e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Solec Kujawski

Firma transportowa

Solec Kujawski - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Solec Kujawski

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Solec Kujawski
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Solec Kujawski

Przewóz i logistyka to w różnorodnych firmach niezwykle istotne elementy, szczególnie gdy mamy dużą firmę handlową bądź prowadzimy rozwiniętą sieć placówek handlowych. Aby skorzystać z dobrych usług, za które nie należy płacić dużych pieniędzy, warto wybrać dokładnie tę firmę. Fachowa firma transportowa Solec Kujawski oferuje pełne usługi, oferuje swoje fachowe wsparcie, jak i zawsze dopasowuje się do wymagań klientów. Posiadamy wiedzę oraz doświadczenie, by zajmować się tak całą spedycją Solec Kujawski, jak i szeroko pojętą logistyką, w zgodzie z potrzebami naszych Klientów. Wszystko realizujemy tak, by dostawy dowożone były sprawnie na czas w każde miejsce, bez znaczenia dla ich wielkości i regularności. Możemy obsługiwać naturalnie nie tylko transport krajowy Solec Kujawski, jednak również zagraniczny, mając odpowiednie naczepy również służące do przewozów chłodniczych Solec Kujawski. Pozostajemy firmą stawiającą zdecydowanie nie wyłącznie na szybkość działania, ale również na dobry poziom bezpieczeństwa. Usługi transportowe Solec Kujawski cechuje niezwykle niska szkodowość, jak i mamy solidne systemy służące do sprawdzania każdej dostawy a także do ekspresowego przesyłania dokumentacji po wykonaniu przewozu. Wszystkie oferty kierowane są naturalnie nie tylko do owych firm, które potrzebują ciągłych dostaw różnych produktów. Jesteśmy w stanie zająć się także jednostkowymi zleceniami na transport, niezależnie od ich skali, zawsze gwarantując najwyższy poziom satysfakcji. Wystarczy zwyczajnie skontaktować się z naszymi pracownikami, by poznać szczegóły usług oraz przekonać się o fakcie, że opłaca się naszej firmie zaufać.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Solec Kujawski

Pewnie głowicie się Państwo, dlaczego to dokładnie naszej ofercie warto okazać swoje zaufanie i co powoduje, iż cieszymy się tak pokaźnym powodzeniem w branży. Najważniejsze będzie w tym miejscu z pewnością to, iż zarówno transport międzynarodowy Solec Kujawski, jak i lokalny, realizowany będzie z zagwarantowaniem najlepszych standardów. Posiadamy świetnych kierowców, nowoczesny tabor wozów, pełne ubezpieczenia OC, a do tego nowoczesne systemy komputerowe, dzięki jakim sprawnie zajmujemy się też zadaniami logistycznymi. Choć usługi transportowe Solec Kujawski w naszym przypadku charakteryzuje bardzo mała szkodowość, to jednakże zdajemy sobie sprawę z tego, że oczywiście będzie mogło dojść do licznych zdarzeń losowych. Posiadamy jednak duże pakiety ubezpieczeń, jakie w przypadku kłopotów całkowicie zrekompensują przedsiębiorcom powstałe straty. Firma transportowa Solec Kujawski nie boi się do tego żadnych zadań. Podejmujemy się zarówno niewielkich usług transportu i spedycji Solec Kujawski, ale także trudnimy się zleceniami o wiele większymi, na wielką skalę, w jakich bardzo ważna jest odpowiednia organizacja pracy. Staramy się sprostać oczekiwaniom również mocno wymagających klientów, dostosowując usługi do konkretnych wymagań oraz jednocześnie w każdym przypadku zapewniając atrakcyjne warunki cenowe. Najlepiej przekonać się chociażby dziś o fakcie, iż ta firma spedycyjna Solec Kujawski stanie się idealnym partnerem biznesowym, dzięki jakiemu efektywny rozwój przedsiębiorstwa będzie faktem. Zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami. Z przyjemnością dokładnie zaprezentujemy wszystkie elementy naszych usług.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Solec Kujawski

W naszej firmie najważniejsza misja to ułatwianie rozwijania się każdemu biznesowi, niezależnie od wielkości a także zasięgu. Spedycja międzynarodowa Solec Kujawski w tym przypadku oferuje terminowość wszelkich dostaw, poczucie bezpieczeństwa w czasie ich transportu, a przy tym doskonale naszykowaną logistykę, która naprawdę zadziwi każdą osobę. Mimo takiej jakości transport Solec Kujawski z tą pomocą nie stanie się niesłychanie kosztowny. Elastycznie przystosujemy się do państwa zlecenia, zaoferujemy mnóstwo swoich porad oraz po pierwsze zadbamy o to, żeby przewóz w przedsiębiorstwie był realizowany w pełni poprawnie.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Solec Kujawski
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Solec Kujawski
Wybierz miasto

Województwo Wielkopolskie


Województwo Zachodniopomorskie


Województwo Pomorskie


Województwo Warmińsko-Mazurskie


Województwo Podlaskie


Województwo Mazowieckie


Województwo Małopolskie


Województwo Kujawsko-Pomorskie


Województwo Lubuskie


Województwo Lubelskie


Województwo Łódzkie


Województwo Podkarpackie


Województwo Świętokrzyskie


Województwo Dolnośląskie


Województwo Śląskie


Województwo Opolskie