej pracy, gwarantując usługi wygodne i tanie, które do tego gwarantują wysoki poziom bezpieczeństwa. Choć posiadamy na chwilę obecną bardzo ogromny wybór wozów, to jednak bardzo dokładnie dbamy o ich świetny stan mechaniczny. Samochody są często serwisowane, wszystkie usterki usuwamy na bieżąco, natomiast osoby korzystające z naszych samochodów po prostu będą mogły czuć się bardzo bezpiecznie. Wynajem samochodów Myszków będzie jednocześnie niedrogi. Posiadamy przystępne ceny zarówno dla klientów prywatnych, jak i przedsiębiorców szukających chociażby pojazdów do wyjazdów biznesowych. Dla nas nie ma znaczenia to, na jak długo pojazd będzie wypożyczany. Tak przy krótkim wypożyczaniu, jak i niezwykle długim, ceny pozostaną naprawdę atrakcyjne. Aby w pełni dowiedzieć się szczegółów powiązanych z tym, co oferuje ta wypożyczalnia aut Myszków, najlepiej zwyczajnie skontaktować się z naszymi profesjonalnymi konsultantami. Z radością udzielimy odpowiedzi na wszelkie zapytania, rozwiejemy wątpliwości i do tego skrupulatnie opiszemy swoje możliwości. Z naszą firmą wynajem aut Myszków nie będzie problemem dla kieszeni, ani także szeregiem trudnych spraw formalnych potrzebnych do wykonania przed podpisaniem umowy.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Myszków

Mamy pełną świadomość tego, że rynek wypożyczalni samochodów Myszków jest naprawdę nierówny i w związku z tym naszym ważnym założeniem było świadczenie usług kompleksowych, niedrogich oraz naprawdę elastycznych. Skutkuje to konkurencyjnymi cenami, elastycznym dostosowywaniem się do naszych klientów, rozbudowaną flotą wozów bądź doskonałym ich stanem technicznym. Wynajem aut Myszków z tą ofertą to ogromna przyjemność, o czym trzeba przekonać się w pełni już teraz, przez kontakt z profesjonalnymi konsultantami.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Myszków
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Myszków
Wybierz miasto