e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Chełmża

Firma transportowa

Chełmża - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Chełmża

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Chełmża
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Chełmża

Terminowość, poczucie bezpieczeństwa, przystępna cena oraz prostota zarządzania to podstawowe kwestie w przypadku realizacji zadań transportu drogowego. Szybka realizacja dostaw ma ogromne znaczenie w licznych przedsiębiorstwach i niejednokrotnie będzie to niezwykle duże wyzwanie logistyczne, jakie warto pozostawić w profesjonalnych rękach. Profesjonalna firma spedycyjna Chełmża posiada naturalnie nie tylko ogromne doświadczenie, lecz także dobre systemy służące do zarządzania transportem, świetnej klasy baza wozów, fachowa kadra kierowców i elastyczne podejście, dzięki jakiemu bez problemu dopasować ofertę do indywidualnych preferencji. Dla nas spedycja Chełmża nie będzie miała żadnych tajemnic, a duże doświadczenie powoduje, iż doskonale znamy wymagania swoich Klientów. Wykonujemy wszystkie zlecenia na transport na terenie polskim a także poza jego granicami, oferując także profesjonalny oraz bardzo szybki transport chłodniczy międzynarodowy Chełmża. Do każdego Klienta będziemy podchodzić indywidualnie, oferując najlepszą klasę świadczenia usług niezależnie od tego, czy transport Chełmża jest jedynie okazjonalny albo stały oraz regularny. Zarządzamy bardzo solidnym systemem do obsługi logistyki i dlatego skutecznie planujemy transporty tak, żeby nasi klienci zdecydowanie zdecydowanie nie doświadczali niemiłych kłopotów z dostępnością towarów. Transport krajowy Chełmża, jak i zagraniczny, wykonywany jest zgodnie z najwyższymi standardami i z zastosowaniem pojazdów spełniających pełne normy eko. Aby sprawdzić dokładnie wszystkie możliwości, najlepiej jednym słowem skontaktować się z nami już w tej chwili.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Chełmża

Świetnie zdajemy sobie sprawę z tego, jak trudno jest odszukać odpowiedniego partnera biznesowego, jaki rzetelnie zajmie się realizacją prac transportowych. Błędne zarządzanie logistyką a także nieustanne opóźnienia w transporcie mogą prowadzić do niezwykle wysokich kosztów i z tego powodu poważnie utrudniać rozwój przedsiębiorstwa. W naszym przypadku transport międzynarodowy Chełmża, ale także krajowy, za każdym razem realizowany jest w oparciu o najwyższe standardy oraz spore doświadczenie. Warto korzystać z profesjonalnych usług w głównej mierze dlatego, że jako jedni z niewielu zapewniamy całkowitą terminowość transportu przy jednoczesnej niezwykle małej szkodowości. Naturalnie realizując transport drogowy Chełmża nie można całkowicie uniknąć zagrożenia uszkodzenia produktów. Nasza firma ma jednakże kompleksowe polisy OC przewoźnika, jakie zabezpieczają w pełni nie tylko naszą firmę, jednak również naszych klientów. Usługi transportowe Chełmża na dobrym poziomie to również profesjonalne systemy do zarządzania zadaniami logistycznymi i spedycją. Chociażby dzięki nim zapewniamy terminowość oraz idealne rozplanowanie transportu, jak i gwarantujemy sprawny zwrot dokumentacji po dowozie. Będziemy tu po to, by pomagać biznesmenom w rozwijaniu się oraz realizować ich stale rosnące potrzeby coraz efektywniejszego i regularniejszego dowożenia towarów. Spedycja krajowa Chełmża a także zagraniczna to w tym przypadku także zrozumiałe umowy, a wszelkie szczegóły swoich możliwości z radością wytłumaczą doświadczeni pracownicy w czasie kontaktu.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Chełmża

Jako fachowa firma transportowa Chełmża zawsze chcemy, aby usatysfakcjonować wszystkich własnych klientów i elastycznie przystosować się do ich potrzeb. Spedycja międzynarodowa Chełmża w naszym przypadku jest efektem stałego dążenia do spełnienia potrzeb szybko zmieniającego się rynku. Transport zagraniczny Chełmża a także krajowy będą realizowane z użyciem profesjonalnych wozów kierowanych przed profesjonalnych kierowców. Posiadamy dobre systemy logistyczne a także spedycyjne, a do tego w każdym przypadku oferujemy świetną przystępność cen.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Chełmża
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Chełmża
Wybierz miasto

Województwo Wielkopolskie


Województwo Zachodniopomorskie


Województwo Pomorskie


Województwo Warmińsko-Mazurskie


Województwo Podlaskie


Województwo Mazowieckie


Województwo Małopolskie


Województwo Kujawsko-Pomorskie


Województwo Lubuskie


Województwo Lubelskie


Województwo Łódzkie


Województwo Podkarpackie


Województwo Świętokrzyskie


Województwo Dolnośląskie


Województwo Śląskie


Województwo Opolskie