e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Szczecin

Firma transportowa

Szczecin - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Szczecin

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Szczecin
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Szczecin

Na szybkość funkcjonowania przedsiębiorstwa ma wpływ oczywiście wiele różnych elementów, jednak zazwyczaj jednym z tych główniejszych jest sprawne działanie całego procesu dostaw. Świetnie zorganizowana spedycja Szczecin stanowi istotny element, o który naprawdę profesjonalnie oraz za rozsądne pieniądze może zadbać nasza doświadczona firma. Realizujemy naturalnie nie tylko szeroko zakrojony transport międzynarodowy Szczecin, ale też możemy zająć się przewozami po lokalnych drogach, oferując w każdym przypadku najlepszy poziom terminowości, swoje fachowe wsparcie, jak i konkurencyjną cenę. Niezwykle staramy się, żeby sprostać potrzebom każdego naszego Klienta. Z racji tego pozostajemy firmą elastyczną, dopasowującą się do potrzeb oraz zatrudniająca doskonałych profesjonalistów, jacy w każdym przypadku służą własną cenną poradą. Jesteśmy wyposażeni w samochody, z których pomocą realizujemy zlecenia na transport drogowy Szczecin w zgodzie z najlepszymi standardami. Wykonujemy także transport chłodniczy Szczecin, mając odpowiednio dostosowane naczepy, jakie gwarantują, że łatwo psujące się dobra dotrą na miejsce w idealnym stanie. By naprawdę skrupulatnie sprawdzić pełne możliwości, najlepiej chociażby w tej chwili skontaktować się z naszymi doświadczonymi pracownikami. Profesjonalna firma transportowa Szczecin skrupulatnie omówi wszelkie wykonywane usługi, będzie zajmować się wyceną zadania, a przy tym w głównej mierze zaprezentuje ofertę niezwykle kompleksową, dzięki jakiej zdecydowanie da się powierzyć specjalistom zadania spedycyjne i logistyczne. Zachęcamy już w tej chwili do zapoznania się z tą ofertą.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Szczecin

Oczywistym jest fakt, że wybór fachowego partnera biznesowego, który zajmie się szeroko rozumianą spedycją międzynarodową Szczecin albo krajową, a przy tym zadaniami logistycznymi, nie jest zadaniem prostym. Związane będzie to z tym, iż nie w każdym przypadku posiadamy gwarancję co do tego, iż firma, jakiej mamy zamiar okazać swoje zaufanie, faktycznie profesjonalnie będzie podchodzić do usług. W tym przypadku tych wątpliwości jednakże z całą pewnością nie spotka się. Firma spedycyjna Szczecin działa już od bardzo długich lat i tym samym cieszy się regularnie powiększającym się gronem naprawdę usatysfakcjonowanych klientów. Mamy szerokie doświadczenie w dostawach lokalnych, jak również poza granicami naszego kraju. Nie tylko posiadamy specjalistyczne pojazdy, lecz również ekipę naprawdę doświadczonych kierowców, jacy zatroszczą się o to, żeby podczas wykonywania transportu nie było niemiłych problemów. Jeśli chodzi o wszystkie firmy transportowe Szczecin z całą pewnością będziemy mogli poszczycić się jednym z najniższych poziomów uszkodzeń towaru. W naszym przypadku absolutnie nie trzeba bać się o uszkodzenie produktów, a przy tym gdy jednak wystąpi pewna niemiła sytuacja, to posiadamy kompletne polisy OC. Nasze usługi transportowe Szczecin będą przy tym bardzo kompleksowe. Zajmujemy się nie tylko pełną spedycją, jednak także i logistyką, odpowiednio przygotowując dostawy, za co odpowiedzialni pozostają profesjonalni ludzie mogący korzystać z najlepszych narzędzi. Opłaca się już dzisiaj przekonać się o tym, że z naszą firmą realizacja dostaw nie tylko stanie się bezproblemowa, lecz i bardzo niedroga. Nasi ludzie z przyjemnością udzielą odpowiedzi na wszystkie pojawiające się zapytania.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Szczecin

Najistotniejsza misja, która była określona przed naszą firmą, to wynoszenie usług transportu krajowego Szczecin na zupełnie nowy, naprawdę wysoki poziom. Zrealizowaliśmy ów cel przez stałe inwestycje w firmę, przyjmowanie najdoskonalszych kierowców, kupno nowoczesnych pojazdów i profesjonalnego oprogramowania do przygotowywania zadań logistycznych. Transport Szczecin będzie w związku z tym o wiele efektywniejszy, ale równocześnie nie będzie on kosztował sporych pieniędzy. Opłaca się nawet teraz przekonać się na własnej skórze o tym, iż jesteśmy firmą, jakiej zdecydowanie będzie można zaufać.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Szczecin
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Szczecin
Wybierz miasto