e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Grudziądz

Firma transportowa

Grudziądz - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Grudziądz

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Grudziądz
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Grudziądz

Dotrzymywanie terminów, poczucie bezpieczeństwa, przystępna cena oraz prostota zarządzania to słowa klucze w przypadku wykonywania zadań przewozu drogowego. Szybka realizacja dostaw ma wielkie znaczenie w licznych przedsiębiorstwach i niejednokrotnie będzie to niezwykle duże wyzwanie logistyczne, jakie warto pozostawić w profesjonalnych rękach. Nasza firma spedycyjna Grudziądz posiada naturalnie nie tylko duże doświadczenie, jednak również nowoczesne systemy do zarządzania transportem, doskonałej klasy baza pojazdów, fachowa kadra kierowców oraz elastyczne nastawienie, dzięki któremu prosto dopasować usługi do danych potrzeb. Dla nas spedycja Grudziądz nie będzie miała jakichkolwiek tajemnic, a ogromne doświadczenie powoduje, że świetnie znamy wymagania naszych Klientów. Wykonujemy wszelkie zlecenia na transport na obszarze kraju i poza jego granicami, zapewniając nawet profesjonalny oraz niezwykle sprawny transport chłodniczy międzynarodowy Grudziądz. Do każdej osoby będziemy podchodzić indywidualnie, zapewniając najlepszą klasę realizowania usług niezależnie od tego, czy transport Grudziądz ma być jedynie okazjonalny lub ciągły oraz regularny. Zarządzamy niezwykle solidnym systemem do zarządzania logistyką i dzięki temu skutecznie planujemy transporty tak, żeby wszyscy klienci absolutnie zdecydowanie nie doświadczali niemiłych kłopotów z dostępnością produktów. Transport krajowy Grudziądz, jak również zagraniczny, oferowany jest w zgodzie z najwyższymi standardami a także z użyciem samochodów spełniających restrykcyjne normy eko. By poznać dokładnie te możliwości, najrozsądniej po prostu skontaktować się z naszymi pracownikami już dzisiaj.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Grudziądz

Mamy pełną świadomość faktu, jak ciężko jest wyszukać świetnego partnera biznesowego, który profesjonalnie będzie zajmować się wykonywaniem czynności transportowych. Błędne zarządzanie logistyką i nieustanne opóźnienia w transporcie będą mogły prowadzić do naprawdę wysokich wydatków i z tego powodu znacząco utrudniać rozwój firmy. W naszym przypadku transport międzynarodowy Grudziądz, jak i krajowy, zawsze wykonywany jest w oparciu o najlepsze standardy i spore doświadczenie. Warto skorzystać z profesjonalnych usług przede wszystkim z racji tego, iż jako jedni z nielicznych gwarantujemy kompletną terminowość dostaw przy jednoczesnej bardzo małej szkodowości. Oczywiście realizując transport drogowy Grudziądz nie będzie można w pełni uniknąć zagrożenia uszkodzenia towaru. Nasza firma ma jednakże kompleksowe ubezpieczenia OC przewoźnika, które zabezpieczają maksymalnie naturalnie nie tylko nas, lecz także naszych klientów. Usługi transportowe Grudziądz na dobrym poziomie to też dobre systemy do zarządzania zadaniami logistycznymi i spedycją. Między innymi dzięki nim zapewniamy dotrzymywanie terminów oraz doskonałe rozplanowanie dostaw, a do tego gwarantujemy szybki zwrot dokumentacji po transporcie. Jesteśmy tu po to, aby pomóc przedsiębiorcom w rozwoju i realizować ich stale powiększające się oczekiwania coraz sprawniejszego i regularniejszego dowożenia towarów. Spedycja krajowa Grudziądz oraz zagraniczna to w tym przypadku również przejrzyste umowy, a wszystkie szczegóły naszych możliwości z radością wyjaśnią fachowi konsultanci podczas kontaktu.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Grudziądz

Jako doświadczona firma transportowa Grudziądz zawsze chcemy, żeby usatysfakcjonować wszystkich naszych klientów oraz elastycznie dopasować się do ich wymagań. Spedycja międzynarodowa Grudziądz w naszym przypadku będzie efektem stałego dążenia do spełnienia wymagań stale zmieniającego się rynku. Transport zagraniczny Grudziądz i lokalny będą wykonywane z użyciem profesjonalnych wozów kierowanych przed świetnych kierowców. Posiadamy profesjonalne systemy logistyczne oraz spedycyjne, jak i zawsze gwarantujemy wysoką atrakcyjność cen.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Grudziądz
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Grudziądz
Wybierz miasto

Województwo Wielkopolskie


Województwo Zachodniopomorskie


Województwo Pomorskie


Województwo Warmińsko-Mazurskie


Województwo Podlaskie


Województwo Mazowieckie


Województwo Małopolskie


Województwo Kujawsko-Pomorskie


Województwo Lubuskie


Województwo Lubelskie


Województwo Łódzkie


Województwo Podkarpackie


Województwo Świętokrzyskie


Województwo Dolnośląskie


Województwo Śląskie


Województwo Opolskie